Letiště Vídeň Adresa: Wien-Flughafen, 1300 Schwechat, Rakousko Kód: VIE Nadmořská výška: 183 m Telefon: +43170070 .

Vídeň (VIE)

Založil ve fóru Letiště

Ahojte , prvy krat sa chystam prespat na letisku a mam par trivialnych otazok :D dostanem sa uz vecer ku gejtom ak budem mat vytlacenu letenku? pripadne oplati sa to vobec? ci su lepsie moznosti na spanok este pred kontrolou?

0 Citovat

Ku gatom sa vo Viedni bez problemu dostanete ak mate spraveny check-in a nemate podpalubnu batozinu. 

0 Citovat

Na letišti není problém přespat - check-in je cca až 2h před odletem tak noc budeš mít s báglem u sebe))  Výhoda je že se můžeš aspoň ven vyluftovat ...

0 Citovat

no planujem co najviac spat :D takze na nejake nocne luftovanie asi ani nepomyslim :) kedze by nemal byt problem dostat sa ku gejtom tak uz ma len zaujma, ze co povazujete za komfortnejsie. 


0 Citovat

Já mám nevýhodu že usnu max na hoďku... mě bylo pak líp před - celou noc proseděl na wifině nebo couráním sem a tam...jsem letěl z Céčka a nebylo si tam pomalu co koupit,tak bych přečkal noc před...

0 Citovat

Podla mna to je lepsie pri gatoch. Je to tam tizsie, tma, takmer prazdne, su tam lavicky. Ja som ale prespala celu noc, zobudila som sa na budik hodinu pred odletom 😊

0 Citovat

Ve vidni pred gatema jsou i celkem pohodlne lehatka, kde se jako fakt v pohode natahnete 😊 tady neni o cem

0 Citovat

Také doporučuji před gatema. Tyto prázdniny jsem již jednou musel trávit noc před odbavením (měl jsem zavazadlo do podpalubí) a Vídeň je z tohoto hlediska naprosto otřesna. Mají hrozně málo míst na sezení, tak mnoho lidí "kempí" na zemi. Prostě si nesednete. Navíc nemají vyřešený ani dostatečný počet zásuvek u laviček, takže když nabijite tak stejně jděte někam na zem. 

Z hlediska komfortu mě Vídeň zklamala. 

0 Citovat

Katka napsal(a):

Ku gatom sa vo Viedni bez problemu dostanete ak mate spraveny check-in a nemate podpalubnu batozinu. 


Akorát je potřeba být na tom správném terminálu. Chtěli jsme jít na jiný kvůli salonku a lepšímu místu na spaní a tam nás nepustili, tak jsme museli ta ten náš a projít do jiného vnitřkem. Cestu jsme si tedy místo zkrácení pěkně prodloužili. :)

0 Citovat

Má někdo zkušenosti, zda se dá nyní po přestěhování dostat do Jet Lounge, pokud odlétáme z non Schengenu?? Když je v Schengenu za security?? 

0 Citovat

Jestli je dotaz míněn k Erste/ČS kartám, určitě se dá dostat do Sky Lounge. Vyzkoušeno před 2 týdny. Odlétal jsem z D brány, přesto jsem se dostal do salónku v Gčku. Jen je to trošku daleko. Cca 10-15 minut chůze vč. kontroly.

0 Citovat

Díky. Sky Lounge je s MC World Elite Erste také vstup 1+4??  

0 Citovat

Tak to nevím. Řešil jsem jen vstup pro jednoho. Ten jde free i s obyč kreditkou od ČS (MC World). 

0 Citovat

escondida napsal(a):

Díky. Sky Lounge je s MC World Elite Erste také vstup 1+4??  

A ty tomu opravdu věříš, že je to opravdu  1+4. Na základě jednoho příspěvku tady. Nikde jsem nenašel, že by se podmínky změnily. A těžko se dostaneš do Schengen části, když odlétáš z non Schengen.

0 Citovat

Sky Lounge má i non-schengen část (ověřeno předminulý víkend). Žádná velká sláva to ale není. Na MC World je max. 1+1. A ta "+1" se myslím platí normální cenou čili 33 €. Ale Elite bude mít jiné podmínky.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Sky Lounge má i non-schengen část (ověřeno předminulý víkend). Žádná velká sláva to ale není. Na MC World je max. 1+1. A ta "+1" se myslím platí normální cenou čili 33 €. Ale Elite bude mít jiné podmínky.

To já vím. Já reagoval na Jet Lounge

0 Citovat

Michal napsal(a):

Sky Lounge má i non-schengen část (ověřeno předminulý víkend). Žádná velká sláva to ale není. Na MC World je max. 1+1. A ta "+1" se myslím platí normální cenou čili 33 €. Ale Elite bude mít jiné podmínky.

Ano. Elite má jiné podmínky. Můžeš si vzít koho chceš za 23 Euro kus. Těch 33 je snad normální cena neeee.  Proto se podivuju, že na základě jednoho příspěvku, který dotyčný ani není schopný nějak podložit už někdo počítá, že si vezme gratis další 4 lidi. 

0 Citovat

@niemandos: OK.

Jen tak na okraj, Už mám i dopsaný cestopis z letu, kdy jsem použil salónek, ale není čas, abych do něj nahrál fotky a trochu ho zkulturnil. 

0 Citovat

Cestopis z letu! To bude bomba

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Cestopis z letu! To bude bomba

Zase bych klidnil nadšení, z letu bude jen menší část :-D Trošku nešťastná formulace. 
0 Citovat

Erste MC World Elite 1+4 zdarma stale platí ve Vídni. ČSOB World Elite má bohužel jen držitele zdarma.

0 Citovat

Potvrzuji. Jet lounge, karta MC World Elite od Erste, 1+4 hoste.

Let na Sardosku s Levlem, celkem cca 50 pasazeru.. Tot k letenkam za 1 cent. Ted bych ale byl radsi v CR, protoze tu prsi :-D

0 Citovat

tak jsem rád že " Dotyčnému" to někdo potvrdil...:) dotyčný také má i fotku uctenky kde je to jasně napsáno...jen vzhledem k tomu že je pořád ještě v zahraničí tak mu to nějak ta fotka někde z mobilu přidat... a jestli si myslíte že si informace cucam z prstu.. tak opravdu ne...

0 Citovat

Daniel Hulenka napsal(a):

tak jsem rád že " Dotyčnému" to někdo potvrdil...:) dotyčný také má i fotku uctenky kde je to jasně napsáno...jen vzhledem k tomu že je pořád ještě v zahraničí tak mu to nějak ta fotka někde z mobilu přidat... a jestli si myslíte že si informace cucam z prstu.. tak opravdu ne...


Nic si nemyslíme. Jen jsem byl zvědavý. Nemusíš se hned durdit :) Informace jsou totiž různé a já jsem žádný lísteček nedostal. Proto mě to tak zajímalo.

0 Citovat

Predstav si, ze i z ciziny fotka nahrat jde :)

Kazdopadne, je rozdil mezi MC World a MC World Elite


img-20181011-194355.jpg

0