Letenky do Johannesburgu z Prahy v A380 s rychlými přestupy - 12.417 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Výchozím bodem pro dobrodružnou výpravu po jižní Africe bude bezesporu nejlidnatější město Jihoafrické republiky - Johannesburg. Právě sem zakoupíte zpáteční letenky z Prahy za 12.417 Kč bez kompromisů, dopřejte si pohodlný a rychlý let nejmodernějším strojem dnešní doby Airbus A380 v barvách British airways. Celou cestu urazíte s jedním přestupem za 15 hodin a standardní ceny do Johannesburgu se pohybují okolo 16 tisíc.

  • Praha ⇆ Johannesburg za 12.417 Kč příklad >>
  • Odlety do 11.3.2016 s neomezenou délkou pobytu
  • Prodej do 26.září
Najdi si letenku do Johannesburgu

V ceně je zahrnuto standardní zavazadlo do 23 kg.

Johannesburg vám poslouží i jako výchozí bod k cestám do jihoafrických parků - Krugerův národní park či NP Pilanesberg, kde budete moci spatřit jedno z nejohroženějších zvířat - nosorožce tuponosého.

Víza do Jihoafrické republiky nemusíte řešit za předpokladu turistické cesty netrvající déle než 90 dní.

Kam z Johannesburgu?

Johannesburg si svou slávu získal v minulosti, a to díky bohatým nalezištím zlata. Dnes plní roli průmyslového města a finančního centra jižní Afriky. Předměstí jste mohli spatřit ve filmu District 9.

Za cenu do 3 tisíc zakoupíte přelety v rámci států Jihoafrická republika - Namibie, Lesotho, Svazijsko či Botswana. Letenky zakoupíte skrz náš vyhledávač.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pokorny.j86

Ahoj,mohl bych se zeptat jak by jsme se mohli nejlépe dostat na Madagaskar ??nekdo právě říká přes JAR a někdo přes Tanzanii tak se rádci ptám těch nejlepší chtěli by jsme letět nějak kolem března díky moc

Avatar uživatele papaas11

Ahoj Jakube, na Madagaskar se chystame s pritelkyni na Vanoce nebo na zacatku dubna (leden - brezen jsou destive mesice - nedeporucuje se tam moc cestovat). Bydlime uz nejakou dobu v JAR, takze letime z Johannesburgu pres Nairobi a vychazi to na cca 12 tisic. Da se letet i naprimo, to uz ale vyjde na 20k. Kdyby cokoli, dej vedet:)

Avatar uživatele pokorny.j86

Díky moc a třeba to ještě přehodnotíme a v dubnu se třeba uvidíme ? musíme ještě něco vyřešit s práci ?

Avatar uživatele radiata

Johannesburg není hlavní město JAR...

Avatar uživatele tokarev

To taky nikdo nepíše :)

Ale jo, psal :) Už jsem to opravil.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Avatar uživatele ficilan

Ahoj, vo februari sa chystame do kapskeho mesta a chceli by sme navstivit aj vikt. vodopady aj safari...viete nam poradit bezpecne a lacnejsie letecke spolocnosti a kolko je dobra cena lebo zatial som nasiel za 200e jeden spiatocny prelet :(.

Avatar uživatele baltak

Treba Mango je dobre...

Avatar uživatele papaas11

Ahoj, jsem uz nejakou dobu v JAR a Viktoriiny vodopady jsem jednim z mych cilu. Nicmene levne letenky tam nenajdes, je to komerecni destinace. Pravda, leta tam FlyAfrica za cca 3 tisice, ale po vsech recenzich (zrusene letu, presuny letu atd) bych to v zadnem pripade nedoporucoval :)

Avatar uživatele tomaselli

ahoj, jaké jsou prosím storno podmínky? nikde jsem to nenašel. díky

Ahoj Tome, CHANGES ANY TIME CHARGE EUR 180.00 FOR REISSUE/REVALIDATION Ale pokud máš opravdu vážný zájem o případné změny, raději to zkonzultuj na letenky@studentagency.cz, tady jsou podmínky dost divoké.

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Hurá za zážitky!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

To budou fotky!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Jihoafrická republika  

Tisíc a jedna tvář Jižní Afriky

Jižní Afrika, též známá jako JAR nebo zastarale Jihoafrická republika, se nachází na nejjižnějším cípu afrického kontinentu. Sousedí (od severozápadu k severovýchodu) s Namibií, Botswanou, Zimbabwe, Mozambikem, Svazijskem a uprostřed země její území perforuje ještě malé horské království Lesotho. Ze západu je omývána Atlantikem a z jihu a východu pak Indickým oceánem.

Unity in Diversity – jednota v rozmanitosti. Tak zní oficiální motto Jižní Afriky a právě ono nejlépe vystihuje tuto sedmou největší africkou zemi. To je hlavním důvodem, proč je JAR tolik vyhledávaná snad všemi druhy cestovatelů, protože každému může nabídnout ode všeho trochu. Od vysokohorské turistiky přes plážovou dovolenou, aktivní prázdniny na safari, surfování nebo městskou turistiku v podobě spektakulárního Kapského Města.

Průvodce pro Jihoafrická republika