Milí čtenáři webu Cestujlevne.com,

Blíží se nám hlavní sezona turistického ruchu a tím ruku v ruce větší zájem cestovatelů o nějaký ten pořádný úlovek. Za poslední rok urazil tento web pořádný kus cesty a návštěvnost vyšplhala o několik řádů nahoru. Tím samozřejmě vzniká větší "konkurence" mezi čtenáři a s omezeným množstvím dostupných nabídek se snižuje i šance úspěšného zakoupení dané letenky, hotelu nebo zájezdu.

Pokud si chcete udržet náskok před ostatními, doporučuji navštěvovat tento web pravidelně alespoň 1x denně nebo využít následujících komunikačních kanálů, kde se příspěvky objeví téměř okamžitě v čase publikace příspěvku.

Facebook

Asi nejznámější a nejvyužívanější prostředek našich fanoušků. Že se Vám nezobrazují všechny příspěvky, které zde najdete? Je to dáno tím, že společnost Facebook omezuje dosah zobrazení příspěvku mezi fanoušky skupiny za účelem finančního zisku. Není v mých silách zaručit zobrazení všem členům naší facebook skupiny a proto se Všem omlouvám za tento menší, ale zásadní nedostatek.

Existuje však jedno elegantní řešení, které Vám nezabere více jak 30 vteřin času a budete mít vždy informaci o novém příspěvku prostřednictvím Facebooku.

• 1) Jděte na web naší skupiny - FB Cestujlevne.com
  • 2) Klikněte na tlačítko To se mi líbí
  • 3) Zaškrtněte Dostávat upozornění a Zobrazit ve vybraných příspěvcích
  • 4) Hotovo!
FB Cestujlevne

Twitter

Lepší situace ohledně zobrazování příspěvků, respektive tweetů panuje na našem Twitteru. Stačí nás jen sledovat a žádný příspěvek nám neunikne.

Tweet CL

RSS čtečky

RSS je zajímavý prvek, který vypisuje aktuální příspěvky. Zná ho každý, jen si to možná neuvědomuje. Např. na Seznam.cz se jedná o výpis hlavních zpráv nebo o výpis Vašich e-mailů. Zkušenější mohou využít náš RSS kanál, případně na feedburner.com

To co však ocení mnozí z Vás, je elegantní prvek na hlavní stránce webu Seznam.cz, stačí 2 kliknutí a máte RSS výpis na Vaší stránce, podobně jako je tomu na tomto náhledu. Stisknutím a tažením myši si okno s příspěvky od nás jednoduše přetáhnete na místo, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

CL na Seznam.cz

Emailový newsletter

Přihlásit se taktéž můžete do našeho Newsletteru. Vzhledem k technickým omezením jej využívám pouze v případě, že se jedná o výjimečnou akci. Počítejte tedy se zasláním emailu maximálně 2x měsíčně.

Závěrem mi nezbývá než poděkovat všem za důvěru a šíření tohoto projektu, zejména pak idei individuálního a hlavně nízkorozpočtového cestování.

Co si zabalit do letadla nejen na dálkový let
David Eiselt 2019-07-18T10:04:00+02:00 8 komentářů

Cestování milujeme všichni, na tom se asi shodneme. Ale kdo z vás má upřímně rád ten dlouhý čas strávený v letadle několik hodin na jednom místě? Létání je určitá forma adrenalinu, jíž se vyrovná jen…

Mezinárodní řidičský průkaz
Kryštof Hájek 2019-07-15T12:14:00+02:00 3 komentáře

Míříte za hranice České republiky či Slovenska a chystáte se usednout za volant automobilu nebo řídítka skútru? Pak budete možná potřebovat vyřídit mezinárodní řidičský průkaz, bez něhož se…

Nejlepší místa v letadle a které sedadlo si zvolit?
Kryštof Hájek 2019-07-03T11:44:00+02:00 13 komentářů

Trápíte se s otázkou, v které části letadla sedět z pohledu komfortu a jakou sedačku v celém letadle nejlépe zvolit? V tomto článku si ukážeme, jak získat ta nejlepší sedadla v letadle.  …

Jméno na letence a jak řešit různé chyby a překlepy
David Eiselt 2019-07-01T13:06:00+02:00 26 komentářů

Pojďme se podívat na to, jak se správně vyplňuje jméno na letence a co dělat v případě vznikne-li nám nějaký problém ať už formou překlepu, či nutnosti změny celého jména na letence. Níže najdete…