Buď u zdroje jako první

Napsal

Milí čtenáři webu Cestujlevne.com,

Blíží se nám hlavní sezona turistického ruchu a tím ruku v ruce větší zájem cestovatelů o nějaký ten pořádný úlovek. Za poslední rok urazil tento web pořádný kus cesty a návštěvnost vyšplhala o několik řádů nahoru. Tím samozřejmě vzniká větší "konkurence" mezi čtenáři a s omezeným množstvím dostupných nabídek se snižuje i šance úspěšného zakoupení dané letenky, hotelu nebo zájezdu.

Pokud si chcete udržet náskok před ostatními, doporučuji navštěvovat tento web pravidelně alespoň 1x denně nebo využít následujících komunikačních kanálů, kde se příspěvky objeví téměř okamžitě v čase publikace příspěvku.

Facebook

Asi nejznámější a nejvyužívanější prostředek našich fanoušků. Že se Vám nezobrazují všechny příspěvky, které zde najdete? Je to dáno tím, že společnost Facebook omezuje dosah zobrazení příspěvku mezi fanoušky skupiny za účelem finančního zisku. Není v mých silách zaručit zobrazení všem členům naší facebook skupiny a proto se Všem omlouvám za tento menší, ale zásadní nedostatek.

Existuje však jedno elegantní řešení, které Vám nezabere více jak 30 vteřin času a budete mít vždy informaci o novém příspěvku prostřednictvím Facebooku.

• 1) Jděte na web naší skupiny - FB Cestujlevne.com
  • 2) Klikněte na tlačítko To se mi líbí
  • 3) Zaškrtněte Dostávat upozornění a Zobrazit ve vybraných příspěvcích
  • 4) Hotovo!
FB Cestujlevne

Twitter

Lepší situace ohledně zobrazování příspěvků, respektive tweetů panuje na našem Twitteru. Stačí nás jen sledovat a žádný příspěvek nám neunikne.

Tweet CL

RSS čtečky

RSS je zajímavý prvek, který vypisuje aktuální příspěvky. Zná ho každý, jen si to možná neuvědomuje. Např. na Seznam.cz se jedná o výpis hlavních zpráv nebo o výpis Vašich e-mailů. Zkušenější mohou využít náš RSS kanál, případně na feedburner.com

To co však ocení mnozí z Vás, je elegantní prvek na hlavní stránce webu Seznam.cz, stačí 2 kliknutí a máte RSS výpis na Vaší stránce, podobně jako je tomu na tomto náhledu. Stisknutím a tažením myši si okno s příspěvky od nás jednoduše přetáhnete na místo, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

CL na Seznam.cz

Emailový newsletter

Přihlásit se taktéž můžete do našeho Newsletteru. Vzhledem k technickým omezením jej využívám pouze v případě, že se jedná o výjimečnou akci. Počítejte tedy se zasláním emailu maximálně 2x měsíčně.

Závěrem mi nezbývá než poděkovat všem za důvěru a šíření tohoto projektu, zejména pak idei individuálního a hlavně nízkorozpočtového cestování.

Pozor, kde kupujete letenky aneb Jak jsem přišel o 44 €
napsal David Eiselt 2018-02-13T19:35:00+01:00 15 komentářů

Píše se datum 9. července 2017, kdy se ve spárách internetu objevuje tzv. error fare v podobě letenek v byznys třídě z Mnichova do Tokia na palubách Alitalia s neodolatelnou cenovkou 12.200 Kč. Háček…

Ryanair expanduje do Jordánska, Prahu spojí s Ammánem
napsal Lukáš Horák 2018-02-04T10:48:00+01:00 16 komentářů

Co ještě před pár lety bylo těžko uvěřitelným snem, se stává skutečností. Ryanair pokračuje v expanzi na Blízký východ. Nově zavádí 14 pravidelných linek do jordánského Ammánu a Akaby z několika…

Přestup v Číně a tranzitní vízum zdarma
napsal Kryštof Hájek 2018-01-20T18:44:00+01:00 17 komentářů

Rozmach čínských aerolinek v posledních letech s sebou přináší nižší ceny z Evropy do Austrálie i jihovýchodní Asie. Někdy se ale kromě finanční úspory objeví nejasnosti s tím, zda přes…

Wizz Air zavírá bázi na pražském letišti Václava Havla od 14.6.
napsal David Eiselt 2018-01-19T13:43:00+01:00 21 komentářů

Nízkonákladové aerolinie Wizz Air dnes oznámily ukončení provozu letové báze na pražském letišti ode dne 14.6.2018. Společnost jako důvod uvádí přesunutí letadla do míst s větší poptávkou. …