Buď u zdroje jako první

Milí čtenáři webu Cestujlevne.com,

Blíží se nám hlavní sezona turistického ruchu a tím ruku v ruce větší zájem cestovatelů o nějaký ten pořádný úlovek. Za poslední rok urazil tento web pořádný kus cesty a návštěvnost vyšplhala o několik řádů nahoru. Tím samozřejmě vzniká větší "konkurence" mezi čtenáři a s omezeným množstvím dostupných nabídek se snižuje i šance úspěšného zakoupení dané letenky, hotelu nebo zájezdu.

Pokud si chcete udržet náskok před ostatními, doporučuji navštěvovat tento web pravidelně alespoň 1x denně nebo využít následujících komunikačních kanálů, kde se příspěvky objeví téměř okamžitě v čase publikace příspěvku.

Facebook

Asi nejznámější a nejvyužívanější prostředek našich fanoušků. Že se Vám nezobrazují všechny příspěvky, které zde najdete? Je to dáno tím, že společnost Facebook omezuje dosah zobrazení příspěvku mezi fanoušky skupiny za účelem finančního zisku. Není v mých silách zaručit zobrazení všem členům naší facebook skupiny a proto se Všem omlouvám za tento menší, ale zásadní nedostatek.

Existuje však jedno elegantní řešení, které Vám nezabere více jak 30 vteřin času a budete mít vždy informaci o novém příspěvku prostřednictvím Facebooku.

  • 1) Jděte na web naší skupiny - FB Cestujlevne.com
  • 2) Klikněte na tlačítko To se mi líbí
  • 3) Zaškrtněte Dostávat upozornění a Zobrazit ve vybraných příspěvcích
  • 4) Hotovo!
FB Cestujlevne

Twitter

Lepší situace ohledně zobrazování příspěvků, respektive tweetů panuje na našem Twitteru. Stačí nás jen sledovat a žádný příspěvek nám neunikne.

Tweet CL

RSS čtečky

RSS je zajímavý prvek, který vypisuje aktuální příspěvky. Zná ho každý, jen si to možná neuvědomuje. Např. na Seznam.cz se jedná o výpis hlavních zpráv nebo o výpis Vašich e-mailů. Zkušenější mohou využít náš RSS kanál, případně na feedburner.com

To co však ocení mnozí z Vás, je elegantní prvek na hlavní stránce webu Seznam.cz, stačí 2 kliknutí a máte RSS výpis na Vaší stránce, podobně jako je tomu na tomto náhledu. Stisknutím a tažením myši si okno s příspěvky od nás jednoduše přetáhnete na místo, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

CL na Seznam.cz

Emailový newsletter

Přihlásit se taktéž můžete do našeho Newsletteru. Vzhledem k technickým omezením jej využívám pouze v případě, že se jedná o výjimečnou akci. Počítejte tedy se zasláním emailu maximálně 2x měsíčně.

Závěrem mi nezbývá než poděkovat všem za důvěru a šíření tohoto projektu, zejména pak idei individuálního a hlavně nízkorozpočtového cestování.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)