Cestujlevne vydává mobilní aplikaci pro Android !

Je tomu nějaký ten pátek, co jsme přišli s novým vzhledem stránek Cestujlevne.com a nenápadně Vás navnadili na další chystané změny. Pevně věřím, že uplynulá doba Vám neubrala na zájmu nejen o levné cestování, ale o samotný server Cestujlevne.com jako takový a s tím spojený i jeho další vývoj.

Dnes bychom rádi všem čtenářům společně s firmou mForce.cz představili první mobilní aplikaci určenou pro nízkorozpočtovou cestovatelskou scénu na českém i slovenském trhu!

Co s naší aplikací pro telefony běžící na platformě Android získáte?
  • notifikace - nechte se informovat o příspěvcích z tohoto portálu!
  • zajímají Vás jen .....? Jednoduše si zvolte pomocí kategorie na které příspěvky chcete být upozorňováni!
  • přikládejte dotazy, náměty či komentáře k jednotlivým příspěvkům!
  • sdílejte příspěvky se svými kamarády intuitivně a rychle!
Mobilní aplikace Cestujlevne.com vznikla ve spolupráci s firmou mForce, která je lídrem na trhu v oblasti mobilních aplikací pro podnikové informační systémy a jejíž pracovníci jsou taktéž nadšení cestovatelé.

A jak je to s mobilní aplikací pro iOS? V tuto chvíli probíhá schvalování produktu ze strany firmy Apple, dočkat se jí ve svých storech budete moci během následujících dní. O aktuálním stavu budeme samozřejmě informovat.

App Cestujlevne

Avatar uživatele verlopa

Dobrý den, mám aplikaci v tabletu, ale když jsem si ji chtěla stáhnout teď do mobilu (honor 6) nelze mi ji najít... :-(

Avatar uživatele nicolegiacca

Dobry den aplijaci nemuzu najit a nefunguje...co se deje? Bude njaka naprava?

Původní vývojáři se bohužel neozývají, takže nevím. Do konce roku se rozhodne další směr.

Avatar uživatele Phillaman

Taky bych uvítal verzi pro Windows Phone :)

Avatar uživatele theHound

a co Windows Phone :/

Avatar uživatele tom

Doufam ze bude appka pro iOS univerzalni resp. optimalizovana i pro iPad :)