Comeback: easyJet začne znovu létat z Prahy do Basileje

V dnešním odpoledni oznámilo české zastoupení nízkonákladového dopravce easyJet velmi zajímavou a příznivou novinku pro tuzemské cestovatele. Tou je znovuzahájení letů mezi Prahou a švýcarskou Basilejí. EasyJet se na linku vrací po více jak 7 letech, kdy kvůli nízké poptávce po roku a půl provozu linku ukončil. Dopravce tak vyplňuje díru na trhu mezi Prahou a Basilejí vzniklou po letošním ukončení linky švýcarských aerolinií Swiss.

• Aktualizace 7.7.: Prodej byl zahájen - informace zde Praha - Basilej za 1.848 Kč
  • NOVĚ: Praha - Basilej od října 2015
  • Detailní informace ohledně počtu rotací, časů a cen připravujeme.
Letecká společnost easyJet doposud létá do 9 destinací z pražského letiště. Do Basileje, desáté destinace v pořadí, bude možné letět od začátku zimního letového řádu, tedy koncem října 2015.

Co bude však mnohem zajímavější je možnost kombinací s dalšími destinacemi easyJetu z Basileje. Přestoupit budeme moci například na lety na Island, Kanárské ostrovy, Baleárské ostrovy či Pyrenejský poloostrov.

Basilej mimochodem každoročně hostí jedny z nejkrásnějších vánočních trhů v Evropě vůbec. Návštěvu určitě doporučuji!

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.