Jsme na Pinterest.com !

Další krok kupředu. Od dnešního dne se Cestujlevne.com stalo uživatelem sociální sítě Pinterest.com

Oč se jedná? Služba Pinterest shromažďuje intuitivně fotografie a dovoluje je dále sdílet, přeposílat atd. Hlavním důvodem, proč jsme se vydali i tímto směrem je fakt, že ke všem příspěvkům, respektive destinacím, můžeme nabídnout i přehled našich a hlavně Vašich fotografií. Jen si přiznejme, kolik z nás pokaždé hledá nějaké informace o dané destinaci a každého zajímá, jak to tam vlastně vypadá. Proto je logickým krokem nabídnout i tuto službu a poskytovat co nejkomplexnější informace a ulehčit Vám výběr budoucího výletu.

Bez Vaší pomoci to nepůjde

Bohužel není v našich silách poskytnout kvalitní fotografie, či vůbec nějaké fotografie z každé destinace. Proto apeluji na čtenáře, kteří se chtějí podělit o své fotografie, aby se přidali k nám a pomáhali ostatním cestovatelům touto cestou. Pomoc je snadná:
  • 1) Registrujete se na Pinterest.com (lze propojit s Facebook účtem)
  • 2) Dáte mi vědět pomocí komentáře, facebook zpráv či v diskuzi, jakou destinaci chcete doplnit
  • 3) Dané téma (destinaci) založím a přidám Vás jako "správce" dané destinace. Od této chvíle budete moci sami přidávat Vaše fotografie

Děkuji VŠEM, kteří se s námi podílejí na tvorbě našich alb! Fotky každým dnem přibývají a je to jen a jen zásluhou čtenářů tohoto portálu.

Každý autor má právo na odkaz u popisu fotky nebo i menší vodoznak (neměl by zabírat více jak 15% plochy). Nebudeme nijak limitovat a omezovat kapacitu fotografií. Čím více fotek, tím objektivnější pohled na věc. Pravidla, které požadujeme jsou následující:
  • Fotografie musí být Vaším vlastním dílem (ne stažená z internetu)
  • Přidávejte fotky ke konkrétní destinaci (fotky z Bergama patří do Bergama, ne do Milána :) )
A kde že fotky najdete? Hned vedle mapy se od teď začne objevovat menší blok s fotografiemi z dané destinace. Doufám, že se Vám tato novinka bude líbit a několikrát i pomůže.

Dave a Lucx

Podívejte se na vzor:

Avatar uživatele sarka_nova

Můžu vypomoci s Asií - Taiwan, Filipíny, Čína vč. HK, Malajsie vč. Bornea, Indonésie, Thajsko, Kambodža, Indie, Sri Lanka, v případě zájmu připojím města. Dále možnost evr. a am.+kan. destinací.

Ahoj Šárko, budou stačit hlavní města a případně oblasti či ostrovy. V Americe a Kanadě poprosím o konkrétní města. Moc děkuji.

Avatar uživatele sarka_nova

Ahoj Dave, pokusím se vypsat: USA a Kanada - Toronto, Missisauga, Kingston, Ottawa, Montreal, Quebec City, White Mountains, Boston, NY, Atlantic City, Philadelphia, Annapolis, Washington D.C., Richmond, Williamsburg, Pittsburgh, Detroit, Hamilton, Niagara Falls Asie - Taiwan (téměř celý), Filipíny (White beach - Puerto Galera, Bohol, Cebu City), Thajsko (BKK, Kanchanaburi, Ayutthaya, Chiang Mai, ostrov Ko Samet), Kambodža (Siem Reap), Malajsie (Kuala Lumpur, Batu Caves, Mallaca), malaj. Borneo (Kota Kinabalu, Sandakan, Sepilok, někde v džungli, musela bych dohledat), Sri Lanka (Colombo, Negombo, Nuwara Eliya, Kandy, Ella, Yala Nat. Park, Galle, jižní pláže), Indie (Chennai, Trichy, Kollam, Kochi, Gokarna, Goa, Agra, Varanasi, Kolkata), Indonésie (sopka Merapi, Yogyakarta, Surabaya, Madura Island, Bali - Denpasar, Kuta), Čína (Guangzhou, Chengdu, Xi-an, Beijing, Shanghai-expo), HK (už mi přišel odkaz)

Tak to než tam nabuším bude chvilinku trvat :D Prozatím tě přidám do alb, které už jsou a budu si je škrtat. ;)

Avatar uživatele wenra

Přidat do Bern, Lucern, Locarno. Založit Altdorf, Andermatt, Bellinzona, Einsiedeln, Jungfraujoch, Lugano, Lungern, Matterhorn, Melide, Pilatus, Zermatt. Děkuji.

Zakládám, poprosím tě ale o přidání komentáře k dané fotce, neboť foto bez popisu ztrácí význam. Nikdo neví co a kde to je.

Avatar uživatele wenra

Tak to se omlouvám, myslela jsem, že když to připíchnu na nástěnku, která se jmenuje např. Zermatt, že to pak u všech fotek už nemusím psát znovu. Nicméně jsem to tam dopsala. J.

Není důvod se omlouvat. Jde opravdu jen o to, že spoustu lidí, vč. mě z té fotky nepozná co na ní vlastně je. Je to jen způsob jak vylepšit to co teď děláme :) děkuji za fotky, postupně dopřidám i další destinace. Jen už by opravdu chtělo, aby provozovatelé pinterestu založili pod-alba. Začíná v tom být guláš.

Avatar uživatele mexicannos

pls add. Kinderdijk, Rotterdam, Siracusa, Stromboli, Amsterdam, Den Haag: Madurodam

vy mě ale zásobujete pane Karfík

Neboj, už končím... :-D

Avatar uživatele wenra

Prosím přidat do Benátek, Florencie, Bologna a založit San Marino, Ravenna, Modena, Rimini, Pompeje.

taktéž přidáno.

Já bych poprosil ještě Marrakech, Merzouga, Ain Benhaddou a La Defense

hotovo.

Avatar uživatele Linda.Paterova

Já mohu nabídnout celé Peru, Panamu, Honduras, Nicaraguu, Costa Ricu, Guatemalu, Mexico. Dále Quebec, Montreal, Boston , NYC. Španělsko - celá Andalusie, Valencie, Barcelona, Alicante. Vietnam, Thajsko, Balskánské státy, toť pro začátek :)

Avatar uživatele mexicannos

Čéče, i kdybych měl vlastní tryskáč, tak bych nestihnul to, co jsi stihnul ty. :-)

Přidána Kanada a USA. U ostatních destinacích bych poprosil taktéž názvy měst, které budeš chtít přidat. I za 3 fotky ke každé destinaci budu neskutečně vděčný. Tvůj seznam je úctyhodný :)!

Avatar uživatele el.despozito

Můžu přidat Island, Tenerife a asi bych vybral i pár fotek z Elby .)

Pozvánky odeslána... Snad, nějak jim to padá :)

a taky Agrigento

Avatar uživatele mexicannos

pls add...Málaga, Lisboa, Bern, Locarno, Luzern, Taormina, Firenze, Monaco, Antibes, Sain Paul de Vence

Přidáno vč. Agrigenta ;)

Avatar uživatele mexicannos

dejve ještě ten lisboa. :)

Avatar uživatele mexicannos

Pardon, on tam je, jen jsem se blbě koukal. :-D

Avatar uživatele mexicannos

akorát do něj nemůžu vkládat

Opraveno :)

Avatar uživatele wenra

Prosím o přidání práv k již vytvořeným městům - Miláno, Pisa, Řím, Verona a o založení Paříže, Edinburghu, Glasgow, ostrov Skye.

Přidáno, vytvořeno!

Avatar uživatele zdenkovak

Mohla bych pridat Australii (Cairns, Sydney, Alice Spring - Uluru, Kakadu NP, Darwin), Kos, Severni Italie v lete(Lago di Garda, Cavalese etc.), St. Moritz, Verona

Přidal jsem všechny vypsané destinace / oblasti. Popisek alba můžeš upravit . :) mnohokrát děkuji, v případě dalších destinací stačí napsat a založím album.

Avatar uživatele MaMbo

Tak ja zacnu treba s Cinou. Xi´an, Leshan, Huashan, Jiuzhaigou.

Je to tam, jen mě nenapadaly popisky k destinacím. Určitě budeš vědět co danou lokalitu vystihuje víc než já :) díky!

Avatar uživatele wenra

Ahoj, mám Vídeň, Krakow, Osvětim, Wieliczku, Dublin. Email platí.

Pozvánky odeslány, děkuji!

Avatar uživatele wenra

Tak přidáno, dál bych si vzala Killarney, Galway, Athlone, Cliffs of Moher a Londýn.

Super, máš to založené :) PS: To vypadá na pěkný trip po Irsku, jak dlouho tak trvalo objet tyto místa?

Avatar uživatele wenra

Jj, byli jsme tam 11 dní a cestovali jsme autobusem a jednou vlakem.

Avatar uživatele lenka

Sao Miguel, Pico, Faial, e-mail platí, L.

Avatar uživatele lenka

Mohu přidat Azorské ostrovy..:)

Ahoj, jaký konkrétní ostrov můžeš přidat? :) Email mohu použít ten co jsi zde vyplnila?

Avatar uživatele snoow.girl

Měla bych zájem přidat fotky z Helsinek :)

Poslal jsem na email pozvánku :) Díky!

Avatar uživatele jump.wood

A už je tam chyba :-) Náměstí sv. Petra je ve Vatikánu a ne v Římě :-D

Upraveno :) Vatikán se jako cílová destinace rozhodně neobjeví, proto jej ponecháme v Římě :P