Black Friday v podání Lonelyplanet.cz – sleva 40–50% na vše!

Dříve americký, dnes celosvětový svátek všech shopaholiků Černý pátek přináší každoročně u poctivých prodejců skutečné a nemalé slevy. Jedním z nich je pro cestovatele dobře známý průvodce Lonely Planet, který v Čechách nabízí 40% slevu na veškeré své zboží, tedy anglicky a česky psané průvodce jednotlivými státy.

• Platnost pouze 25.11. (akce se neopakuje)
  • Doprava za 99 Kč nebo nad 1.000 Kč zdarma
  • Osobní odběr v nakladatelství Svojtka, Soběslavská 40, Praha 3 zdarma

V nabídce najdete celou škálu průvodců, od těch do kapsy za 99 Kč až po komplexně zpracované za několik stovek korun. Výprodejové kousky jsou zlevněné dlouhodobě o 50%, slevy se nesčítají.

Pepíku, to čo mám na mysli je to, že napr. Jižní Amerika na LP stojí bez zľavy 899 Kč. Pravidelne je na ňu zľava 20-25% a tak stojí 674 Kč. A včera na ňu bola zľava 40%, čiže stála 540 Kč.

Avatar uživatele maler.petr

Pred tydnem jsem kupoval Thajsko + Novy Zeland ze 1348,- Dnes to same maji 1048,- Tohle neni 40% ani nahodou.

Ja neviem ľudia vy ste fakt dementní? Originál cena Thajska aj Nového Zélandu je 899 Kč, takže po 40% zľave to je cca tých 1048 Kč. Ty si pravdepodobne kúpil Thajsko aj Nový Zéland v 20% zľave, preto ti ten rozdiel nepríde taký veľký. LP sledujem už dlhšie a skoro neustále majú 20% zľavy, takže preto rozdiel medzi tvojou cenou a aktuálnou cenou nie je 40%. A celkovo nechápem prečo majú niektorí ľudia takú potrebu rýpať. Nikto tu nenúti nikoho nič nakupovať. To či je cena prestrelená oproti iným eshopom nech si každý spraví obrázok sám a sám nech uzná za vhodné či sa mu táto zľava oplatí alebo nie. Ale nikto nie je zvedaví na vaše hejty.

Avatar uživatele ales.gute

Od startu prepaleny. Sleva z 600 na 300, dovolete, abych se zasmal. Na megaknihy napr. Thajsko za 354 + postovne za 39. A jste na tom lip jak na lonelyplanet.cz. Takze nechci slevu zadarmo!

Avatar uživatele i.simmerova

Já čekám na dnešek už asi tři dny a ceny jsou dnes úplně stejné jako v týdnu, ale stejně asi neodolám a něco si vyberu :) Je pravda, že si pamatuju Madagaskar v obchodě za 600. A kdo mi vyfoukl to Borneo? :D

Ceny mohou být stejné a budou u výprodejových kousků, všechny ostatní jsou zlevněné. Některé byly i předtím, ale to tuším bylo cca 20%, ne víc :) takže dnes plošně 40.

Potvrdzujem čo vraví Dave. Schválne som ceny sledovala už od pondelka a aj tie zľavnené tituly (cca 20%) sú lacnejšie než boli predtým. Tie vypredajové neviem, tie sú asi rovnaké.

Avatar uživatele floodland

Obycejny podvod. Dal jsem si pruvodce do kosiku a nez jsem se dostal k zaplaceni, tak uz mi to hlasilo, ze polozka neni skladem. Akce plati jenom dnes a na to co je skladem. Takze uz rozumim tomu, proc je tolik titulu najednou vyprodanych. Od kazdeho to bylo jen par kusu a od pulnoci opet za bezne ceny. Super akce.

Avatar uživatele j.kulhanek

Dalibore, doporučil bych hledejceny.cz, dost opomíjený český srovnavač, ale dle mého naprosto nejlepší :)

Dovolte, abych se zasmál. Teď jsem tam ze zajímavostí vložil pár produktů o které se zajimám a ten srovnávač je hloupý jak romský dorostenec.

Avatar uživatele drbolova

Přesně jak píší příspěvky výše. Nehledě na to, že doprava u nich bývá normálně nižší než 99,-.

Avatar uživatele darken

Nez si to koupite, srovnejte ceny na heureka.cz nebo zbozi.cz nebo srovnejceny.cz apod. a zjistite ze lze poridit jeste levneji i bez black friday.

Avatar uživatele Petrmach

Přátelé,300 Kč je normální cena, žádná sleva,nekazte si jméno takovými nesmyslnými tipy.

Avatar uživatele bulva

Oni si nekazej jmeno ale affiliate marketing je jedinej duvod proc tyhle stranky existujou :)

Příliš nechápu tu normální cenu. Veškeré publikace LP jsou zlevněné o 40%. Pokud najdete pár starších knížek za stejnou cenu jinde, OK, ale skutečně celou sadu 276 průvodců máte za vámi uvedenou normální cenu?

Avatar uživatele rd75

Tak predavam na COI. Avizovana sleva 40% (na vse), byla ve skutecnosti 15%. Dokud za tyhle podvody prodejci nedostanou poradnou palku, tak budou takhle podvadet porad. Lonelyplanet.cz putuje na blacklist.

Bola to 40% zľava z bežnej ceny. Čo si čakal, že to bude 40% už z tej ceny po zľave 20-25%? Haha.

Avatar uživatele rd75

Čobole, sleva ma byt vzdy z predchazejici ceny. V opacnem pripade je to podvod a klamani zakaznika. Bezna cena je samozrejme nesmysl, to co mas na mysli se jmenuje doporucena koncova cena. O te v akci nebylo ani slovo.