Lonely Planet slaví 15 let v češtině: publikace se slevou 40%

Přední cestovatelské publikace průvodců Lonely Planet se prvně objevily v českém jazyce před 15 lety. A právě k tomuto výročí nabízí tuzemský vydavatel slevu minimálně 40% na všechny publikace (výprodejová akce 50%). Sleva se vztahuje pouze k dnešnímu dni a platí jak na české, tak i anglické edice. Není cestovatele, který alespoň jeden LP nedržel při cestách v ruce.

Knižní publikace lze vyzvednout osobně v nakladatelství Svojtka v ulici Soběslavská 40 na Praze 3 nebo poštou za poplatek 99 Kč.

Avatar uživatele natalyr

Nakoupeno, diky za tip! :0)

Avatar uživatele Lucie

Díky. Trojboj Řím, Paříž, Londýn je na cestě. Moc se na ně těším, zrovna tak, jako na samotná města.

Avatar uživatele kovarik.daniel

Škoda jen, že pokud mají zrovna průvodce který chcete vyprodaný, tak nejde za zlevněnou cenu předobjednat :(

Avatar uživatele tt

Fajne, Ale ak za sprievodcu v hodnote 300 Kc mam zaplatit dalsich 119 za dopravu a "sposob platby" tak to sa musim len podakovat. Lacnejsie uz vyjde ebook na LP.com

Avatar uživatele prychlikova

Nad 1000,- máš dopravu zdarma :)

Avatar uživatele m

leda tak v ceskej republike

Avatar uživatele PedroKV

Díky moc. Máme od Lonely planet Švýcarsko a Itálii. Vybíral jsem v knize průvodce a tyhle mi přišly nejlepší a je to tak. Je v nich všechno-ceny, otvírací doba.. Můžu jen doporučit. A díky akci jsem objednal Kanáry ;-)