Malaysia Airlines nabízí možnost zrušení cest pro 2014

Jedna z nejlepších aerolinií světa 5* Malaysia Airlines se v aktuální situaci neubrání nátlaku, který se na její bedra v posledních měsících snáší. Proto se management aerolinií rozhodl vyjít vstříc všem cestujícím, kteří se v aktuální situaci neztotožňují s jinak bezproblémovou a bezpečnou aerolinií. Nabízí všem svým zákazníkům možnost zrušit či přebookovat letenky, které jsou zakoupeny do konce letošního roku, a to včetně těch, které jsou dle tarifu jako nerefundovatelné.

Pro zrušení svého letu kontaktujte call centrum, případně svého tuzemského prodejce. Nabídka je platná do 24.07.2014 pro všechny lety do 31.12.2014.

Připomeňme si co k této situaci vedlo:

  • 8.3.2014 letoun B777 na lince MH370 z Kuala Lumpur do Pekingu se ztrácí z oblohy a dodnes nikdo neví, co se ve skutečnosti událo,
  • 17.7.2014 letoun B777 na lince MH17 z Amsterdamu do Kuala Lumpur zatím z nezjištěných důvodů havaroval na východním územím Ukrajiny (oficiální zdroje).
Není v žádných silách aerolinií, aby se takovéto tragédii mohly vyhnout. Toto neštěstí se mohlo stát kterékoliv jiné, i evropské, aerolince. Aerolinie i nadále provozují linku z Amsterdamu do Kuala Lumpur, nyní je však označení MH17 nahrazeno číslem MH19.

Malajské aerolinie se od počátku roku potýkají s finančními problémy. Za poslední týden ztratily hodnoty akcií přes 11%, od začátku roku to je již 35%. Může to být konec MH.

Naše myšlenky a modlitby směřují každému z cestujících a posádky na letu MH17, stejně tak jako jejich rodinám a přátelům.

22 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 26. 07. 2014
Napsal 1 příspěvků
Aktivní před 3 lety
Zobrazit profil
Avatar uživatele futuresym

..... zatím z nezjištěných důvodů havaroval. /// Až tak s teroristami s požehnaním Moskvy držať netreba. Zabili cez 190 ľudí.

Přidal se 19. 04. 2015
Napsal 1 příspěvků
Aktivní před 2 lety
Zobrazit profil
Avatar uživatele Raven

Toto není politicky založená stránka, tak proč by měl psát ničím nepodložené informace (propagandu)? Je možné, že šéfové tajných služeb, jako jsi pravděpodobně ty, už ví, co se s letadlem stalo, ale obyčejný smrtelník musí počkat, než se něco dozví, ještě se ani pořádně nezačalo s vyšetřováním, ale pochopitelně ovce, jako jsi ty, vidí titulky, že je Putin vrah, a má jasno. Jinak těch obětí mělo být vážně přes 190, dokonce o víc než stovku, mělo jich být dokonce 298. Musím Davea pochválit, že sem tu politiku netahá, stejně by spoustu lidí jen naštval a přestali by sem chodit. Ty důvody pádu MH17 jsou opravdu zatím nezjištěny, i když to z TV může vypadat jinak, ale každý máme snad svůj rozum. Neříkám, jak to s tou havárií bylo, to ale zatím nemůže říkat téměř nikdo. Takže z "nezjištěných důvodů" je zcela správný výraz.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele taky

Nejsem si zcela jist, jestli se dá mezi "nezištěné důvody" zahrnout raketa a toho, kdo ji poslal, neoznačit termínem terorista. Kdyby Moskva nepodporovala fanatické nacionalisty na Ukrajině, nebyla by válka, raketa ani lidské utrpení... Politicky nezaložený Raven má však ve všem jasno.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele whitenight

Souhlasim s Ravenem.. Zamysli se nad tim crow, kolik informaci se pravdive dostane do medii. Jsem v zapadnim svete. To, co si prectes tady, si neprectes napriklad v Moskve. Tim nerikam, ze to neni, tak jak se ti to muze zdat..

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4241 příspěvků
Aktivní před 7 hod
Zobrazit profil

Ti kdo sledují mé názory déle jistě ví, že nedám na žádný okatý názor, který vychází z českého bulváru - tím mám namysli každý deník, který tě napadne. Bleskem počínaje, iDnesem či Reflexem konče. Je nutné si uvědomit, že východ je jakýmsi symbolem strašáka. Pěstují ve vás nenávist svými reportážemi a dramatizují každé prdnutí jen proto, abyste neměli čas přemýšlet nad tím, jak to skutečně je. Pokud půjdu vaší cestou a přidám trochu rozumu, tak za "sestřelení" může západ. Nebýt revoluce na Ukrajině, která byla zaplacená, nemusel Východ podporovat odboje na území, která dlouhodobě patří jim. Jen proto, že někdo chtěl ukrást tomu druhému, vzniklo co vzniklo a došlo to až sem. Nějaké sankce nikomu neublíží, kord ne Rusku. Rusko je v tomto případě vítěz, mrkni co se děje - všichni bonitní rusové přesouvají svůj kapitál zpět do vlasti, jelikož se bojí sankcí a blokací financí. V Rusku jim na ně nikdo nesáhne. A ejhle, Rusko má najednou o x miliard $ více, je jich víc, než pouhé sankce mohou způsobit. USA samotná je závislá na exportu a importu - soběstačnou zemí není a nikdy nebylo. Celá tahle situace je pouhé divadlo a má předem daný průběh - alespoň v to s celým srdcem věřím. Jediný kdo má pravdu, měl a i napořád bude, je tvůj vlastní selský rozum! To, že netahám politiku na tento portál, je jediný způsob jak přežít a zbytečně s nikým nebojovat, jelikož to v tomto případě nemá absolutně smysl. Na závěr obrázek, který mnohým otevře oči: http://myownprivatevanityfair.files.wordpress.com/2012/02/media-war.jpg

Přidal se 07. 04. 2016
Napsal 119 příspěvků
Aktivní před 9 dny
Zobrazit profil
Avatar uživatele Libor_S

Sorry Dave, ty jsi ale zase ovlivněný ruskou propagandou. Zaplacená revoluce - tady to bylo v listopadu 1989 také zaplacené? Viz 4. otázka zde: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Analytik-Fistejn-o-Ukrajine-Kdo-fandi-moci-strilejici-do-lidi-musi-mit-neco-poruseneho-v-hlave-305944 Bavil jsem se teď s jedním politologem, který fandí Rusku a Arabům. Říkal, že je v poslední velmi těžké získávat správné informace, takže se Ti zas tak nedivím. Východní Ukrajina dlouhodobě patří Rusku? Mnohem víc peněz z Ruska odteklo než přiteklo a další miliardy investic, které by jinak přitekly, už nepřitečou. Říká to Ruská centrální banka: http://www.investicniweb.cz/zpravy-z-trhu/2014/4/9/investori-z-ruska-v-prvnim-ctvrtleti-stahli-vice-penez-nez-za-cely-lonsky-rok/ To, že je Rusko vítězem, si snad nemyslí ani Putin.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele petr.jurcik

Zdravím a posílám odkaz na blog, který se situace na Ukrajině týká. http://petrjurcik.blog.idnes.cz/c/419162/Mesic-na-vychodni-Ukrajine-pul-roku-od-Majdanu.html

Přidal se 30. 08. 2013
Napsal 324 příspěvků
Aktivní před 4 dny
Zobrazit profil
Avatar uživatele Petr76

Dave, spíše se věnuj pilování pravopisu, aby ses dostal aspoň na úroveň středoškolského průměru, když se psaním de facto živíš a hlavně se prosím nepouštěj do papouškování nesmyslů které z dobře známých důvodů šíří kremelský trojský kůň Klaus a jeho dvorní roztleskavač, neopice Hájek. Rusáci anektovali Krym přesně podle stejného scénáře jako kdysi Hitler Sudety a kdyby nebylo členství v NATO nejspíše by se jal "zachraňovat" ruské páté kolony v Pobalti, ale za všechno může už z principu Západ...

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4241 příspěvků
Aktivní před 7 hod
Zobrazit profil

Hulváctví nezná meze Petře? Pokud někdo vysloví svůj názor automaticky jej zamítneš a začneš nadávat. Správný postoj k životu. Palec nahoru!

Přidal se 21. 09. 2014
Napsal 1 příspěvků
Aktivní před 3 lety
Zobrazit profil
Avatar uživatele erik82

2dave..sorry, ale jsi uplne mimo..naprosty souhlas s Liborem.. jednak bych te rad poprosil o vyjadreni na jeho (liborovi) otazky.. uprimne fakt nechapu, proc mas takovy postoj..jestli vychovou, ovlivnen rodici.. nejak mi unikaj souvislosti..jestli offtopick, pisni mail, rad si vyslechnu tve nazory.. P.s.: hele ani se petrovi nedivim jak reagoval..sam zacinam byt frustrovan, jak nekteri jedinci premysli (aniz bych se te chtel dotknout!), ale jak jeho,tak tva reakce je absolutne mimo.. Zaroven, jsem docetl trip z kieva, proc zde uvadis, ze chces byt apoliticky a v tripu na zaver opet do toho docela nevybirave tahas? Zaroven nevim, jestli je vhodne |doporucovat* cestu pres kiev.. pokud se jedna o tve subjektivni hodnoceni..radeji bych ho uvedl..preci jen i mzcr si mysli neco jineho..pokud ovsem nemas detailnejsi info/neorientujes se na tuto oblast, ne ze ji jen na par dni navstivis, pak ok, nemam zadne vyhrady.. Ja bych zas nemel problem letet to izraele, ale urcite bych to nedqval na server, kde si toto muzou precist jedinci, kteri se neorientujou v oblasti a .. snad chapes. Dikes

Přidal se 09. 12. 2014
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele andrewcz

Ja jsem s nima letel akorat takovy priskoky MLE-KUL-HKT//SIN-KUL-MLE a teda... Nepresvedcili me proc bych s nima mel letet znovu, servis na palube fakt nic moc vcetne posadky a letiste v KUL je taky spatny, oproti "sousednimu" SIN..

Přidal se 23. 10. 2014
Napsal 2 příspěvků
Aktivní před měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele kaina

Fajn příspěvek, ale Dejve - ne z nezištných, ale z nezjištěných důvodů, honem to oprav.

Přidal se 06. 11. 2012
Napsal 853 příspěvků
Aktivní před 12 dny
Zobrazit profil

Díky za upozornění, chybička, v tomto případě Chyba, se někdy vloudí.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele richard.pastorek

tak jestli aerolinky spadnou do bankrotu jako "Pan Am",tak je cas se s nima nekam proletet na pamatku,potom ostanou jenom spominky a fotky...

Přidal se 06. 11. 2012
Napsal 853 příspěvků
Aktivní před 12 dny
Zobrazit profil

Jak bylo řečeno v médiích, udržet by se mohli jedině s podporou státu.

Přidal se 18. 10. 2015
Napsal 55 příspěvků
Aktivní před 4 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele theHound

Zato by mohli udělat nějakou pěknou akci..

Přidal se 15. 09. 2016
Napsal 1 příspěvků
Aktivní před 9 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele Dan1928

Co se týče mě, pověrčivý moc nejsem, takže do případné akce bych rozhodně šel.

Přidal se 11. 11. 2013
Napsal 206 příspěvků
Aktivní před 3 dny
Zobrazit profil

skor by som sa bal, ze zbankrotuju, nez poletim.

Přidal se 08. 07. 2014
Napsal 22 příspěvků
Aktivní před 2 lety
Zobrazit profil
Avatar uživatele Pavel_CZ

Presne tak, toho bych se taky bal. Ted do nich zase media sijou, ze letaji nad Syrii. Neco mne rika, ze se letenek bude lepsi zbavit.

Přidal se 18. 10. 2015
Napsal 55 příspěvků
Aktivní před 4 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele theHound

Ani za jednu udalost aerolinka primo nemohla... nebal bych se, ale koupil bych tak maximalne do konce roku..

Přidal se 11. 11. 2013
Napsal 206 příspěvků
Aktivní před 3 dny
Zobrazit profil

k platobnej neschopnosti MH uplne staci kombinacia straty doveryhodnosti znacky (co sa do istej miery stalo) a zamietnutie dotacii ich vladou. to moze prist kedykolvek, aj do konca roka. z mojho pohladu je lepsie kupit od inej leteckej spolocnosti, nez sediet doma smutny na zadku a cakat par mesiacov, kym mi Mastercard vrati cash.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele pooolie

Slysel jsem, ze aerolinka prodelava 1,6 milionu dolaru denne... ja uz bych radeji nekupoval letenku ani do konce roku..

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)