Nová linka Ryanairu z Bratislavy na Maltu

Ryanair přichází s příjemnou novinkou nejen pro Bratislavu, ale celé Slovensko, Moravu a při dobrých cenách i část Čech. Od letního letového řádu 2018 spouští novou linku Bratislava – Malta, která se stane v pořadí 24. trasou největší nízkonákladovky v Evropě z Bratislavy. V současné době je pro Slovensko nejbližším levným spojem na Maltu Wizz Air z Budapešti nebo Katowic, další levné spojení létá až z Norimberka.

Prodej na nové lince byl spuštěn dnes (rezervovat lze na webu ryanair.com) s aktuálně nejnižší cenou na duben 2018 za 76 € / 1.990 Kč za zpáteční letenku, což popravdě není žádný hit. Vzhledem k tomu, že linka začne létat až od 25. března 2018, dá se očekávat snižování cen, zhruba okolo ledna, situaci budeme samozřejmě bedlivě sledovat. Reálně očekávatelná cena představuje částku kolem 40 až 50 € za zpáteční letenku. Spojení bude pravděpodobně vedeno zatím jako sezonní, tj. od konce března do konce října.

Časy letů z Bratislavy na Maltu a zpět jsou ideálně uzpůsobeny k výletům na prodloužené víkendy:

  • Bratislava – Malta: čtvrtek a neděle, 20:50 – 23:15
  • Malta – Bratislava: čtvrtek a neděle, 18:00 – 20:25

Dnešní oznámení je první vlaštovkou co se týká otevírání nových linek na letní sezonu 2018, s napětím budeme očekávat další novinky. Bude dále pokračovat expanze v Praze a Bratislavě? Nebo snad dokonce přibudou nové linky z regionálních letišť v Brně, Ostravě či Pardubicích? Uvidíme, Ryanair občas překvapení umí...

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)