Nová linka do Alicante! Pardubice získávají přímé spojení se Španělskem.

Největší nízkonákladová letecká společnost v Evropě Ryanair, která se pomalu etabluje i na českých regionálních letištích, zavádí od letního letového řádu linku z Pardubic do španělského Alicante. Východočeský region tak získá na letní sezónu atraktivní letecké spojení s přímořským letoviskem. Ryanair v současné době létá z Pardubic na londýnské letiště Stansted. Od letošního prosince by se měl veřejnosti otevřít nový moderní terminál Letiště Pardubice.

Linka bude v provozu od 26. března s dvěma rotacemi týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek. V rezervačním systému Ryanairu jsou již nahrány ceny, nejnižší za jednosměrnou letenku je 812 Kč. Očekáváme však, že s blížícími se odlety budou jarní termíny za ceny víc než příjemné.

Časy letů:

• Pardubice – Alicante: pondělí 18:55 21:50, čtvrtek 20:20 23:15
  • Alicante – Pardubice: pondělí 15:35 18:30, čtvrtek 17:00 19:55

Kalendář nejlevnějších letenek z Pardubic do Alicante.

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":

captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,

and more than 8400 another types of captcha,

with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).

You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.

See you later ;)

P.S. XEvil 4.0. break ReCaptcha2 too !

do STN tedka průměr cca přes 150 lidi

Počkej, vytáhnu věšteckou kouli ;-)

Dobry den,

mam otazku trosku z jineho soudku, ale verim, ze i na ni znate odpoved.

Zaslechla jsem? Ze by mely byt zarazeny i lety z Pardubic do Girony ve Spanelsku. Je to pravda? Pokud ano, za jak dlouho bychom se mohli dockat?

Predem dekuji za odpoved.

Marketa

O tomto rozhoduje jen letiště, kraj, cestovky a Ryanair. My ne a nic o tom nevíme :) pro nás je zázrak i létající Londýn.

Nedávno jsme letěli z Pardubic do Londýna a paní na odbavení byla povídavá a říkala, že má informace, že příští rok bude víc spojů než zatím víme, myslím, že mluvila o pěti pravidelných linkách, ale že konkrétně nemůže víc říct.