Nové linky na léto 2018 z Bratislavy do Burgasu a na Kypr

Po nedávno oznámené novince na letní sezónu, kdy Ryanair spojí bratislavské letiště M. R. Štefánika s Maltou, dnes přibyly další dvě letní linky z Bratislavy do přímořských letovisek. Od března 2018 se začne létat do bulharské Burgasu a do kyperského Pafosu. Novinka se týká i některých polských letišť, Ryanair bude do Burgasu létat také z Krakova.

V pořadí 25. a 26. přímé linky z Bratislavy nabídnou rychlá a pohodlná spojení vždy 2–krát týdně, prozatím bez bližších informací o letových časech či dnech (později doplníme).

Po velmi dlouhé době tak mohou nejen slovenští, ale i čeští cestovatelé dostát levných letenek směrem k Černému Moři, kam doposud létal pouze tuzemský Smartwings s cenami prezentující monopolní postavení na trhu.

Ceny budou uvedeny v průběhu tohoto měsíce, pravděpodobně během nejbližších hodin, maximálně dní. V sezóně očekáváme ceny mezi 80 – 130 € za zpáteční let.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.