Novinka: Ryanair spojí Bratislavu a Budapešť s Athénami

Vánoční dárek nadělila největší nízkonákladová společnost Evropy Ryanair všem obyvatelům Slovenska a přilehlých lokalit. V letní sezoně totiž otevře novou přímou linku z Bratislavy a Budapešti do řeckých Athén, odkud se můžete vydat se stejnou aerolinií na další řecké ostrovy, včetně Santorini a Rhodosu.

Aktuální časy letů ani dny zatím nejsou známy. Stejně tak nebyly oznámeny ani ceny na této trase. Dají se však očekávat ceny okolo 60€ za zpáteční letenku.

• Další informace vám přineseme ihned, jakmile budou dostupné.
Aktualizace 17.12.: Ryanair právě zahájil prodej letenek. Z Bratislavy se prodávají od 64€ za zpáteční letenku. Létá se každé úterý, čtvrtek a sobotu.

Ryanair kromě nových linek do Budapešti a Bratislavy nabídne také Santorini, a to v rotaci 2 letů denně. Tyto 3 destinace se přiřadí k již 9 linkám do dalších evropských destinací. Celkově tak z Athén vypraví v letní sezoně na 161 letů během týdne a přepraví na 2 miliony cestujících. Zajímavou variantou bude též let Praha - Brusel - Athény. Doporučuji však využít akcích řeckého dopravce Aegean na letech z Prahy a Vídně na řecké ostrovy i do Athén.

Celou tiskovou zprávu naleznete v Media centru na ryanair.com.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.