Novinka: Ryanair zavádí z Bratislavy pravidelnou linku do srbského Niše - 540 Kč

Příznivcům Balkánu se od zimního letového řádu otevírají další možnosti, jak se levně dostat do destinací, které byly donedávna spíše doménou klasických aerolinek. Expanze Ryanairu na východní trhy se jeví jako dobrý krok a má především za cíl uspokojit skupinu zákazníků, kteří cestují na západ kvůli pracovním příležitostem.

Ryanair totiž dnes oznámil novou linku ze své báze v Bratislavě (BTS) do srbského Niše (INI). Linka bude v provozu 2x týdně od 31. října, rotace jsou výhodně nastaveny na pondělí a pátek, což se hodí na plánování víkendových pobytů v Srbsku. Odlety z Bratislavy vždy ve 14:10 s příletem do Niše v 15:40, po standardním 25 minutovém průletu se v 16:05 letoun vrací zpět do Bratislavy s příletem v 17:35. Výhodná poloha Niše vybízí k návštěvě bulharské Sofie, taktéž se nabízí kombinace s letenkami Wizz Airu do Skopje v Makedonii.

Letenky na nově oznámenou linku jsou již v prodeji, aktuálně nejlevněji za 19.99 euro jednosměrně. Cena je nepochybně zajímavá, ale dá se očekávat, že bude v následujících měsících ještě klesat.

  • Letenky Bratislava – Niš za 19.99 € / 540 Kč rezervujte na www.ryanair.com
  • Cestovní období: 31. října – 24. března 2017
Promo cena 19.99 € je platná do 19. května nebo vyprodání.

Celá tisková zpráva z letiště M. R. Štefánika:

Olga Pawlonka z Ryanairu povedala:

„Ryanair s potešením oznamuje zavedenie novej linky z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave do Niš v Srbsku s frekvenciou 2x týždenne. Linka bude v prevádzke od 31. októbra, letenky si možno už teraz zakúpiť na webovej stránke Ryanair.com.

Slovenskí zákazníci sa môžu tešiť aj na naše ďalšie vylepšenia, ktoré prídu už v najbližších mesiacoch a zahŕňajú nové interiéry lietadiel, nové uniformy a viac nových leteckých spojení. Zlepšenia sú súčasťou nášho programu “Always Getting Better – Vždy sa zlepšujeme”, keďže aj naďalej ponúkame cestujúcim oveľa viac než len najnižšie ceny leteniek.

Pri príležitosti spustenia novej linky z Bratislavy do Niš spúšťame predaj leteniek za cenu už od 19,99 € pre lety v novembri, ktoré si možno rezervovať do štvrtkovej polnoci (19. mája). Keďže letenky za takéto nízke ceny sa rýchlo vypredajú, cestujúci by mali čím skôr navštíviť www.ryanair.com, aby ich nepremeškali.“

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele maryha21

Je tam zahrnuto i cestovní pojištění? Ráda by využila srovnání a získala to nejlevnější, znáte, každý chce ušetřit na čem se dá. Znáte nějaké momentálně akční nabídky pojištění?

Avatar uživatele tomcz

Ukládám odkaz jako inspiraci do budoucna :D

Avatar uživatele Username

Mohli by začať lietať do Emirátov, to by bola pecka :D

Avatar uživatele anton11

naco..vsak tam toho lieta z nasho regionu dost :D

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)