Novinky z Bratislavy: řecká Soluň a italská Bologna

Na dnešní tiskové konferenci v Bratislavě oznámila letecká společnost Ryanair další expanzi na letišti M.R. Štefanika v Bratislavě. Od zimního letového řádu poprvé vzlétnou lety ze Slovenska do řecké Soluně a italské Boloni. Létat se bude 2–krát týdně.

Dny letů ani časy zatím nejsou známy, jelikož chybí kompletní rozpis zimní sezóny. Na něj mimochodem čekáme i díky novinkám v Praze, odkud začne Ryanair létat do Krakova, Barcelony a Madridu. Letový řád bude oznámen koncem února.

Vzhledem k zahájení letů zcela mimo hlavní sezónu, očekáváme ceny jednosměrných letů okolo 15 €.

Avatar uživatele aaa

Tak prvykrat urcite nevzlietnu, kedze som par rokov dozadu z BA do Bologne letel

Avatar uživatele Radek1234

Koupil jsem si letenky do Bologně a Florencie na 31.3. můžete doporučit nějaké fajn ubytování v centru ideálně poblíž vlakového nádraží. Děkuji

Avatar uživatele english2006

Pěkné odpoledne, potřebovala bych poradit se spojením mezi Janovem a Vídní. Nízkonákladovky trasu prakticky nelétají, takže prosím nějaké dobré levné nejlépe vlakové spojení.Nevěděli byste o něčem? Díky Jana

Avatar uživatele eva.magyarova

Ja som isla do Janova z Milana vlakom (cesta asi 2 hodiny). A z Milana (Bergama) toho lieta vela, napr. Wizz aj Ryan do Prahy, do Viedne mozno easyjet.

Avatar uživatele Petrkosut

My jeli z Janova do Milana normálním vlakem a pak nočním do Vídně - super!

Avatar uživatele Hanka Kalábová

Super zpráva, těšíme se na termíny...

Avatar uživatele Jerry87

Jupijou, tak snad nasadí nějaké přijatelné časy.

Pěkný, další zajímavý cíle.