Ryanair: NOVÁ linka z Prahy na letiště Brusel Charleroi

Největší nízkonákladová aerolinka Evropy - Ryanair - aktuálně představila nový letový řád na zimu 2014 / 2015 a při této příležitosti oznámila další expanzi na největším tuzemském letišti. Od 26. října 2014 bude v provozu nová linka Praha - Brusel Charleroi.

Brusel se řadí po bok Dublinu a Londýnu k destinacím, kam Ryanair začal nově v letošním roce provozovat pravidelné spojení z Prahy. Linka by měla být v provozu denně.

• Letenky ještě nejsou v prodeji - budeme informovat.
  • Aktuálně (30.04.) nasazeny ceny do systému - zpáteční letenky startují na 1.530 Kč (očekáváme klesání!)
Aktuálně na lince Praha - Brusel létají aerolinie České aerolinie, Brussels Airlines (letiště Zaventem) a nově od dubna také Jetairfly (letiště Charleroi). Proto se dá znovu očekávat přitvrzení v rámci konkurenčních bojů.

O novince informoval portál Air journal.

Avatar uživatele lenkaaa.pa

Máte prosím tip, jak se co nejlevněji dostat z Bruselu do Amsterdamu? Někde jsem četla, že se dá sehnat jízdenka busem i za 10 euro. Prosím o radu. Díky!

Avatar uživatele lenkaaa.pa

PS: Na nejnovější článek o levných letenkách do Bruselu mi nejde vložit dotaz, hlášena chyba, proto píšu sem.

Avatar uživatele Thepilli

Jaké se dá očekávat klesání? :)

Na Londýn Ryanair ukázal 990 Kč za zpátečku :-) http://cestujlevne.com/ryanair-z-prahy-londyna-za-990-kc/ vzhledem k Bruselu a zimnímu období není tato cena příliš nereálná.

Avatar uživatele jakub.jenicek

Odkazes prosim nejaky zdroj ? .. na RYR jsem nic nenasel

Odkaz pod textem vpravo: http://www.air-journal.fr/2014-04-25-ryanair-reliera-charleroi-a-bucarest-et-prague-5104832.html http://airways.cz/clanek/2014-04-25/ryanair-bude-letat-z-charleroi-do-prahy