Ryanair přidává novou linku z Bratislavy do Madridu

Ještě ani neskončila letošní sezona a největší nízkonákladový dopravce Ryanair ohlašuje novinky na další léto. Nově zahájí pravidelný provoz z bratislavského letiště M.R. Štefánika do španělského Madridu.

Linka bude v provozu od 30.03.2015 s rotací 3x týdně, a to každé pondělí, středu a pátek. Odlet z Bratislavy je v čase 10:20 a příletem do Madridu v 13:20. V opačném směru odlétá v 6:55 a přilétá na Slovensko v 9:55.

Aktuální cena za jednosměrnou letenku začíná na 55€/1.530 Kč, zpáteční pak na 110€. S nákupem však není potřeba spěchat, ceny minimálně před letními prázdninami ještě poklesnou.

[start][prilet]Madrid[/prilet][mezikrok][mad][konec]

Avatar uživatele debilek

No dofam ze budou rozumne ceny. Pravidelne letame z Vidne zatim s Air Berlin za cca 150 euro zpatecni i s 20 kg.

Avatar uživatele easysat

Velmi ma to potesilo a mohlo by to lietat po cely rok kvoli prestupom na Gran Canariu a ostatnym ostrovom.

Avatar uživatele Kickassone

No levneji se da aktualne letet do Madridu pres Brusel (a je to rovnou z Prahy), hazi mi to s jednim prestupem ceny okolo 2300kc.. Ale jakmile budou nejake proma tak o tom budu urcite uvazovat, Madrid mam dlouho v merku..

Avatar uživatele alenadrn

Prosím, kde jsi našel Madrid za tuto cenu? Ja nacházím porad nad 4000 Kč :-/ Díky moc

Zde: http://airixo.com/cs/odlety/ceska-republika/3-7-dni?stops=1&fds=1#frmType=simple&dstTxt=Madrid ;)

Avatar uživatele j4n.pr0

Ceny ani Madrid nic moc ale mozno sa budu dat nakombinovat dalsie spoje..Portugalsko, Maroko :)