Ryanair začne létat z Pardubic do Londýna!

Když už se zdá, že nás po velkém ohlášení 9 nových linek z Prahy nemá co zaskočit, Ryanair přijde znovu s další senzační zprávou. Od zimního letového řádu zahájí přímé lety z Pardubic do Londýna na letiště Stansted. O novince informoval portál planes.cz.

Létat se začne od 30.10.2017, a to s předpokládanou frekvencí 3 spojů týdně.

Ceny by se dle našich předpokladů mohly pohybovat mezi 500–1.000 Kč za zpáteční letenku a korespondovat tak se zahajovacími nabídkami z dnes již aktivních linek z Prahy, Brna a Ostravy.

Letiště Pardubice se tak chytá stébla, které by mohlo dopomoci se vymanit z existenčních problémů, kdy se z let 2014/2015 propadl počet odbavených cestujících o 60%. Po ukončení přímých letů do Moskvy totiž marně hledá nové obchodní příležitosti a dopravce, kteří by o letiště projevily zájem.

Pardubické letiště získá na atraktivitě až s plánovanou dostavbou nového terminálu, který by měl otevřít své brány právě na podzim tohoto roku.

Avatar uživatele Pernicek65

Ryanair tu linku spusti jen kdyz bude novy terminal ? Nebo i z toho stavajiciho stareho ?

Avatar uživatele feb51998

Konecne muzu do Pardubic na pernik a nemusim se kodrcat vlakem. Vezmo to pres LONDYN letecky

Avatar uživatele polsonek

to je paráda! :)

Avatar uživatele Jucinka.Krejcikova

Tohle je prostě super!!! Doufám, že tomu tak bude.

Avatar uživatele oldastr

Škoda ,že ne na letiště Lon.Gatwick.To by se mi hodilo.

Avatar uživatele ilca.k2

Tak to je úžasný, jak spoj, tak cena. Určitě se vydáme na výlet. =)

Avatar uživatele sinuz

Jo, tak pro mě, jakožto pardubáka, je to vůbec paráda :)...

Avatar uživatele jardamarek

No pořád doufám, že brzy přijde skvělá zpráva a dočkám se vysněného Portugalska(Lisbon,nebo Porto).

Avatar uživatele s.monika

Uzasny!!! Nejlepsi zprava dne!!! Kdy se budou dat koupit letenky? :)

Avatar uživatele e.p.a.s

na stránkách Ryanair :))))

Zahájení prodeje je plánováno na konec února, což asi moc nevyjde :) nejlevnější letenky ale budou 3-1 měsíc před odletem.

Avatar uživatele gomez.johnny

Paráda, Pardubice jako další pražský letiště se nabídne spojení letecky s Londýnem za mnohem nižší cenu než autobusy (950,- jednosměrka Žluták) Spojení na letiště je velmi častý pohodlně HODINKU vlakem...(Praha hl.n.-Pardubice hl.n.) Prostě paráda