Sleva 275 Kč na klubové členství WIZZ Discount club u Wizzair - 624 Kč

Ještě jste si nikdy nepořídili členství u Wizzairu díky kterému máte každou letenku o tři stovky levněji? Případně jste jej měli, ale už vypršelo? Díky slevě ve výši 275 Kč si pořídíte WIZZ Discount club na celý příští rok za 624 Kč místo standardních 899 Kč. Slevu získáte po uplatnění WIZZ kódu WDCSEP15.

Slevu obdržíte i v případě upgradu na Skupinové členství, které vyjde místo 600 jen na 325 Kč.

• Získej členství společně s letenkou na wizzair.com
  • Uplatněte kód WDCSEP15
Nevíte o čem členství je? Přečtěte si podrobnější informace o WDC.

Avatar uživatele nila

uz ne :(

Avatar uživatele jana.puzova

Pořád to funguje! :-). Díky

Avatar uživatele hloust

Dnes jsem zkusil uplatnit kód při nákupu levných letenek z Prahy do Izraele (1.458,-) a tato sleva na členství je ještě funkční, platná. Potěšilo mne to.

Avatar uživatele veronikovera

Díky, doplnil jsem ;-)

Avatar uživatele Veronka

stale to funguje, vdaka!

Avatar uživatele veronikovera

Prosím do kdy platí tato akce? Díky!

Nemá platnost, až to wizzair zruší, tak zruší :)

Avatar uživatele Fazy

Zdravím už táto akcia nefunguje?

Avatar uživatele katerina.kopunova

Takže pokud už mám koupenou letenku, nemůžu si členství přikoupit? Ani v případě, že bych měnila datum letu?

Avatar uživatele keisyone

Ano, mozes si to clenstvo zakupit iba pri kupe letenky, samostatne sa to neda.

Avatar uživatele borek.sedlak

Dobrý večer, mohu se vás touto cestou zeptat, na jakém serveru si lze najít letový spoj s jinou destinací příletu a odletu, v jedné zemi? V mém případě bych potřeboval let Praha – Sapporo (je zde i let přes Soul) a zpáteční let z Tokia do Prahy. Na serveru www.scanner.cz jde pouze seřadit lety, v případě, že je stejné letiště pro přílet i odlet. Děkuji a s pozdravem. B.

Dobrý večer, třeba u nás http://letenky.cestujlevne.com :)

Avatar uživatele borek.sedlak

Super, díky moc!!

Avatar uživatele MartinDvo

Bez letenky to nekoupíte, není k dispozici jako samostatný produkt.

Avatar uživatele japonec

jak dlouho plati tato sleva na clenstvi?do kdy je treba ji uplatnit? nemuzu to nikde najit.dekuji

Sleva platí "do odvolání".. :-)

Avatar uživatele fake

Koľko to bude asi tak platiť? :-)

Avatar uživatele hhmusic

Lze prosím zakoupit členství i bez letenky? Nebo se přidávám k dotazu, jak dlouho ten kód asi může fungovat? Díky

Avatar uživatele fake

či ono to platí len s kúpou letenky rovno? :)