Vezměte si 10€ na letenky s Voloteou, pro sichr a zdarma

Napsal

Možná jste zaznamenali některou z úspěšných akcí této španělské aerolinky (např. nedávné Nantes, Bordeaux a Benátky za 275 Kč) a říkáte si, že příště poletíte. Poté neváhejte a registrujte se na webu aerolinky s tím, že odměnou bude 10€ / 280 Kč ve formě kreditu na vaši příští rezervaci. Kredit není limitován má platnost 1 rok a registrace vyžaduje pouze e-mail a heslo.

• Registrace s kreditem 10 EUR zde: volotea.com/invite-friends
  • Dle informací se kredit nepřipisuje při registraci pomocí Facebooku
  • Platnost kreditu je 12 měsíců
Co dál? Nyní nezbývá než čekat, až znovu Volotea vyrazí do boje za levné letenky. Doporučení zároveň funguje tak, že po registraci obdržíte svůj vlastní doporučovací kód a za každého "zákazníka", tedy člověka, kterého doporučíte a on zakoupí letenky, obdržíte také 10 eur. Proto akci sdílejte i se svými přáteli a nezapomeňte jim říct, kde hledat nejlevnější letenky ;)

Úspěšné připsání kreditu po registraci:

Kde najít svůj doporučovací kód?

Prosíme, abyste nevkládali své kódy zde do komentářů, děkujeme. Využijte svůj facebook, e-mail či jiné sociální sítě.

Avatar uživatele sodomilka
sodomilka

Tak jsem se zaregistrovala, kredit jsem dostala, ale nemám v té kolonce doporučovací kod na FB.

Už ani my ne, zřejmě někdo natolik spamoval, že toto zakázali. Pošlete e-mail někomu, v něm by měl být poté odkaz, který můžete následně dál využít třeba na Facebooku.

pktoassisi

Uz to niekto realne vyuzil? A prebehlo vsetko v poriadku?

Ano, kredity se načítají i uplatňují v pořádku :)

Avatar uživatele novasek
novasek

Kam se vkládá ten kód pro doporučení přátel? Děkuji

Jim do chatu :-) je to odkaz, kterým se prokliknou na stránku

Avatar uživatele Terish
Terish

Super, díky. :) Snad se brzo proletím, ať z toho máš taky něco za tu super práci tady! =D

Avatar uživatele maybelater
maybelater

Co když už na Volotea účet mám? Mám si vytvořit nový a získat těch 10 € na něj? Nevíš, jestli pak nebude při nákupu problém s tím, že budu mít dva účty na stejné jméno? Díky :)

To by Petr Novák nebyl moc nadšený :-D

... martinéz

Účet jde komplet zrušit. Poté "sign up" nový (se stejným, původním e-mailem). Splníš podmínky a 10€ se ti načte ;) Je otázkou, jak moc ti záleží na původním (kredit, booking, ...)

Avatar uživatele verness
verness

Dave ted bude dlooouho cestovat levne :D

No k tomu bude ještě potřeba, aby jste se proletěli nejdřív vy :D

pktoassisi

Dakujem Dave, mam pripisany kredit (len dufam, ze mi to neprepadne, jak kredit na HotelTonight)

pktoassisi

Mam taku malu otazku, da sa ta zlava pouzit aj na zalozenie clenstva v Supervolotea, alebo len na lety?

Avatar uživatele domcasi
domcasi

Skvělé, díky! :)

Avatar uživatele mad.feedo
mad.feedo

Díky. Vyzkoušeno. Registrací přes mail se kredit přičetl. Přes FB ne.

Avatar uživatele alone.warrior
alone.warrior

Tak se nepripisuje kredit ani pri normalni registraci :(

cizy

ked sa zeregistrujete cez FB, tak nedostanete nic :D

Avatar uživatele johny.quick6
johny.quick6

Nedostanete těch 10 euro jen za někoho kdo se zaregistruje přes váš účet?

Nene, ty jakožto doporučený zákazník získáváš kredit ihned. Další, tebou doporučení, musí proletět letenky, abys dostal za ně kredit i ty. Oni samozřejmě mají 10 eur ihned. Snad jsem to napsal správně :-)

Avatar uživatele johny.quick6
johny.quick6

JJ špatně jsem si to u nich přečetl. :) Nevíš jak dlouho je ten kredit platný. :)

Avatar uživatele palkoooo
palkoooo

v tom uvítacím mailu píšou, že kredit platí rok

Díky, přehlédl jsem to.

Avatar uživatele asdfdsf
asdfdsf

Pro 10€ je potřeba vložit i kartu, že?

Nene, připsání proběhne na základě registrace (mail+heslo). To je vše, kredit není vidět hned, cca po minutě.

Přidat komentář

Pozor, kde kupujete letenky aneb Jak jsem přišel o 44 €
napsal David Eiselt 2018-02-13 19:35:00 14 komentářů

Píše se datum 9. července 2017, kdy se ve spárách internetu objevuje tzv. error fare v podobě letenek v byznys třídě z Mnichova do Tokia na palubách Alitalia s neodolatelnou cenovkou 12.200 Kč. Háček…

Ryanair expanduje do Jordánska, Prahu spojí s Ammánem
napsal Lukáš Horák 2018-02-04 10:48:00 16 komentářů

Co ještě před pár lety bylo těžko uvěřitelným snem, se stává skutečností. Ryanair pokračuje v expanzi na Blízký východ. Nově zavádí 14 pravidelných linek do jordánského Ammánu a Akaby z několika…

Přestup v Číně a tranzitní vízum zdarma
napsal Kryštof Hájek 2018-01-20 18:44:00 17 komentářů

Rozmach čínských aerolinek v posledních letech s sebou přináší nižší ceny z Evropy do Austrálie i jihovýchodní Asie. Někdy se ale kromě finanční úspory objeví nejasnosti s tím, zda přes…

Wizz Air zavírá bázi na pražském letišti Václava Havla od 14.6.
napsal David Eiselt 2018-01-19 13:43:00 21 komentářů

Nízkonákladové aerolinie Wizz Air dnes oznámily ukončení provozu letové báze na pražském letišti ode dne 14.6.2018. Společnost jako důvod uvádí přesunutí letadla do míst s větší poptávkou. …