Vezměte si 10€ na letenky s Voloteou, pro sichr a zdarma

Možná jste zaznamenali některou z úspěšných akcí této španělské aerolinky (např. nedávné Nantes, Bordeaux a Benátky za 275 Kč) a říkáte si, že příště poletíte. Poté neváhejte a registrujte se na webu aerolinky s tím, že odměnou bude 10€ / 280 Kč ve formě kreditu na vaši příští rezervaci. Kredit není limitován má platnost 1 rok a registrace vyžaduje pouze e-mail a heslo.

• Registrace s kreditem 10 EUR zde: volotea.com/invite-friends
  • Dle informací se kredit nepřipisuje při registraci pomocí Facebooku
  • Platnost kreditu je 12 měsíců
Co dál? Nyní nezbývá než čekat, až znovu Volotea vyrazí do boje za levné letenky. Doporučení zároveň funguje tak, že po registraci obdržíte svůj vlastní doporučovací kód a za každého "zákazníka", tedy člověka, kterého doporučíte a on zakoupí letenky, obdržíte také 10 eur. Proto akci sdílejte i se svými přáteli a nezapomeňte jim říct, kde hledat nejlevnější letenky ;)

Úspěšné připsání kreditu po registraci:

Kde najít svůj doporučovací kód?

Prosíme, abyste nevkládali své kódy zde do komentářů, děkujeme. Využijte svůj facebook, e-mail či jiné sociální sítě.

Avatar uživatele sodomilka

Tak jsem se zaregistrovala, kredit jsem dostala, ale nemám v té kolonce doporučovací kod na FB.

Už ani my ne, zřejmě někdo natolik spamoval, že toto zakázali. Pošlete e-mail někomu, v něm by měl být poté odkaz, který můžete následně dál využít třeba na Facebooku.

Avatar uživatele pktoassisi

Uz to niekto realne vyuzil? A prebehlo vsetko v poriadku?

Ano, kredity se načítají i uplatňují v pořádku :)

Avatar uživatele novasek

Kam se vkládá ten kód pro doporučení přátel? Děkuji

Jim do chatu :-) je to odkaz, kterým se prokliknou na stránku

Avatar uživatele Terish

Super, díky. :) Snad se brzo proletím, ať z toho máš taky něco za tu super práci tady! =D

Avatar uživatele maybelater

Co když už na Volotea účet mám? Mám si vytvořit nový a získat těch 10 € na něj? Nevíš, jestli pak nebude při nákupu problém s tím, že budu mít dva účty na stejné jméno? Díky :)

To by Petr Novák nebyl moc nadšený :-D

Účet jde komplet zrušit. Poté "sign up" nový (se stejným, původním e-mailem). Splníš podmínky a 10€ se ti načte ;) Je otázkou, jak moc ti záleží na původním (kredit, booking, ...)

Avatar uživatele verness

Dave ted bude dlooouho cestovat levne :D

No k tomu bude ještě potřeba, aby jste se proletěli nejdřív vy :D

Avatar uživatele pktoassisi

Dakujem Dave, mam pripisany kredit (len dufam, ze mi to neprepadne, jak kredit na HotelTonight)

Avatar uživatele pktoassisi

Mam taku malu otazku, da sa ta zlava pouzit aj na zalozenie clenstva v Supervolotea, alebo len na lety?

Avatar uživatele domcasi

Skvělé, díky! :)

Avatar uživatele mad.feedo

Díky. Vyzkoušeno. Registrací přes mail se kredit přičetl. Přes FB ne.

Avatar uživatele alone.warrior

Tak se nepripisuje kredit ani pri normalni registraci :(

ked sa zeregistrujete cez FB, tak nedostanete nic :D

Avatar uživatele johny.quick6

Nedostanete těch 10 euro jen za někoho kdo se zaregistruje přes váš účet?

Nene, ty jakožto doporučený zákazník získáváš kredit ihned. Další, tebou doporučení, musí proletět letenky, abys dostal za ně kredit i ty. Oni samozřejmě mají 10 eur ihned. Snad jsem to napsal správně :-)

Avatar uživatele johny.quick6

JJ špatně jsem si to u nich přečetl. :) Nevíš jak dlouho je ten kredit platný. :)

Avatar uživatele palkoooo

v tom uvítacím mailu píšou, že kredit platí rok

Díky, přehlédl jsem to.

Avatar uživatele asdfdsf

Pro 10€ je potřeba vložit i kartu, že?

Nene, připsání proběhne na základě registrace (mail+heslo). To je vše, kredit není vidět hned, cca po minutě.