Wizz Air: Nová linka z Bratislavy do Sofie

Na dnešní tiskové konferenci oznámil Wizz Air další novou linku z Bratislavy směrem na východ, tentokrát do bulharského hlavního města Sofia. Spojení rozhodně uvítají nejen Slováci a Moravané, ale i obyvatelé Čech, odkud se do Sofie dá dostat zatím jen velmi draze.

Nejnižší zpáteční letenky jsou nyní v prodeji za 55 € / 1.490 Kč při členství ve Wizz Discount Clubu, v průběhu času se však dají očekávat i nižší ceny startující na 9,99 € za jednosměrný let. Létat se začne 30. června.

Aktualizace: ve dvou říjnových (október) termínech lze pořídit zpáteční letenky za historicky nejnižší cenu u Wizz Airu: 6 € . (4. - 11.10 a 11.-18.10., jen minimum volných míst).

  • Bratislava – Sofie od zatím 55 € / 1.490 Kč rezervuj již nyní na Wizzair.com >>

Letový řád:

  • Z Bratislavy: pondělí, středa, pátek, neděle v 8:40 (přílet do Sofie 11:15)
  • Ze Sofie: pondělí, středa, pátek, neděle v 11:45 (přílet do Bratislavy 12:20)
  • V září se časy posouvají do večerních hodin

Logo 9 Air

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele p.martin

- do SOF létám pravidelně a dají se sehnat letenky za 1300-1800 z KTW nebo PRG prez EIN,CRL nebo BGY - taky jsem čekal více termínu za 2,99 :-( ale i 23€ ujde - se Studentagency se da dostat do Bratislavy za 390,-, kde to stojí v Bratislavě a jak se dostat jednoduše na letiště?

Avatar uživatele maf470

Regiojet na autobusovu stanicu Mlynske Nivy. Na letisko sa da dostat rozne http://imhd.sk/ba/planovac-cesty-vyhladanie-spojenia?spojenieodkial=Mlynsk%C3%A9+nivy&z1k=z1622&spojeniekam=Letisko&z2k=z1367

Avatar uživatele theo2

odlety z Bratislavy jsou 16:20

Ano, ale až od září, v průběhu prázdnin tak, jak je psáno.

Avatar uživatele xxmarekxx

Zdravim, nejake tipy a triky na parkovani v Bratislave, pokud mozno zadara a nedaleko od letiska?

Avatar uživatele bachmayer

Zvyknem parkovať v sídlisku pri Mesačnej ulici, odtiaľ je to 4 zastávky busom č. 61, stačí 15 minútový lístok za 0,70 €.

Avatar uživatele janhrnko

Najlepšie podľa mňa v nákupnom centre Avion (podzemné, kryté, zdarma) alebo IKEA - hneď pri Avione. Obe parkoviská sú zdarma. Na letisko potom autobusom 61 alebo 96 zo zastávky Avion Shopping Park alebo Avion-IKEA, obe sú na hlavnej ceste (Pre istotu si nájdite na mape Stará Ivanská cesta - na nej sú zastávky v smere letisko, strana bližšie k nákupným centrám) http://imhd.sk/ba/planovac-cesty-vyhladanie-spojenia?spojenieodkial=Avion+Shopping+Park+%28IKEA%29&z1k=z4246&spojeniekam=Letisko&z2k=z1367 Chodí každých 10min a cesta na letisko trvá 3, prípadne 4min. (POZOR, ZASTÁVKA NIE JE PRIAMO PRED AVIONOM, ODTIAĽ CHODIA BUSY OPAČNÝM SMEROM DO CENTRA :) )

Avatar uživatele janhrnko

Len potom samozrejme bacha, v aute nenechávať cennosti, parkovisko nie je nijak aktívne strážené.

Doufám, že v tom srpnu to ještě půjde dolů, zrovna se mi to hodí :)

Avatar uživatele ciernezlato

To je skvelé.

Avatar uživatele divx

Moze byt, autobus k ciernemu moru stoji 25€ spiatocny, vlak este menej. Skoda, ze v systeme nie je cena aku avizuju na svojom fb profile - 2.99 € jednym smerom :)

Avatar uživatele shella

Je - např. návrat 11.10. za 2,99 EUR :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)