Wizzair otevírá novou linku z Košic do Bristolu, od října

Ani ne po dvou měsících provozu košické základy nízkonákladovou společností Wizzair přichází další novinka v podobě přímého spojení Košic s anglickým Bristolem. Zahájení provozu oznámilo vedení dnes v dopoledních hodinách s tím, že rovnou zahájili prodej letenek. Nejnižší jednosměrné lety zarezervujete od 9,99 €.

Provoz bude zahájen 10.10.2015 s večerním odlety v 19:20 každé úterý a sobotu.

Bristol se tak stává 4. destinací, kam mohou obyvatelé Slovenska cestovat na pravidelných linkách Wizzairu z Košic. Již dříve se létalo na londýnský Luton, později přibyl Doncaster a Miláno.

Nejnižších cen dosáhnete s Wizz Discount klubem.

Avatar uživatele pavel_cz

Par mesicu zpatky jsem cetl na nejakem anglickem serveru clanek o slovenskych Romech. Uz si presne nepamatuju cisla, ale bylo tam snad psane, ze ze Slovenska jede pravidelne 3x tydne linkado Bristolu a z Bristolu na Slovensko jen 2. Clanek uz tezko najdu, ale Petr neni daleko od pravdy :)

Avatar uživatele Terish

To je super, dík za info :)

Avatar uživatele MiFo

pekne sa nám Košice rozlietavajú :)

Avatar uživatele Offloaded

Kde je dost cikánů tam se wizzu obvykle s linkami do Británie daří...

Avatar uživatele MiFo

Vďaka za hodnotný príspevok brata čecha - našťastie veľa takých ako si ty u vás nie je....

Avatar uživatele Offloaded

Nevím proč se tak zlobíte? Je to co jsem napsal pro vás málo sluníčkové? Proč myslíte, že u nás funguje z Ostravy nebo Brna linka zrovna do Británie a nikam jinam to (v Brně) moc nejde? Ostatně nic vám nebrání si koupit letenku na některou z uvedených linek a cestou sledovat etnické složení spolucestujících.

Avatar uživatele asdf

lietam pravidelne z kosic do londyna a v lietadle byvaju tak 3-4 romske rodiny. to mi nepripada nijak vela.