Letecká společnost Air Berlin minulý týden ohlásila zahájení letů z pražského letiště Václava Havla do německého Berlína. Hlavním cílem této linky je nabídnutí tuzemským cestovatelům lety do vzdálenějších koutů světa právě s přestupem v Berlíně. Za tímto účelem vám může přijít i vhod aktuálně probíhající promo akce na vstup do letištních salónků zdarma.

Současně se vám salónek bude hodit, pokud jste využili některé z předcházejících akcí Air Berlin.

Co musím udělat, abych získal 1 vstup do salónku? Je nutná registrace do mílového programu topbonus AirBerlin. Registrace je také bezplatná a zabere zhruba 5 minut. Vyplňte správné údaje, neboť voucher do salónku vám přijde korespondenční adresou do 7 až 10 dní.

• Registraci provedete zde. Pozor, je nutné provést registraci v německé verzi webu.
Podmínky voucheru:
  • Platí do 30.06.2015
  • Vstup je umožněn po předložení platné letenky společnosti AirBerlin
  • Platné pro letiště: Berlín, Dusseldorf, Frankfurt, Mnichov, Vídeň a Zurych (+ Hanover, Hamburg, Saarbrucken, Stuttgart, Sylt)
Registrovat se do topbonusu musíte do 30.04.2015.

Proč bych měl chtít navštívit salónek? Třeba už jen proto, že jsou zde k dispozici pohodná křesla, ticho a útulné prostředí. Další výhodou je pak neomezený catering v podobě jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů. Více informací k letištním salónkům a jak získat neomezený vstup na letištích v Praze a Vídni jsme psali v předchozím článku - letištní salónky v Praze a Vídni zdarma.

Avatar uživatele cech13
cech13

ahoj, máte niekto reálne skúsenosť s air berlin vip lounge v Berlíne? Čítal som recenzie a videl som obrázky a vyzeralo to pomerne slabo. Dokonca tam bol automat na mince. Boli ste tam už niekto? Díky moc

Míša

Poslušně hlásím, dneska mi došel voucher do salonku :)

Avatar uživatele unzeitigova.l
unzeitigova.l

Zdravím a chtěla bych se na něco zeptat. Dá se akce využít, když mám koupenou letenku u NIKI? Je to vlastně součást Air Berlin...

Ahoj Lenko, osobně si myslím, že v tomto případě to platí.

Avatar uživatele unzeitigova.l
unzeitigova.l

Díky, zkusím to :-)

Tak na voucheru je jasně napsáno, Air Berlin nebo Niki ;)

Avatar uživatele luke.ostry
luke.ostry

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda je možné využít voucher, pokud mám letenku s AirBerlin pouze na zpáteční let. Díky

A na cestu tam letíš s kým? Musíš mít letenku, kterou ukážeš a tam AirBerlin..

Avatar uživatele luke.ostry
luke.ostry

Jedná se o letenky Berlín-Reykjavík(Germanwings) a Reykjavík-Berlín(AirBerlin)

Na zpáteční cestě jej můžeš využít ;) při cestě tam ne.

Avatar uživatele jornickova
jornickova

Nemáte prosím podobné info k salónkům Air France?

Avatar uživatele Michal Turak
Michal Turak

Chcel by som sa spytat, ak som sa registroval ako novy clen, uz po zahajeni akcie, ale bolo to v anglickom jazyku, dojde mi ten voucher, ci to je vylucne len vysada pri registarcii v DE ? dakujem

Při EN verzi jsem info o tomto promu neviděl.

Avatar uživatele Michal Turak
Michal Turak

OK, gutschein dosiel, vyplnane raz v EN a raz DE, cize velka vdaka :D

Avatar uživatele denisa.rybarikova
denisa.rybarikova

Takze ak letim v maji, s prestupom v Dusseldorfe, staci mi ukazat karticku a letenky, a dostanem sa tam?:)

Je potřeba ještě voucher, který přijde poštou. Platí pro jednu osobu, takže pokud vás letí více, at se přihlásí všichni.

Avatar uživatele sstacho
sstacho

Da se nejak ziskat voucher aj ked uz topbonus mam?

Bohužel ne, platí jen pro nově registrované.

Avatar uživatele ciernezlato
ciernezlato

Zaregistrujte sa ešte raz. To isté som spravil ja, a došiel mi pekne do schránky od tety poštárky voucher.

Avatar uživatele sabineee
sabineee

Je na tom voucheru prosím napsané jméno? Jsem již také registrovaná a nelze mi provést registrace na stejné kontaktní údaje. Děkuji.

Ano, jméno tu je.

Avatar uživatele trollonline
trollonline

Jmeno je ukradeny, mam uz tri :) Ale pouzivej pokazdy jiny email a adresu.

Avatar uživatele michalcerman
michalcerman

Ahoj, nefunguje mi odkaz pro registraci, muzete ho prosim opravit? Diky

Ahoj, opraveno. Díky oběma za upozornění.

Avatar uživatele ahoj
ahoj

Odkaz k registraci je nefunkční.

Mezinárodní řidičský průkaz
Kryštof Hájek 2019-07-15T12:14:00+02:00 3 komentáře

Míříte za hranice České republiky či Slovenska a chystáte se usednout za volant automobilu nebo řídítka skútru? Pak budete možná potřebovat vyřídit mezinárodní řidičský průkaz, bez něhož se…

Nejlepší místa v letadle a které sedadlo si zvolit?
Kryštof Hájek 2019-07-03T11:44:00+02:00 13 komentářů

Trápíte se s otázkou, v které části letadla sedět z pohledu komfortu a jakou sedačku v celém letadle nejlépe zvolit? V tomto článku si ukážeme, jak získat ta nejlepší sedadla v letadle.  …

Jméno na letence a jak řešit různé chyby a překlepy
David Eiselt 2019-07-01T13:06:00+02:00 26 komentářů

Pojďme se podívat na to, jak se správně vyplňuje jméno na letence a co dělat v případě vznikne-li nám nějaký problém ať už formou překlepu, či nutnosti změny celého jména na letence. Níže najdete…

Vynechání letu a problémy s nenastoupením do letadla
Kryštof Hájek 2019-06-27T10:11:00+02:00 3 komentáře

Důvodů k vynechání letu v rámci vaší letenky může být několik. Nejčastěji se jedná o pohodlnější dopravu do místa přestupu či úspory času a přesunů v cílové destinaci. A ačkoli se může zdát, že s…