Získejte vstup zdarma do VIP salónku na letišti s AirBerlin

Napsal

Letecká společnost Air Berlin minulý týden ohlásila zahájení letů z pražského letiště Václava Havla do německého Berlína. Hlavním cílem této linky je nabídnutí tuzemským cestovatelům lety do vzdálenějších koutů světa právě s přestupem v Berlíně. Za tímto účelem vám může přijít i vhod aktuálně probíhající promo akce na vstup do letištních salónků zdarma.

Současně se vám salónek bude hodit, pokud jste využili některé z předcházejících akcí Air Berlin.

Co musím udělat, abych získal 1 vstup do salónku? Je nutná registrace do mílového programu topbonus AirBerlin. Registrace je také bezplatná a zabere zhruba 5 minut. Vyplňte správné údaje, neboť voucher do salónku vám přijde korespondenční adresou do 7 až 10 dní.

• Registraci provedete zde. Pozor, je nutné provést registraci v německé verzi webu.
Podmínky voucheru:
  • Platí do 30.06.2015
  • Vstup je umožněn po předložení platné letenky společnosti AirBerlin
  • Platné pro letiště: Berlín, Dusseldorf, Frankfurt, Mnichov, Vídeň a Zurych (+ Hanover, Hamburg, Saarbrucken, Stuttgart, Sylt)
Registrovat se do topbonusu musíte do 30.04.2015.

Proč bych měl chtít navštívit salónek? Třeba už jen proto, že jsou zde k dispozici pohodná křesla, ticho a útulné prostředí. Další výhodou je pak neomezený catering v podobě jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů. Více informací k letištním salónkům a jak získat neomezený vstup na letištích v Praze a Vídni jsme psali v předchozím článku - letištní salónky v Praze a Vídni zdarma.

Avatar uživatele cech13
cech13

ahoj, máte niekto reálne skúsenosť s air berlin vip lounge v Berlíne? Čítal som recenzie a videl som obrázky a vyzeralo to pomerne slabo. Dokonca tam bol automat na mince. Boli ste tam už niekto? Díky moc

Míša

Poslušně hlásím, dneska mi došel voucher do salonku :)

Avatar uživatele unzeitigova.l
unzeitigova.l

Zdravím a chtěla bych se na něco zeptat. Dá se akce využít, když mám koupenou letenku u NIKI? Je to vlastně součást Air Berlin...

Ahoj Lenko, osobně si myslím, že v tomto případě to platí.

Avatar uživatele unzeitigova.l
unzeitigova.l

Díky, zkusím to :-)

Tak na voucheru je jasně napsáno, Air Berlin nebo Niki ;)

Avatar uživatele luke.ostry
luke.ostry

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda je možné využít voucher, pokud mám letenku s AirBerlin pouze na zpáteční let. Díky

A na cestu tam letíš s kým? Musíš mít letenku, kterou ukážeš a tam AirBerlin..

Avatar uživatele luke.ostry
luke.ostry

Jedná se o letenky Berlín-Reykjavík(Germanwings) a Reykjavík-Berlín(AirBerlin)

Na zpáteční cestě jej můžeš využít ;) při cestě tam ne.

Avatar uživatele jornickova
jornickova

Nemáte prosím podobné info k salónkům Air France?

Avatar uživatele Michal Turak
Michal Turak

Chcel by som sa spytat, ak som sa registroval ako novy clen, uz po zahajeni akcie, ale bolo to v anglickom jazyku, dojde mi ten voucher, ci to je vylucne len vysada pri registarcii v DE ? dakujem

Při EN verzi jsem info o tomto promu neviděl.

Avatar uživatele Michal Turak
Michal Turak

OK, gutschein dosiel, vyplnane raz v EN a raz DE, cize velka vdaka :D

Avatar uživatele denisa.rybarikova
denisa.rybarikova

Takze ak letim v maji, s prestupom v Dusseldorfe, staci mi ukazat karticku a letenky, a dostanem sa tam?:)

Je potřeba ještě voucher, který přijde poštou. Platí pro jednu osobu, takže pokud vás letí více, at se přihlásí všichni.

Avatar uživatele sstacho
sstacho

Da se nejak ziskat voucher aj ked uz topbonus mam?

Bohužel ne, platí jen pro nově registrované.

Avatar uživatele ciernezlato
ciernezlato

Zaregistrujte sa ešte raz. To isté som spravil ja, a došiel mi pekne do schránky od tety poštárky voucher.

Avatar uživatele sabineee
sabineee

Je na tom voucheru prosím napsané jméno? Jsem již také registrovaná a nelze mi provést registrace na stejné kontaktní údaje. Děkuji.

Ano, jméno tu je.

Avatar uživatele trollonline
trollonline

Jmeno je ukradeny, mam uz tri :) Ale pouzivej pokazdy jiny email a adresu.

Avatar uživatele michalcerman
michalcerman

Ahoj, nefunguje mi odkaz pro registraci, muzete ho prosim opravit? Diky

Ahoj, opraveno. Díky oběma za upozornění.

Avatar uživatele ahoj
ahoj

Odkaz k registraci je nefunkční.

Záruka odletu k přípojům Regiojetu na evropská letiště
napsal David Eiselt 2018-06-01T12:20:33+02:00 4 komentáře

Největší tuzemský dopravce Regiojet přináší od 1.6. 2018 novinku pro všechny cestovatele, kteří míří na svou dovolenou z mezinárodních letišť v okolí a jako svůj přískok využijí právě autobusů či…

Jak si rezervovat sedadlo v letadle?
napsal Kryštof Hájek 2018-05-25T13:47:00+02:00 25 komentářů

Milujete výhledy z okénka nebo naopak nesnášíte, když se na toaletu musíte prodírat přes dva cizí spolucestující? Cestujete s partou a chcete mít jistotu, že budete sedět pohromadě? Situací, ve…

Emirates 2x denně do Prahy
napsal Kryštof Hájek 2018-03-27T11:09:00+02:00 4 komentáře

Po měsících dohadů dnes oblíbená letecká společnost Emirates konečně vydala oficiální tiskovou zprávu o přidání druhé denní frekvence mezi Prahou a Dubají. K odpolednímu letu, který se létá s…

Ryanair začne létat na Ukrajinu. I z Bratislavy
napsal Kryštof Hájek 2018-03-21T17:19:00+01:00 6 komentářů

Po loňském neúspěšném pokusu o spuštění letů na Ukrajinu, který ztroskotal na nedohodě mezi Ryanairem a ukrajinskými úřady, se zdá, že letos je na řadě pokus číslo dva. Zatím jen v mobilní aplikaci…