Do Madridu nejen za fotbalem...

Jakožto pro fanouška nejen českého fotbalu a Sigmy Olomouc obzvláště, je zimní pauza dlouhým utrpením. Naštěstí se ty hlavní evropské soutěže s podobně nutnou pauzou nepotkávají.

Cestopis z roku 2018 napsal Miloš Machů

Zážitky pro tebe sepsal Miloš Machů
Cestopis byl naposledy aktualizován 2018-10-24T06:18:21+02:00

Miloš Machů procestoval 35 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Afriku. Na Cestujlevne.com se přidal před 6 lety a napsal pro tebe 1 úžasný cestopis.

Avatar uživatele Petr76
Petr76

Při vší úctě mi přijde cestovat 7 hodin 500+ km, kvůli nominálně levnější letence, když PRG i VIE jsou daleko blíž, spíš z kategorie "cestujeme dementně".

Miloš Machů

Nebylo to kvůli levnější letence :-) spíš se mrknout aj do Polska, do Poznaně se jen tak nedostaneme ;-)

Avatar uživatele kickass1
kickass1

Tak zrovna Madrid si projel uplne jinak, nez si ho uzivam ja a to tam jezdim parkrat za rok.. Na SB jezdime do jenom do http://puerta57.es/, maji tam super steaky a vecer paradni nasviceny vyhled..

A davat si v Madridu Guinesse s burgerem, to je slusna cunarna.. :D

Původně jsme chtěli na pašíka do Sobrino de Botin, bohužel nám to nevyšlo 😔

Mailand

"zvrchní části nás ohřívají topidla – opět včeských podmínkách naprosto nereálné"

V Praze používala/používá topidla Sparta Praha, takže zase tak nereálné to není.

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Ano, přesně tak na Spartě je vyhřívaná tribuna.

Miloš Machů

Tak to se každopádně fanouškům Sparty omlouvám 😉 na Letnou jezdím pravidelně, ale na tuhle tribunu, předpokládám že se jedná o rodinný sektor, jsem se nedostal 😊