STŘEDNÍ ČECHY za KAČKU

hodnoceno 81 x

Cestopis z roku 2020 napsala CESTUJI za KAČKU

Zážitky pro tebe sepsala CESTUJI za KAČKU
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-10-20T08:56:15+02:00

CESTUJI za KAČKU procestovala 37 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidala před 3 lety a napsala pro tebe 68 úžasných cestopisů.

Avatar uživatele Tonda 2
Tonda 2

Máš to zase skvěle napsáno a zpracováno, dokonce se mi zdá, že se v psaní zlepšuješ...... a jako napsat cestopis z Prahy a okolí tak, abych ho já přečetl, tak to není vůbec nic jednoduchého.. :-D

Tak teď ještě tu Kostariku :-)

CESTUJI za KAČKU

Tak to pěkně děkuji, od "lokála", jak to označuje David, taková pochvala opravdu potěší 🙏🙃

Kostarika?? I ty? 🙈🤣

Mıchal

Pěkné. Kdy bude Kostarika?

CESTUJI za KAČKU

Pořád někde lítám a taky.... krátím odstavce 🙈😉

Mıchal

OK 😊

Odstavce není třeba krátit, ale spíš rozdělit na kratší 😋 Párkrát enter a je hotovo 🙊

CESTUJI za KAČKU

Párkrát u mého obvyklého formátu??? :D

Entruju "vostošest" :D :D Taky rovnám fotky!

...a do toho všeho víkend klepe na dveře a ve vzduchu další CZ trip, který je o trošku víc aktuální než Střední Amerika... ;)

Ale ráda vidím, Michale, že se někdo na konkrétní cestopis tak moc těší! Snad nebudeš zklamanej, protože v době mojí cesty bylo skoro všechno zavřený :D

Avatar uživatele sarik2603
sarik2603

Přesně tak Katko, umíš to tak podat, že mě při čtení o Praze začaly bolet nohy😀díky za tipy na výlet, na ubytování v Praze 👌a na salát 👍

Ten salát je top!! :D :D

Jinak moc děkuji ;)

Nazval bych to spíš Prahou – Západ :) Střední Čechy toho ukrývají mnohem víc a může to tak lehce svádět z cesty. Ale chápu, že to měřím jako lokál a ne turista :D

Tak hlavně jak ti v názvu nevadí Caps Lock :D Západ je detaily :D

Každopádně beru k srdci a příští cestu zkusím specifikovat v nadpisu trefněji.... ;)

Marná sláva, Kačko, Ty to prostě umíš podat tak, že by se člověk nejraději hned sebral a vyrazil v Tvých stopách...

CESTUJI za KAČKU

Marná sláva - po tvé zpětné vazbě se na každý další trip těším ještě víc :)

Jinak pokud chceš vyrazit v mých stopách, tak já dnes koupila první POkoronavirovou letenku.. ♥ ;)

A kam? A kdy? Já mám koupen Eilat (listopad) a Porto (únor) ... :-) Jo a mandloňová stezka už proběhla :-) Včera večer jsem asi 2 hodiny váhal, jestli koupit Rio na únor... nakonec jsem to (zatím) nekoupil, bojím, bojím.

CESTUJI za KAČKU

Taky jsem začala opatrně - listopadovým termínem :D Vyrazím na sever ;) Teď spekuluji nad zářím, ale jak se znám, večer si dám dvě skleničky Pálavy a nasázím si do itíku i letní Island :D Za dvojku aby ne, že :D

Jinak z Mandloní mám upřímnou radost!! Jak bylo?? Dal sis vínko ve STUDNI VÍNA?? Nasáls´všechnu tu řepku kol a kolem? Je tam nádherně!

A vůbec, poraď mi naoplátku nějaké cíle, už mi začínají docházet nápady :)

Hezké to tam bylo, dali jsme ten delší okruh - kolem rybníků, ten zadní byl zcela vyschlý, normální louka. Škoda, že to nekvetlo... místo toho jsme obdivovali koně ve Valkýře. Víno jsem si nedal, zato jsem našel 2 mandle. :-) Zpátky jsme taky jeli kolem Nových mlýnů a to byl teda masakr... narváno a jako bonus zavřený hlavní tah na Brno.

Nějaké cíle... to je těžký, ty už jsi taky skoro všude byla... nedávno jsem tady radil okolí Žďáru, ale to je spíš turistika. Kroměříž, jižní Čechy třeba - Třeboň, tam je krásně, Telč... nebo profláklé ČB - Hluboká - Krumlov.

Dvě mandle?? To je jak Popelka za Kačku 🤪😂😂

Mic děkuji za rady! Pro tento víkend už jsem si cíl dala (a nemalý🙈), takže přežijí-li to moje kolena, třeba tu Třeboň bych klidně dala ✌️👌

A teď si jdu nalít tu Pálavu a kouknu na ty letenky 🤪🙈

Tak to jsem tedy žádostiv! 😂

Avatar uživatele jkupsova
jkupsova

Skvělý, "našlapaný" výlet. Co do všech úžasných navštívených míst, tak i fyzicky. Navíc v té nejlepší společnosti. 😉 V pondělí jsem musela zrušit cvičení, poněvadž moje koleno ještě úplně nespolupracuje. 🤣 Ale stálo to za to.

Moje koleno je od úterka ready a připravené na CZtrip Vol. 3 :D

Zase to spolu brzo zopáknem! ♥