3. Indie
  4. Vrásky z indické lásky - mise pátá

Vrásky z indické lásky - mise pátá

S Indií je to jako s análem. Buď to miluješ, nebo nenávidíš. A jak jsem to s Indií měl já? V páté misi budu hledat stín radžastánské pouště.
Cestopis z výpravy „Vrásky z indické lásky“ z roku 2017 napsal Dayin

Zážitky pro tebe sepsal Dayin

03. 04. 2020, poslední aktualizace 2020-04-03T18:50:56+02:00

Dayin žije v České republice a procestoval 14 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 3 měsíce, napsal pro tebe 5 cestopisů .

Taiwan

Nevím, jestli si autor stačil povšimnout úrovně veledílel, které tady zveřejňují místní Hanzelkové a Zikmundové, ale kvalita tohoto deníku rozhodně nemá v této pralesni lize co dělat... Tohle je Premier league mezi cestopisy.

Diky za zábavné čtení a těšim se na další.

Dayin

Já fakt děkuji za zábavný komentář, ta přirovnání mne kurevsky pobavila.

Avatar uživatele yellow
yellow

Děkuji za pokračování cestopisu, už jsem se bála, že se ho třeba nedočkáme. Obdivuji tvou odvahu hledat hady, já se naopak celý pobyt modlila, ať žádného nepotkáme a kromě těch naložených se mi přání splnilo. Už se těším na pokračování.

Dayin

Můj táta je terarista, mezi hady jsem vyrůstal. Nic to nemění na tom, že pokud bych kobru tehdy skutečně našel, nejspíše bych se posral.

Každopádně díky!

Avatar uživatele hanca.zlamalova
hanca.zlamalova

Ty vážně umíš skvěle psát :) A fotit. Pod některé tvoje postřehy a pocity bych se hned podepsala, ale neměla bych odvahu popsat je tak otevřeně jako ty. Zákeřní rikšáci, zpožděné vlaky, zaplivané hostely, pokoje bez oken... po návratu jsem si říkala Indie už nikdy, ale otrnulo mi. Tvůj cestopis mi to všechno připomněl v celé syrovosti. Díky :)

Děkuji za kompliment!

Když jsem se z Indie vracel domů, byl jsem zatraceně unavený. A to tak, že i mne přepadaly myšlenky, jestli mi to za to stálo a zdalipak ještě někdy. Na obě otázky teď samozřejmě odpovídám kladně.

Avatar uživatele Kateřina Kubišová
Kateřina Kubišová
  • Přidal se před 3 měs
  • (upraveno 2020-04-04T18:20:24+02:00)

Klobouk dolů, za mě nejlepší cestopis, co jsem tu četla. Řekla jsem si, ze si karanténní víkend udělám literární, z knihovny vytáhla dlouho odkladaného Eca, ale bohužel (?) před otevřením knihy otevřela nejdřív CL. No nic, tak Umberto bude muset počkat a já se jdu začíst do zbytku indické cesty :) Cíl víkendu bude i tak očividně naplněn.

Dayin

Děkuji moc! Dejte vědět, jak se vám zbytek líbil. V dalším týdnu tu hodím poslední dvě kapitoly, snad se uvidíme i tam.

Avatar uživatele Vladko
Vladko

Díky za zpestření odpoledne, těším se na další díl.

Dayin

Bylo mi ctí. Já ti děkuji za tvůj čas a pozornost!

Dayin

Hezký den. Po delší proluce přidávám další část cestopisu. Je "kratší", nasranější, mnou méně oblíbená, ale přesto moje. Příště bude Váránasí, tam bych se rád vrátil do zajetých kolejí. Díky za pozornost a pa!

Další cestopisy, které napsal Dayin

Vrásky z indické lásky - mise čtvrtá
Dayin 2020-02-10T00:12:28+01:00 34 komentářů
Indie 2017

S Indií je to jako s análem. Buď to miluješ, nebo nenávidíš. A jak jsem to s Indií měl já? Ve čtvrté misi poznám pravdu o královstvím nebeském.. Mise čtvrtá: AmritsarCíl: Dostat se pod kůži sikhismu a navštívit nejposvátnější chrám - ten Zlatý. Dokola obejít jeho bazén a smočit v jeho posvátné vodě aspoň špičku palce. Pak v jeho podloubí…

Vrásky z indické lásky - mise třetí, intermezzo
Dayin 2020-01-31T19:42:21+01:00 28 komentářů
Indie 2017

S Indií je to jako s análem. Buď to miluješ, nebo nenávidíš. A jak jsem to s Indií měl já? Ve třetí misi se pachtím až do Manali.. Intermezzo: HimálajeCíl: Dotknout se mraků. To stačí, ne?Když svobodně cestuješ po střeše světa, ach, můžeš se pýchou dmout, však třeba jedině ty z celého rodu nebo vesnice máš s Himálají tu čest a…

Vrásky z indické lásky - mise druhá
Dayin 2020-01-29T11:07:05+01:00 25 komentářů
Indie 2017

S Indií je to jako s análem. Buď to miluješ, nebo nenávidíš. A jak jsem to s Indií měl já? V druhé misi se vyškrábu až pod Himálaje. . Mise druhá: LehCíl: Pokud začne hořet motor letadla, moc nepištět - umřít důstojně. Jako chlap! Aklimatizovat se v nebeských výšinách pomaličku ale jistě. Nečumět na Himaláje s otevřenou držkou.…

Vrásky z indické lásky - mise první
Dayin 2020-01-28T22:18:25+01:00 45 komentářů
Indie 2017

S Indií je to jako s análem. Buď to miluješ, nebo nenávidíš. A jak jsem to s Indií měl já? V první misi si to rozdávám s metropolí Dillí..  DillíCíl: Říct čauky mi absolutně neznámé civilizaci a pokusit se zorientovat v labyrintu sociálně - náboženských nonsensů a sensů. Trefit do guest housu a neposrat se hned z prvního street foodu.…