Ahoj, sháníme levné letenky do Lisabonu na termín 28.9. – 7.10. 2018 (příp. den až dva kolem), nejlépe z Prahy, Bratislavy, Vídně či jiného dobře dostupného letiště kolem ČR. Asi i s batohem v ceně. Jede nás velká skupina, ale skupinové slevy u cestovek nám přišly i tak nevýhodné, tak se zkoušíme rozdělit a hledat individuálně. Ale neumíme nic moc jiného než standardní vyhledávače, které nám nyní nabízejí lety mezi 4,5-5tis., což nám přijde hodně. Pokud byste měli lepší tip (nebo aspoň kde hledat), budu vděčná! .

Lisabon září/říjen

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

14 reakcí

Ahoj, sháníme levné letenky do Lisabonu na termín 28.9. – 7.10. 2018 (příp. den až dva kolem), nejlépe z Prahy, Bratislavy, Vídně či jiného dobře dostupného letiště kolem ČR. Asi i s batohem v ceně. Jede nás velká skupina, ale skupinové slevy u cestovek nám přišly i tak nevýhodné, tak se zkoušíme rozdělit a hledat individuálně. Ale neumíme nic moc jiného než standardní vyhledávače, které nám nyní nabízejí lety mezi 4,5-5tis., což nám přijde hodně. Pokud byste měli lepší tip (nebo aspoň kde hledat), budu vděčná!

0

Najlacnejsie asi momentalne vychadza Ryan z Wroclawi alebo Berlina, pripadne kombinacia (WRO-LIS-SXF) . Aktualne nejakych 2500 - 3000. Zalezi, ci sa vam to aj s cestou do tych miest este oplati


0 Citovat

Z Budapesti tam lieta/lietal? Wizzair, ale to ti je uz mozno trochu daleko

0 Citovat

Díky, pod 3tis. jsem nic nenašla, dáte nějaký odkaz? A Ryanair lítá ale nalehko, ne? Tam se pokud vím doplácí tak 1,5tis. za 1 batoh... To už jsme i s cestou do W. či B. zase na pětce:) Je to zrádné...:)

0 Citovat

Zkuste EasyJet, z Prahy, je to sice s přestupem v Miláně, ale navazuje to hezky, letěli jsme tak nedávno za pár stovek...

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Zkuste EasyJet, z Prahy, je to sice s přestupem v Miláně, ale navazuje to hezky, letěli jsme tak nedávno za pár stovek...


Nemám moc zkušeností s EasyJet, ale za pár stovek jsem tam teda nic neviděl. Alespoň ne za pár stovek korun :-D

Máš na to nějáký trik?

0 Citovat

kolofa9 napsal(a):

Díky, pod 3tis. jsem nic nenašla, dáte nějaký odkaz? A Ryanair lítá ale nalehko, ne? Tam se pokud vím doplácí tak 1,5tis. za 1 batoh... To už jsme i s cestou do W. či B. zase na pětce:) Je to zrádné...:)


Wroclaw - Lisabon 29.9.  164 zlotych (cca 1000)
Lisabon - Berlin bol v case ked som sa na to pozeral okolo 66 euro, uz to asi stihol niekto kupit pred vami :) aktualne 80

musi byt odlet z Lisabonu? co tak Porto?  to je s prestupom v Milane za 60 euro


ad batoh:  zalezi co si predstavujete pod batohom. V mojom ponimani je batoh nieco co spada pod definiciu kabinoveho zavazadla :)

0 Citovat

@jakob: netvrdím, že zrovna teď na nějaký termín tam tak levné letenky jsou, jen jsem dal tip, kam by se kolofa9 mohla taky podívat... nebo sledovat.

0 Citovat

My ted letime s Wizzem z Katowic a zpatecni letenka byla za necelych 1300. Kupoval jsem tak 2 mesice zpatky a ted uz je taky kolem 4500. Takze to chce asi hlidat, teoreticky i skloubit s nejakou slevou typu 20% v dany den u Wizzu apod. V cene tedy je jen kabinove zavazadlo, ale to by mohlo snad stacit. 

0 Citovat

Ok, budu hlídat to co píšete, a ke kabinovému/příručnímu zavazadlu, vám to stačí na týdenní dovču? Nebo takhle, kontroluje někdo přesně ty rozměry? Mně se to zdá dost malý, dle toho co udávají letecké společnosti. Ale pokud myslíte, že středně velký batoh se do toho schová, tak tím líp:)

0 Citovat

A jinak jo, musí to být Lisabon, máme fixní ubytko poblíž a jedeme jako skupina. Do Porta jsem taky viděla levnější..

0 Citovat

A aka velka skupina vas ide? :) 

0 Citovat

kolofa9 napsal(a):

ke kabinovému/příručnímu zavazadlu, vám to stačí na týdenní dovču? 


Ano, hlavne ked ides v lete, resp. u teba koncom leta, ked bude este teplo. Rozmerovo je to standartny maly kufrik, ked sa nebudes balit do niecoho exotickeho, tak ti to kontrolovat nikto nebude. Este si pisal, ze idete viaceri, ja to niekedy zvyknem riesit tak, ze si 2-3 zaplatime jeden velky kufor, kde potom mozu ist aj veci, co sa nesmu zobrat do lietadla na palubu, napr. ked si chcem doniest nejaky tamojsi chlast :)

0 Citovat

Příruční zavazadlo na týden? Do tepla? Naprosto bez problémů a s rezervou... Jinak Porto je od Lisabonu nedaleko, tak pokud by ten cenový rozdíl byl značný, tak to určitě také stojí za zvážení. S přihlédnutím k době příletu, návazným spojům atd.

0 Citovat

kofola9:  Tobě se zdá 55x40x20 málo? Vždyť to může být batoh o objemu kolem 40 litrů. To máš 4 plné kýble. Zalévala jsi někdy záhony nebo sbírala trnky na kvas? :-)


0
14 reakcí