zdarec, nemate nekdo tip na levnejsi letenku do new yorku nekdy kolem 17.7. a navrat 8.8.? Diky moc .

New York

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

zdarec, nemate nekdo tip na levnejsi letenku do new yorku nekdy kolem 17.7. a navrat 8.8.? Diky moc

0

Ahoj, řídil bych se tímto - http://cestujlevne.com/letenky-praha-ne ... 15-298-kc/
Stále se ceny drží a níž rozhodně nepůjdou, standard je 18k+

0 Citovat

Ahoj, mel bych dotaz na stejne tema.
Potreboval bych se dostat do New Yorku 3. 6. a zpet 7. 6., idealne z Prahy a zpet do Prahy (pripadne pres Washington, jestli je to realne), maximalne o den drive ci pozdeji. Nebyl by tip, jak sehnat levnejsi letenku? Diky.

0 Citovat

Ahoj,
sháním letenku do New Yorku 1.5. a zpět cca 15.8. Bude výhodnější koupit každou zvlášť nebo zpáteční? Dokázali byste mi prosím poradi smiley ? Budu rád za každou radu.
Je lepši do New Yorku na J.F.K. nebo na Newark?? Jde mi hlavně o dopravu z letiště na Manhattan?
Díky Aleš

0 Citovat

Ahoj, prosím poradili by jste mi jak se nejlépe dostat z letiště Newark na Manhattan, konkrétně na zastávku megabusu. Díky.. smiley

0 Citovat

NJ Transit jede na Penn Station. Vylezeš ven na W34 St a buď půjdeš pěšky (k 11-12 Ave už to není tak daleko), nebo si chytíš taxi, cena nějak okolo 8 dolarů.

0
5 reakcí