Zdravim. Chcel by som navstivit Nepal a Indiu niekedy v druhej polovici septembra cca na mesiac. Vedel by mi niekto poradit nejaku lacnu letenku najlepsie z Budapesti, Viedne, ale moze byt kludne aj z ineho europskeho mesta? Respektive ako si ju mam hladat, aby bola co najlacnejsia? Oplati sa na tento termin cakat na nejaku dobru akciu? Kludne by som mohol mat aj prestup 3 dni v hocijakom meste, chcem to mat hlavne za dobru cenu, kedze som extra flexibilny v tomto obdobi. Len neviem, ci mam este cakat, kde hladat...? Alebo radsej kupovat, co sa mi ponuka? (nasiel som za 500eur z Budapesti na pelikane). Vdaka za kazdu info. Je to super stranka! .

India, Nepal

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

9 reakcí

Zdravim. Chcel by som navstivit Nepal a Indiu niekedy v druhej polovici septembra cca na mesiac. Vedel by mi niekto poradit nejaku lacnu letenku najlepsie z Budapesti, Viedne, ale moze byt kludne aj z ineho europskeho mesta? Respektive ako si ju mam hladat, aby bola co najlacnejsia? Oplati sa na tento termin cakat na nejaku dobru akciu? Kludne by som mohol mat aj prestup 3 dni v hocijakom meste, chcem to mat hlavne za dobru cenu, kedze som extra flexibilny v tomto obdobi. Len neviem, ci mam este cakat, kde hladat...? Alebo radsej kupovat, co sa mi ponuka? (nasiel som za 500eur z Budapesti na pelikane). Vdaka za kazdu info. Je to super stranka!

0

Ahoj, velmi zajímavá destinace.

Záleží hodně které bude tvé cílové letiště. Tak jako tak se dají najít veškeré tarify na této stránce http://matrix.itasoftware.com Dle mě je výchozí letiště BUD tím nejvhodnějším, dlouhodobě jsou odsud nasazovány zajímavé ceny.

0 Citovat

dakujem za radu, ta stranka pomohla
ked chcem vidiet okrem indie aj nepal, tak najlepsie/najlacnejsie letisko na prilet tipujem new delhi
a odtial vlakom/busom do kathmandu a co to pozriem aj v indii
ovela lepsie sa to asi neda vymysliet
budem vdacny, ak ma v niecom usmernite

0 Citovat

Asi tak nejlevnější bylo za 480 € v termínu 12.10.-18.11. z BUD, jinak vše +- 520 €

0 Citovat

Zdravim, tak som nakoniec kupil sialenu letenku Sofia -> New Delhi a spat Mumbai -> Bukurest smiley
Vsetko by bolo super, len ma trochu stve 22 hodinovy prestup v Dohe, vraj na to treba viza.
Ale na stranke Qatar airways pisu, ze vedia zaranzovat nejake STPC 24 hodinove vizum.
Nemate s tym niekto skusenosti? Prestupovali ste niekto v Dohe takto dlho?

0 Citovat

Zdravím, mám prosím takový dotaz.V prosinci uvažuji, že poletíme s manželkou do Indie (Dilí) Chtěli bychom hned jakmile priletíme do Dilí přestoupit na letadlo do Nepálu (Kathmandu) a tam pobýt asi 6 dní a potom se vrátit do Indie.Můj dotaz .. můžeme hned odletět do Nepálu po příletu do Indie a po těch cca 6 dnech se zase vrátit na to samé vízum do Indie.Děkuji předem za odpověď ....

0 Citovat

no ak to je na tranzit tak ano, ak budes musiet absolvovat imigracku a napr. vyzdvihnut batozinu a novy checkin tak nie.

0 Citovat

cestujeme jen s batohy .letenky koupím z WAR-DEL a zpět a zvlášť koupím DEL-KTM a zpět, tak jestli jsem to pochopil tak to vízum které si zřídím u nás tak nám bude platit pří výstupu z Indie a zase nazpět.

0 Citovat

Pokud to bude vícevstupové vízum, tak určitě. Nevím, jak je to v Dillí teď, ale dříve se někdy nedalo přestoupit cestou do Nepálu bez průchodu přes imigrační dokonce i tehdy, když to bylo na jedné letence.

EDIT: Pokud jsou 2 letenky, musí se přes imigrační a vícevstupové vízum je nutné. Vízum při výstupu z Indie? Na výstupu není třeba vízum.

0 Citovat

uz podla timaticu sa do nepalu da v pohode ak sa neopusta tranzit samozrejme

0
9 reakcí