Dobry den,hladam let pre 5 osob na 3 tyzdne do LAX. Najneskor tam musime pricestovat 27.7. Ak prideme o par dni skor nevadi... ale ostaneme len na 3 tyzdne (21+/- dva az tri dni).Odleteli by sme najradsej s VIE, ale BUD a PRG su tiez moznosti. Poletime s kuframi tam aj nazad.Nanestastie som zmeskal vypredaj z BUD, ktory bol par tyzdnov dozadu... teraz aj ked sem tam najdem letenku pre jednu osobu pod 600 EUR, tak pre 5 osob taku letenku nenajdem. Skusal som hladat aj SFO alebo SAN (budeme brat auto z pozicovne na 3 tyzdne, takze hocake letisko pri LA moze byt)... ale nic nenachadzam. Viem, ze to je v najdrahsej sezone... tak neviem ci nemam prehnane ocakavania, ze este cosi najdem za lacnejsiu cenu.Alerty nastavene mam... dnes mi google flights poslal alert na 26.7.-16.8. BUD-LAX za 571 EUR cez LH... ale opat to bola len letenka pre jednu osobu, pri piatich ludoch sa to vyzdvihlo na tisic eur/osobu.Uvitam akukolvek pomoc... som neisty, dlho cakat asi nechcem, lebo tie letenky predpokladam budu len a len drahsie.Dakujem! .

da sa najst dobry let do LAX pre 5 ludi na prelome jul/august za ok cenu?

Založil ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Dobry den,


hladam let pre 5 osob na 3 tyzdne do LAX.


Najneskor tam musime pricestovat 27.7. Ak prideme o par dni skor nevadi... ale ostaneme len na 3 tyzdne (21+/- dva az tri dni).


Odleteli by sme najradsej s VIE, ale BUD a PRG su tiez moznosti. Poletime s kuframi tam aj nazad.


Nanestastie som zmeskal vypredaj z BUD, ktory bol par tyzdnov dozadu... teraz aj ked sem tam najdem letenku pre jednu osobu pod 600 EUR, tak pre 5 osob taku letenku nenajdem.


Skusal som hladat aj SFO alebo SAN (budeme brat auto z pozicovne na 3 tyzdne, takze hocake letisko pri LA moze byt)... ale nic nenachadzam. Viem, ze to je v najdrahsej sezone... tak neviem ci nemam prehnane ocakavania, ze este cosi najdem za lacnejsiu cenu.


Alerty nastavene mam... dnes mi google flights poslal alert na 26.7.-16.8. BUD-LAX za 571 EUR cez LH... ale opat to bola len letenka pre jednu osobu, pri piatich ludoch sa to vyzdvihlo na tisic eur/osobu.


Uvitam akukolvek pomoc... som neisty, dlho cakat asi nechcem, lebo tie letenky predpokladam budu len a len drahsie.


Dakujem!

0

SFO jako letiště u LA mě celkem pobavilo :D

0 Citovat

Tak ano - 7 hod autom... to uz som mohol napisat aj PHX alebo LAV. :) V LA musime stopercentne byt par dni od 27.7.-2.8. zvysok je uz potom vylet.

0 Citovat

Rozdělte se.

0
3 reakce