Zdravím všechny,Nemá někdo nějaký tip kde najít za dobrou cenu letenky během července (datumu odletu a příletu se přizpůsobíme) z Česka  a okolí (není problém nás hodit autem do Vídně, Bratislavy nebo Berlína) do New Yorku ? Všechny letenky co jsem našel já atakovaly cenu cca 16 tisíc, chtěl bych se dostat na cca 11 tisíc.Kdybyste někdo něco měl, dejte mi prosím vědět, budu moc vděčný.Děkuji .

Letenky na červenec do New Yorku

Založil ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Zdravím všechny,


Nemá někdo nějaký tip kde najít za dobrou cenu letenky během července (datumu odletu a příletu se přizpůsobíme) z Česka  a okolí (není problém nás hodit autem do Vídně, Bratislavy nebo Berlína) do New Yorku ? Všechny letenky co jsem našel já atakovaly cenu cca 16 tisíc, chtěl bych se dostat na cca 11 tisíc.


Kdybyste někdo něco měl, dejte mi prosím vědět, budu moc vděčný.


Děkuji

0

To se asi přes prázdniny na tu cenu nedostanete.

 Ale za těch 11 tis. můžete navštívit Petrohrad a Moskvu i o prázdninách a nemusíte jezdit k imperialistům.
0 Citovat

Nezlob se na mě, ale chtít na konci května letenku v červenci za 11k je docela úlet.

0 Citovat

Mládí nevybouřené... Na druhou stranu, sám jsem zažil pověstnou chybku AB v červenci za 140,- EUR. Jak zpíval můj oblíbený Extraband: "To bylo včera, dneska jsem dál...":-)

0 Citovat

Tak zase pokud jsou opravdu flexibilni a poletí nalehko, tak se dají zkombinovat lowcostové routingy typu KTW-JFK / EWR-WRO (Wizz+Wow), kde to bez větších problémů za nějakých 11000-12000 dají i v červenci. Případně se dá za podobné prachy letět na Stewart nebo Providence, ale to už takové terno není.

Podívejte se na azair.cz.

0 Citovat

ono providence nie je zle, kusok odtial Boston, ked letis v lete tak plaze Rhode Islandu, busom/vlakom si v NYC za par hodin..

0 Citovat

inutihar napsal(a):

Tak zase pokud jsou opravdu flexibilni a poletí nalehko, tak se dají zkombinovat lowcostové routingy typu KTW-JFK / EWR-WRO (Wizz+Wow), kde to bez větších problémů za nějakých 11000-12000 dají i v červenci. Případně se dá za podobné prachy letět na Stewart nebo Providence, ale to už takové terno není.

Podívejte se na azair.cz.


Díky moc za radu, něco takového jsem hledal :)
0 Citovat

skus toto

https://www.fly4free.com/flight-...just-e316/

0
7 reakcí