Zdravím, snažím se najít letenky pro 2 na srpen nebo září s délkou pobytu 7-14 nocí, jediná podmínka 13. - 16. září musíme být nutně v ČR. Chtěl bych se s ubytováním a letenkou na jednoho dostat pod 18000 Kč, co se ubytování týče tak nepotřebuji 5 hvězdičkový hotel, ale hostel by to také být nemusel. Jedno odbavené zavazadlo podmínkou (výbava na freediving ploutve atd.), více přestupů není problém. Cíl destinace: Asie, Oceánie, Karibik, ostrovy kolem Afriky nebo Azory, ideálně něco s hezkými plážemi, přírodou a  možností potápění/šnorchlování. Odletové letiště ČR + okolí (Praha, Brno, Pardubice, Vídeň, Mnichov, Berlín, Norimberk, Bratislava atd.) když nepočítám ČR, tak ideálně něco s dobrým vlakovým spojením. Máte nějaké tipy? Popřípadě mě vyveďte z omylu, pokud to za tuto cenu nejde sehnat. .

Srpen/září Asie, Oceánie, Karibik, ostrovy kolem Afriky nebo Azory

Založil ve fóru Hledám letenku

17 reakcí

Zdravím, snažím se najít letenky pro 2 na srpen nebo září s délkou pobytu 7-14 nocí, jediná podmínka 13. - 16. září musíme být nutně v ČR. Chtěl bych se s ubytováním a letenkou na jednoho dostat pod 18000 Kč, co se ubytování týče tak nepotřebuji 5 hvězdičkový hotel, ale hostel by to také být nemusel. Jedno odbavené zavazadlo podmínkou (výbava na freediving ploutve atd.), více přestupů není problém. Cíl destinace: Asie, Oceánie, Karibik, ostrovy kolem Afriky nebo Azory, ideálně něco s hezkými plážemi, přírodou a  možností potápění/šnorchlování. Odletové letiště ČR + okolí (Praha, Brno, Pardubice, Vídeň, Mnichov, Berlín, Norimberk, Bratislava atd.) když nepočítám ČR, tak ideálně něco s dobrým vlakovým spojením. Máte nějaké tipy? Popřípadě mě vyveďte z omylu, pokud to za tuto cenu nejde sehnat.


0

hledej Šmudlo

0 Citovat

Nadezhda Konstantinovna Krupskaya napsal(a):

hledej Šmudlo

Nějaký typ na vyhledávač pro tyhle oblasti?

Jsem zvyklý pouze na azair, pelikan, skyscanner a kiwi. Měl bych zkusit i kayak nebo něco jiného?
0 Citovat

Co si nejdřív ujasnit, kam vlastně chceš? :) ono mít půlku světa a čekat, že tu někdo napíše dovolenou snů za hubičku, není moc reálné. Do 18tis se vejdeš  navíc kdekoliv z uvedených...

0 Citovat

s takymto sirokym zaberom by som si pockal na nieco co sa objavi a aktivne by som ani nic nehladal

0 Citovat

Já jsem trochu doufal, že fakt, že nemám přesně vybranou destinaci, bude výhoda.... Podle toho co mi sem píšete, je to spíše naopak.....


0 Citovat

tonic napsal(a):

s takymto sirokym zaberom by som si pockal na nieco co sa objavi a aktivne by som ani nic nehladal

Myslíte, že se ještě něco do některé z těchto destinací něco objeví? Vzhledem k tomu, že je skoro začátek června, tak se bojím, že čekaní a super akci na srpen nebo září, by se úplně nemuselo vyplatit.


0 Citovat

 Cíl destinace: Asie, Oceánie, Karibik - ved to je pol sveta, nieco sa najde

0 Citovat

Pokud jsi dost flexibilní může být zajímavé počkat si na last-minute doprodeje charterů z Německa nebo Rakouska. Tam by se nějaký Karibik (typicky Kuba, Jamajka, Dominikána, Kostarika) za pár šupů dalo sehnat (lety na Kubu z Kolína n.R. na červen jsou aktuálně kolem 7500 Kč). Sledoval bych ceny přímo na TUI nebo Condor nebo tak někde nebo na konkurečních webech, které podobné nabídky zveřejňují. Fly4free mi takové nabídky posílá několikrát denně.

0 Citovat

inutihar napsal(a):

Pokud jsi dost flexibilní může být zajímavé počkat si na last-minute doprodeje charterů z Německa nebo Rakouska. Tam by se nějaký Karibik (typicky Kuba, Jamajka, Dominikána, Kostarika) za pár šupů dalo sehnat (lety na Kubu z Kolína n.R. na červen jsou aktuálně kolem 7500 Kč). Sledoval bych ceny přímo na TUI nebo Condor nebo tak někde nebo na konkurečních webech, které podobné nabídky zveřejňují. Fly4free mi takové nabídky posílá několikrát denně.

Díky za tip

0 Citovat

Pokud je priorirta potapeni , snorchlovani  , tak bych taky zvazil pocasi , Jamajka byla fajn ale byli jsme v dubnu  , nevim jestli je zrovna to prave orechove  letet do Karibiku v obdobi hurikanu ,bydleli jsme  u  polky c0 se tam provdala za jamajcana a zije tam 21 let  ptal jsem se ji na pocasi o prazdninach ,,,moc to neoporucovala , sam jsem zil  v obdobi duben az zari na Floride a to obdobi  bych  nedoporucil , snad s toho Karibiku  Arubu , v zari bych asi volil Mauricius , kde muze byt taky pekne snorchlovani ,sam ho v zari zvazuju  ,ovsem i obycejne Recko ostrovy  splni ten ucel  dobre  a uprimne let s TUI mne nijak nenadchnul . tvrdili mi tady , ze pokud jsem zvykly na Ryanair , ze poznam vyssi level -) Nic takoveho se nekonalo

0 Citovat

mikir napsal(a):

a uprimne let s TUI mne nijak nenadchnul . tvrdili mi tady , ze pokud jsem zvykly na Ryanair , ze poznam vyssi level -) Nic takoveho se nekonalo

Ty by jsi to ještě z naší domoviny mohl pamatovat. Býval v TV takový soutěžní pořad "Deset stupňů ke zlaté". Tak pomalu stoupáš no:-)

0 Citovat

Pane Mikire, já nechápu co Vás na těch letech s Ryanair tak rajcuje.

 Mě u nich rajcuje tak max. cena a to ještě jen někdy.

Jinak je to ultra lowcost. Níže jsou snad už jen ty ilegální regionální lety na Sibiři s přeplněnými vyřazenými letadly řady TU...
0 Citovat

Znovu vás zdravím, po dlouhých hodinách strávených prohledáváním internetu už zvažujeme pouze Thajský Koh Samui, Bali a Mauricius. Bohužel letenky na Bali a Mauricius/Reunion se zatím pohybují kolem 17000. Na thajský Koh Samui, se mi podařilo najít z Mnichova s Etihadem 2.9.2018-12.9.2018 za 14430, přes aplikaci jsem koukal, že zbývá pouze 7 míst. Proto bych vás poprosil o radu. Je mi jasně, že nejste věštci ,ale myslíte si, že je nějaká šance na to, aby letenky na Bali , Mauricius nebo Reunion šli dolů koncem srpna, začátkem září (last minute, akce atd.). Nebo mám koupit letenky na Samui, popřípadě počkat, zda ještě nezlevní Etihad. Poslední dotaz, všimnul jsem si, že do konce června fungoval 10% discount code u Etihadu, nevíte jak často se tyto kódy objevují? Díky

0 Citovat

tomas.denver napsal(a):

Znovu vás zdravím, po dlouhých hodinách strávených prohledáváním internetu už zvažujeme pouze Thajský Koh Samui, Bali a Mauricius. Bohužel letenky na Bali a Mauricius/Reunion se zatím pohybují kolem 17000.........

Na hlavní stránce máš teď Mauricius z Mnichova od 12800,-. Nevím ale, zda se vejdeš termínově. Ubytování za 6000 na týden vidím maximálně na hostel. Bagáž není problém (2x23kg na osobu).

0 Citovat

Radek Oswald napsal(a):

Na hlavní stránce máš teď Mauricius z Mnichova od 12800,-. Nevím ale, zda se vejdeš termínově. Ubytování za 6000 na týden vidím maximálně na hostel. Bagáž není problém (2x23kg na osobu).

Budget už jsme upravili, cca na 21-22 000 Kč letenka a ubytování, bohužel termínově to nevychází, 13.9. musíme být zpět v ČR.

0 Citovat

Na Mauritius tady byly dve akce vzal jsem tu prvni co vysla vlastne pro dva za 1000 euro  s legacy aerolinkama , porovnal jsem to s eurowingsem z Mnichova co ma Mauritius za 400 euro na osubu jen s prirucnim a bez jidla a vyberu sedacky , vychazela mi ta akce s KLM lepe  , ale na ten termin co chces by tam eurowings z Mnichova ( Kolina ) mel byt a myslim ze tam last minute muze byt

0 Citovat

Tak dnes se mi podařilo sehnat Praha - Mauricius 31.9. - 10.9. KLM se zavazadlem za 13200 (Odlety za tuto cenu 28-31.9) přílet 10.9. a 16.19. Kdyb měl někdo zájem

0
17 reakcí