Ahoj nemáte tip na letenku do peru v půlce října s návratem o měsíc později z Ekvádoru, tak aby se nemuselo letět přes usa?Myslíte, že je ještě bude nějaká akce? za posledních pár dní vyskočili super akce do střední ameriky, kolumbie i brazílie, ale  peru nic :(děkuju .

Peru a Ekvádor v půlce října

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Ahoj nemáte tip na letenku do peru v půlce října s návratem o měsíc později z Ekvádoru, tak aby se nemuselo letět přes usa?

Myslíte, že je ještě bude nějaká akce? za posledních pár dní vyskočili super akce do střední ameriky, kolumbie i brazílie, ale  peru nic :(

děkuju


0

Nevim , je to radu let co jsem byl v Peru i v Ekvadoru ,ale i pres to , ze dneska jsou uz ruzne  nizkonak;ladovky , nebo akce  splecnosti , porad  mam pocit  ze  nejlevnejsi bude Buenos Aires   Lima bude vzdycky drazsi a Quito taky .mesic neni zase tak malo casu aby jsi nemohl prejet  busem s toho vychodniho pobrezi na zapad  .Bolivie stoji taky za videni  i  Chile  , byl jsem v jizni Americe  5 mesicu od  prosince do dubna , mozna by sla ta stedni amerika  a pak preletet do  Quita a teprve pak jet do Peru , ale zase se dostanes  na drahe letenky z Limy

0 Citovat

Mikire, Buenos Aires je v Argentině.

0 Citovat

No a ? Pisu snad jasne ne ? prejet  z Buenos Aires  do Peru  busem,  jel jsem s Buenos Aires  busem az do Patagonie  a pak pres Chile  a Bolivii do Peru  a Eqvadoru  ,nepisu mu, ze ma jet do Ohnove zeme  , nebo do Chile ,  ale  prejet napric  .coz nezabere  zase az tolik casu  a busy jsou tam dost kvalitni  ,pokud si nevybere uplne tu nejlevnejsi spolecnost , polohovatelna sedacka   bus pro 50 lidi  delany tak pro 25 , obsluha behem  cesty  ,,,a aspon neco uvidi ...  Pripadne muze jet do Anfofagasty v Chile  a pak  zeleznici pres  Olague  a dal do La Pazu  a pak hned  na Jezero Titicaca   a pres nej  trajektem a dal do Cuzca a pak  pokracovat do Equadoru ,  pise ze chce mesic ,,tak to mu casove bohate vyjde  a za  ty leta co  uz uplynuly se treba najde low cost prelet, co tehdy neexistoval ,ale  porad  bude vychodni pobrezi levnejsi   na let  z Evropy, tak ze me nedelej blbce,  ze nevim kde je Buenos Aires

0 Citovat

Blbce z tebe nedělám, ale jako obvykle To myslíš dobře a jako obvykle neumíš počítat.  Rozdíl mezi letenkou do Limy a do Buenos Aires je cca 3000 Kč.  Vzdálenost mezi těmito městy je +-4000 km, tzn. minimálně 3-4 dny na cestě tam + to samé zpatky. Jizdenky obvykle nejsou zadarmo, zejména pokud se bavíme o třídě  cama nebo ejecutivo. 

Jaká reálná úspora peněz ti vychází, když de facto týden prosedíš v autobusu???

0 Citovat

mikir napsal(a):

Pripadne muze jet do Anfofagasty v Chile  a pak  zeleznici pres  Olague  a dal do La Pazu  a pak hned  na Jezero Titicaca   a pres nej  trajektem a dal do Cuzca a pak  pokracovat do Equadoru ,  pise ze chce mesic ,,tak to mu casove bohate vyjde  

Tak to je dobra odpoved pro nekoho, kdo chce procestovat severni Peru a Ekvador a ma pouhy mesic casu na tak rozsahlou oblast s mnoha zajimavostmi. Btw. osobni doprava na zeleznici tam uz davno skoncila.

0 Citovat

Tak uznavam ze jsem to trosku odhadl blbe  , nejel jsem napric  a myslel , ze  ta vzdalenost je kratsi respektive ona je, ale mezi Buenos Aires a Santiagem  , navic jsem tehdy  nejak cas nepocital. kdyz jsem tam byl temer pul roku

A taky jsem nevedel , ze mezi Buenos Aires a Limou je ten cenovy rozdil tak maly,  tehdy ( pred 16 lety ) jsem se nejak zajimal o cestu z Limy do CR  ( jednosmerka ) a vychazelo to 3x vic nez jednosmerka z Dublinu do Buenos Aires , nakonec jsem pak letet s  Quita  na Miami  pres  Bogotu

Pak jsem to taky bral jako jeden smer a  zpet s Equadoru uz jinou cestou  a ne se vracet

Tyden to ale zase neni, koukal jsem Buenos Aires - Cuzco  je  2 dny  a cena od 90 euro , ale jasne ta realna  uspora je  tedy pomijiva a pokud by to byly obe cesty tak vlastne zadna ...navic jese cesta do/ z Limy,  takze pak nakonec ten tyden v buse je ,,, takze si sypu popel na hlavu -))
0
6 reakcí