Ahoj, prosím o radu, s jakými klasickými aerolinkami se dá relativně rychle a pohodlně (max 1 přestup) dostat do Gruzie. Ideálně z ČR, dále Katovice, Varšava, Vídeň nebo Bratislava.  Jednalo by se o léto 2019. Nechci nízkonákladové ,protože se jedná o větší skupinu lidí a nemůžeme si dovolit, aby nám let posunuli či zrušili a navíc každý bude mít velké zavazadlo. Zatím jsem našla jen Georgian Airways z Prahy, pak ukrajinské pres Kyjev. Díky moc za tipy. .

Gruzie s klasickými aerolinkami

Založila ve fóru Hledám letenku

9 reakcí

Ahoj, prosím o radu, s jakými klasickými aerolinkami se dá relativně rychle a pohodlně (max 1 přestup) dostat do Gruzie. Ideálně z ČR, dále Katovice, Varšava, Vídeň nebo Bratislava.  Jednalo by se o léto 2019. Nechci nízkonákladové ,protože se jedná o větší skupinu lidí a nemůžeme si dovolit, aby nám let posunuli či zrušili a navíc každý bude mít velké zavazadlo. 


Zatím jsem našla jen Georgian Airways z Prahy, pak ukrajinské pres Kyjev. 


Díky moc za tipy.

0

Najdeš to ve vyhledávači. Posunout/zrušit let může úplně každá aerolinka. 

I v tom nejlepším bordelu můžeš chytit filcky.

0 Citovat

Jasně :D ale s těmi nízkonákladovými se mi to zdá poněkud pravděpodobnější. Vyhledávat umím, jen jde o to, že tech možností je hodně, tak jestli někdo nemá konkretní zkušenost, třeba i za příznivou cenu atd.

0 Citovat

Georgian Airways by som sa nespoliehal, ti prichadzaju a odchadzaju, skor by som riesil ukrajincov, ti tocia tbilisi 2x denne. Na istotu by som si vybral asi LOT, predsa, su v Star Alliance, tak v pripade zmien by asi nebol problem rebook na Lufthansu/Austrian.

0 Citovat

Ukrajinci taky občas něco změní nebo zruší.

0 Citovat

to ano, ale zase su velmi ochotni to pomenit, najma ked bude vsetko na jednej letenke.  a este aby som nezabudol na Turkov, tam je asi najlepsi pomer cena vykon, 30 kg bagaz v cene, teraz co pozeram okolo 250 euro na leto 2019, datumov habadej

0 Citovat

tonic napsal(a):

to ano, ale zase su velmi ochotni to pomenit, najma ked bude vsetko na jednej letenke.  a este aby som nezabudol na Turkov, tam je asi najlepsi pomer cena vykon, 30 kg bagaz v cene, teraz co pozeram okolo 250 euro na leto 2019, datumov habadej

To je pravda, ale připsal jsem to pro pořádek a taky proto, že tazatelka psala "a nemůžeme si dovolit, aby nám let posunuli či zrušili ".

0 Citovat

Tomu zabrání jen když pojede autem, autobusem, nebo vlakem, popřípadě půjde pěšky.

0 Citovat

Posunutí na jiný let ten den, případně hned druhý den bychom přežili, ale čekat kdy nás Wizz air hodí na něco náhradního nemůžeme.

0 Citovat

Ahoj,

já jsem loni letěla z Vídně do Tbilisi s Turkish airlines s asi 2-3h přestupem v Instanbulu a nemůžu si stěžovat. Velké zavazadlo bylo v ceně. Vše bez problémů, jen vyšší cena letenky.

0
9 reakcí