Ahoj,v červenci(nebo uplný konec června) bych chtěl s rodinou letět do Calgary, ale chtěl bych letět přes Toronto,kde bysme  3 dny zůstali a potom pokračovali do Calgary. Musím to koupit jako dvě letenky nebo lze koupit jednu s "prodlouženým" mezipřistanim ? Cestu z Calgary do ČR (nebo blízkého okolí)) bych asi použil nějaký přímější letděkuji za radu Mirek .

jak poskládat letenku?

Založil ve fóru Hledám letenku

8 reakcí

Ahoj,v červenci(nebo uplný konec června) bych chtěl s rodinou letět do Calgary, ale chtěl bych letět přes Toronto,kde bysme  3 dny zůstali a potom pokračovali do Calgary. Musím to koupit jako dvě letenky nebo lze koupit jednu s "prodlouženým" mezipřistanim ? Cestu z Calgary do ČR (nebo blízkého okolí)) bych asi použil nějaký přímější let

děkuji za radu Mirek


0

Muzes to koupit jako multi-city. Natukej si to tady do vyhledavace letenek. Z Calgary budes muset stejne s prestupem.

0 Citovat

Tak treninkove mi to hodilo 35 tis :-). Cervenec do Kanady je peklo. Asi bude lepsi cekat na nejakou akci bud do Toronta nebo Calgary a pak dokoupit nejaky prelet, ale s dobrou cenou bych moc nepocital.

0 Citovat

Pavel Planespotter napsal(a):

Tak treninkove mi to hodilo 35 tis :-). Cervenec do Kanady je peklo. Asi bude lepsi cekat na nejakou akci bud do Toronta nebo Calgary a pak dokoupit nejaky prelet, ale s dobrou cenou bych moc nepocital.

jé něco takovýho jsem shaněl, ale nedokázal jsem se k tomu proklikat,  mně to na první pokus a na první příčce vyplivlo 18 k   https://www.cestujlevne.com/lete...2019-06-29

, ale zkušenosti s hledáním, a nevím jestli sáhnout po tom nejlevnějším. Bohužel jsem červencem(resp. uplným koncem června limitovaný,robátkama,co chodí do školy).Akční letenky do Toronta končí v květnu :o(

0 Citovat

Mozna se zkus mrknout  na cestu pres Irsko  i v lete  by se mela dat sehnat  dobra cena  do Irska a Kanada  byva  z Irska dost cenove vyhodna

0 Citovat

mikir napsal(a):

Mozna se zkus mrknout  na cestu pres Irsko  i v lete  by se mela dat sehnat  dobra cena  do Irska a Kanada  byva  z Irska dost cenove vyhodna

Takže poletí lowcostem s přestupem (nebo ze zahraničí) do nějaké zadele v Irsku, aby odtamtud letěl sice o kousek levněji ale určitě ještě s dalším přestupem (protože přímé lety prostě vždy vycházejí dráž). S Rodinou. Rada nad zlato. 

0 Citovat

Skoro jistě vyjde nejlépe koupit open jaw letenku např. Praha-Toronto,  zpátky Calgary-Praha a přelet Toronto-Calgary dokoupit samostatně

Třeba MUC–YYZ pá 31. 5. , YYC–MUC 12. 6.  za 14tis a přelet YYZ–YYC 3. 6.  za 4tis. Ale hledal jsem jen narychlo, nešel jsem po cenách...



0 Citovat

Je lepší koupit si multicity z Prahy do Calgary a pak z Toronta do Prahy. Od Klm jsem našla letenku 3. července tam a 17. července zpět za 19 tisíc. Když se letí nejdřív do Toronta a pak z Calgary, je to vždy dražší. Přelet mezi Calgary a Torontem je cca 3-5 tisíc. 

0 Citovat

P

0
8 reakcí