Ahoj, shanim levne letenky do Portugalska bez mista urceni. S odletem cca 1.7. a zpet domu cca 14.7. Poradite? Dekuji .

Levne letenky do Portugalska v cervenci

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

11 reakcí

Ahoj, shanim levne letenky do Portugalska bez mista urceni. S odletem cca 1.7. a zpet domu cca 14.7. Poradite? Dekuji

0

na internete ste pozerali? napr. google flights :) a osobne by som nic "levne" necakal v tom obdobi, vtedy by chcel ist do Portugalska so skolopovinnym detmi kazdy 

0 Citovat

To ano. Prijde mi to docela drahe. Od asi 4200kc s mezipristanim. Dalsi letenky jdou uz hodne nahoru. 

0 Citovat

zial hlavna sezona, kym nepride ziadne nejake promo, alebo error, tak ziadna aerolinka si vtedy nedovoli letiet za 20 euro otocka ako napr. v zimnych mesiacoch

0 Citovat

Lisabon přímo s TAPEM z PRG za 4k, což je v červenci úplně normální, řekl bych ještě dobré. V tomto období žádné zázraky nečekejte. Taky si rozmyslete odkud chcete letět, pokud máte jenom PRG, tak toho moc nenajdete :)

0 Citovat

Pokud je datum pevné, tak kolek 3k by se dalo z Vídně, ovšem s přestupem.

0 Citovat

Diky, Mandarinko. Ano, to zkusim. Je mi jedno, jestli poletím z Prahy nebo okolnich letist. To, co jsem nasla za 4200kc bylo s jednim prestupem. Celkova doba letu 10 a pul hodiny. Pak jdou ceny strme nahoru. Bohuzel v jiny termin nemuzu.

0 Citovat

Diky vsem:-)

0 Citovat

Z Německa a aspoň částečně flexibilní +- 1(2) dny se dá dostat na 2500.

0 Citovat

Podivam se. Dekuji.

0 Citovat

Wroclav za 4 000,- přímý let. V minulém roce se dalo i za 3 000,-. Tento rok to bude  dražší, počítej s příplatky  na zavazadla = Priority, nebo odbavené zavazadlo.

0 Citovat

Dalo se podkládat s Volotea pěti eurovkama z Prahy přes Bordeaux a Nantes.

Je to ale loterie.

0
11 reakcí