ZdravímScháním letenku na konec dubna až konec května do Los Angeles. Má cenu čekat nebo koupit už teď ? Jelikož poletí i děcko, byla by ideální Praha, případně Norimberk, Mnichov. Fajn by bylo aspoň jedno odbaveny zavazadlo. Díky .

Letenka do Los Angeles

Založil ve fóru Hledám letenku

8 reakcí

Zdravím

Scháním letenku na konec dubna až konec května do Los Angeles. Má cenu čekat nebo koupit už teď ? Jelikož poletí i děcko, byla by ideální Praha, případně Norimberk, Mnichov. Fajn by bylo aspoň jedno odbaveny zavazadlo. Díky
0

Tak jasne to jsem zkousel,ale prijde mi cca 5oo euro z Nemecka relativne dost a z Prahy kolem 17t. Teda spis otazka jestli ma cenu cekat s nakupem ?

0 Citovat

Urcite bych pockal. 10. 2. je v planu akce na primy lety z MUC do LAX na cely jaro za 289 euro. Bude to ale bez zavazadla, na to si dej pozor.


97451f42-b5af-4bfd-88bd-969e5fc92868.jpeg

0 Citovat

Z Viedne boli teraz na jar za 260 euro s prirucnou bagážou

0 Citovat

Díky všem. Teď jsem ještě koukal na tu Vídeň a našel jsem za cca 330 eur stim, že zpět se letí trasa LA-Mnichov-Vídeň a mám teda ještě jeden dotaz jestli v LA nebude problém odbavit zavazadlo jen do Mnichova  a tam cestu ukončit ? Neměl by ne, nebo je to otom jakou bude mít konkretní týpek na letišti náladu ?

0 Citovat

Problém to být může, pokud v Mnichově není nějaký dlouhý přestup, nemusí vám vyhovět. 

0 Citovat

grego napsal(a):

Díky všem. Teď jsem ještě koukal na tu Vídeň a našel jsem za cca 330 eur stim, že zpět se letí trasa LA-Mnichov-Vídeň a mám teda ještě jeden dotaz jestli v LA nebude problém odbavit zavazadlo jen do Mnichova  a tam cestu ukončit ? Neměl by ne, nebo je to otom jakou bude mít konkretní týpek na letišti náladu ?


Takovej dotaz tady dlouho nebyl. Bože

0 Citovat

Paja napsal(a):


Takovej dotaz tady dlouho nebyl. Bože


Ano nebyl co sem tu četl tak je to právě různé pane chytrej jak radio.


Přestup je tam právě jen cca 1h. Díky Kryštofe


SF by byla pro mě komplikace navíc. Díky Marto



0 Citovat

Pri hodinovom prestupe bude každému úplne jasné o čo ti ide. Ak je to aspoň 5-6 hodín, dá sa to nejak vyhustlovať, že tam máš niečo čo potrebuješ vybrať pri prestupe.


Odhadol by som tak 75% pravdepodobnosť, že vás v LAX pošlú do faka. Potom už ostáva len poriešiť to v MUC -> náhla nevoľnosť. Treba ale počítať s tým, že batožina vám odletí do VIE bez vás. Boli už aj storky o tom, že nútili ísť ľudí čakať k letiskovému lekárovi na ošetrenie, inak vymáhali poplatok za predčasné ukončenie cesty. Či sa vám to chce podstúpiť je už na vás.

0
8 reakcí