Dobrý den, neporadí někdo proč nejdou vyhledat letenky do Ejlatu  (Ovda) u Ryanair? Všechny nabídky končí březnem.  Na další měsíce nic nenabízí. Děkuji .

Letenky Praha - Ejlat

Založila ve fóru Hledám letenku

19 reakcí

Dobrý den, neporadí někdo proč nejdou vyhledat letenky do Ejlatu  (Ovda) u Ryanair? Všechny nabídky končí březnem.  Na další měsíce nic nenabízí. Děkuji

0

to sa tu uz preberalo viackrat myslim, Eilat je nalietavany iba v zime. 

0 Citovat

Ano, presne tak. Eilat pouze do brezna, jedine pak Jordansky Amman v te oblasti.

0 Citovat

Ještě si řekněme na rovinu proč - pak je tam příliš velké vedro ;)

0 Citovat

Michal napsal(a):

Ještě si řekněme na rovinu proč - pak je tam příliš velké vedro ;)

Po dubnu uz se tam da slusne pripect :) 

0 Citovat

Mě zajímal až podzim...říjen, listopad. Takže to je teď ještě brzy?

0 Citovat

Ano

0 Citovat

Petra napsal(a):

Mě zajímal až podzim...říjen, listopad. Takže to je teď ještě brzy?

Vidím fotku z Petry. Připrav se na milé povídání s izraelskými úředníky. Šťastlivci to mají za sebou za 15 minut, těm narozeným pod šťastnou hvězdou to trvá i přes dvě hodiny ;)

0 Citovat

Před x lety jsem už v Izraeli byla a po příletu tam to celkem šlo, ovšem cesta zpět byl zážitek. Na letišti se ptali pořád dokola, proč se jmenuji Petra :)  Pro jistotu mě nechali vyložit celý kufr.  Nemohla jsem jim vysvětlit, že v 80. tých tohle jméno  bylo prostě in. 

0 Citovat

Spíš jde o to když máš v pasu razítko z jakékoliv muslimské země, tak se Izraelci nepěkně vyptávají. Ale s tím jménem Petra to je taky taková perlička no. :) Mě se zase vyptávali na původ mého příjmení, asi jim znělo arabsky. Je to hrozná buzerace. 

0 Citovat

mam vela peciatok z moslimskych krajin a zas take strasne to nebolo, na kazdu krajinu sa len pytal, kedy som tam bol, s kym som bol, preco som tam bol, co som tam videl, ci tam niekoho poznam a ci som tam niekoho spoznal a ci s niekym udrzujem kontakt. Thats all. No a potom hlbkovejsia kontrola batoziny ale tam uz nevypocuvali. 

0 Citovat

Koukám, že něco Ryanair lítá už na nový letiště Ramon místo Ovdy, zrovna dneska. Máme letět do Izraele koncem měsíce a máme psanou Ovdu. Mám strach si teď koupit jízdenku z letiště, kdyby to náhodou změnili a letěli na Ramon.

0 Citovat

Podle mého už se žádné změny konat nebudou, dolítají sezónu na Ovdu, přestože už některé rotace z POZ a PRG směřují na Ramona. 

0 Citovat

Jenže v rozpisu je třeba let 11.3. už zase na Ramon a 8.3. je Ovda. Určitě to museli změnit na poslední chvílu, protože to sleduju dost dlouho a vždycky lítali na Ovdu, teď to zatím vypadá, že pondělní lety sou na Ramon a páteční na Ovdu.

0 Citovat

Aluška napsal(a):

Mám strach si teď koupit jízdenku z letiště, kdyby to náhodou změnili a letěli na Ramon.

Tak si ji kupte až před odletem, respektive poté co se odbavíte online.

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Tak si ji kupte až před odletem, respektive poté co se odbavíte online.


Asi mi nic jinýho nezbyde, ale chtěla jsem to mít z krku :-) Odbavení už jsme...
0 Citovat

Aluška napsal(a):


Asi mi nic jinýho nezbyde, ale chtěla jsem to mít z krku :-) Odbavení už jsme...


Není se vůbec čeho bát a trochu to překrucuješ. Už asi před měsícem měli v rezervačním systému lety 4.3. A 11.3. Jak z Prahy tak z Poznaně na  Ramon. Ale jen tyhle dva datumy, takže to vůbec nevypadá, že se tam lítá pondělky nebo že to dělaj jak chtěj. Lístek si určitě kup, protože se jedná jen o tyhle 2 termíny.

0 Citovat

Dokonce to hlasí přes svoje webovky.


screenshot-20190305-101052-chrome.jpg

0 Citovat

Lístek si můžeš koupit přímo v autobuse. Chce to ale mít v šekelech přiměřenou částku (na letišti není bankomat, pokud se nic nezměnilo; směnárna asi jo). Druhá možnost je si je koupit online. Jde to i v den odletu. Teoreticky asi i přímo v příletové hale to naťukat v mobilu, pokud máte roaming a smartphone. S tamější wifi nepočítejte, ta víc nefunguje, než funguje. Když se mi podařilo připojit, šla pomalu jako vytáčené spojení a po pár minutách mě stejně kickla.

0 Citovat

Ok, lístky koupím asi nakonec shuttle bus, moc velkej rozdíl v ceně není, protože na 29.3. to prostě koupit ta 282 nejde, nechápu proč, asi chyba systému.  Já nemám ani hladící mobil, takže to musím vyřešit všechno dopředu. Nooo uvidíme, nějaký šekely mám u sebe.

Škoda, že na Ramon nelítaj i ty další lety, bylo by to jednodušší.

Díky za pomoc :-)
0
19 reakcí