Máte prosím někdo tip jak se rozumně doletět s odbaveným zavazadlem? Jeden rozumný přestup není na škodu.  mám tu různé kombinace ale s odbaveným kufrem je to na prd. Nemáte někdo zkušenost ? (Nechce se mi vysmahnout 7 tis za letenku a ani 12 hod v buse :-) )Díííky .

Ljubljana v lednu s odbaveným zavazdlem

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

11 reakcí

Máte prosím někdo tip jak se rozumně doletět s odbaveným zavazadlem? Jeden rozumný přestup není na škodu.  mám tu různé kombinace ale s odbaveným kufrem je to na prd. Nemáte někdo zkušenost ? 

(Nechce se mi vysmahnout 7 tis za letenku a ani 12 hod v buse :-) )

Díííky

0

Pokud vám nevadí Berlín, tak EasyJet tam má přímý lety. Dostali byste se aji se zavazadlem třeba na 90 euro za osobu. Otázka, jestli se vám bude chtít casnovat do Berlína kvůli letu ve střední Evropě.


Co se týče Prahy, tak tam lítá Adria a např v termínu 2-6.1. tam můžete bez zavazadel doletět za cca 2500. Zavazadlo pak přidáte v jednom směru za cca 500kč.

0 Citovat

Teď na to koukám, že by to šlo i z Prahy. Když jsme koukala předevčírem tak byl nejlevnější let z Prahy kolem 7 tis.  Cena 2500 kč plus zavazadlo je už únosné. Nebo za odměnu tam poletím a zpět pojedu buse :-) kompromis. díky Speedy7cz  :-)

0 Citovat

Pokud by vám nevadily 2 přestupy, tak lze jako alternativu k autobusu jet také vlakem. Cena je zhruba od 700Kč vhodnou kombinací jízdenek nebo pro vybrané spoje od 1000Kč na jednu jízdenku přes eshop ČD.

0 Citovat

Z Brna či  Vídně do Ljubljany Flixem to jistě bude za hubičku 💋

0 Citovat

Nevím tedy odkud jste počítala 12h busem, já jezdil vždy cca 8h. Nicméně komfortnější mi to příjde tím vlakem - z Prahy jedete přímým spojem až do Grazu a z Grazu buďto Flixbusem, nebo goOpti Vás tam taky doveze. 


0 Citovat

doonio napsal(a):

Nevím tedy odkud jste počítala 12h busem, já jezdil vždy cca 8h. Nicméně komfortnější mi to příjde tím vlakem - z Prahy jedete přímým spojem až do Grazu a z Grazu buďto Flixbusem, nebo goOpti Vás tam taky doveze. 


Až do Lublaně se dá dostat rozumně i vlakem v lednu by to mohlo jít i jen s jedním přestupem ve Vídni nebo Grazu. Další možností se 2 přestupy je cesta přes Villach.
0 Citovat

Na ten vlak jsem se díval a byly tam vždy přestupy 2 u ČD  (aspoň teda listopad, prosinec; leden ještě nemá jizdní řád) .S tím, že je šance, že ten z Villachu ujede (je tam pár minut) a pak čekat dvě hodiny na další spoj. :/ Takže cesta 12-14 hodin.


Přímej flixbus jede z Prahy cca 9,5 hodiny, ale nejezdí jich zas tolik denně. S přestupem pak 12,13 hodin.

0 Citovat

speedy7cz napsal(a):

Na ten vlak jsem se díval a byly tam vždy přestupy 2 u ČD  (aspoň teda listopad, prosinec; leden ještě nemá jizdní řád) .S tím, že je šance, že ten z Villachu ujede (je tam pár minut) a pak čekat dvě hodiny na další spoj. :/ Takže cesta 12-14 hodin.


Přímej flixbus jede z Prahy cca 9,5 hodiny, ale nejezdí jich zas tolik denně. S přestupem pak 12,13 hodin.

Ten přestup ve Villachu jsem abolvoval několikrát a vždy bez problému.
0 Citovat

ked uz mas mat let do relativne blizkej Ljublany este aj s prestupom, tak to uz fakt sa oplati  viac vlak, alebo bus, casovo to mozno bude uz uplne jedno.

0 Citovat

Nechci vyvolávat paniku, ale určitá míra obezřetnosti je na místě.
https://zdopravy.cz/dalsi-aeroli...ize-34758/

0 Citovat

SDAN tak už jsem na to koukala :-( že Adria není dobrá volba.  Takže to jistí bus nebo vlak.  A já tak rááááda lítám. 

0
11 reakcí