Ahojte, chtěl bych vás poprosit o pomoc při hledání letenky do New Yorku. Datum odletu by měl být 1.11.14 (+-6dní) a dátum návratu v rozmezí 20.5.15 až 10.6.15. Nejdulezitejsi je cena letenky, nicméně nutno brat na zretel i pocet prestupu, navaznost letu (na druhou stranu v nekterych zajimavych mestech by mi nevadilo i zustat napr. 2 noci), atd. Odlet by měl být z Prahy/Vídně/Budapešti, případně z jiných států a míst, do kterých je možné z Prahy/Vídně nebo Budapešti doletět za nízkou cenu, avšak spolu s minimálně 20kg zavazadlem. Já sem prohledal snad všechny aerolinky a nic sem nenašel pod 10.000 Kč,- snad kromě již avizované akci Varšava-Londýn-New York-Londýn-Manchester za 8000 Kc. Prave zhruba za 7,5 tisice bych si predstavoval letenku do NYC, ale nejlepe uz tak, ze by zahrnovala i prelety z vyse uvedenych tri startovnich mest. Zrejme je muj pozadavek relativne nesplnitelny, ale presto vas chci pozadat o pomoc, rady, prip. primo navrhy letu. Dekuji za vas cas a cenne napady Adrian .

Letenka do New Yorku

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

0 reakcí

Ahojte, chtěl bych vás poprosit o pomoc při hledání letenky do New Yorku. Datum odletu by měl být 1.11.14 (+-6dní) a dátum návratu v rozmezí 20.5.15 až 10.6.15. Nejdulezitejsi je cena letenky, nicméně nutno brat na zretel i pocet prestupu, navaznost letu (na druhou stranu v nekterych zajimavych mestech by mi nevadilo i zustat napr. 2 noci), atd. Odlet by měl být z Prahy/Vídně/Budapešti, případně z jiných států a míst, do kterých je možné z Prahy/Vídně nebo Budapešti doletět za nízkou cenu, avšak spolu s minimálně 20kg zavazadlem. Já sem prohledal snad všechny aerolinky a nic sem nenašel pod 10.000 Kč,- snad kromě již avizované akci Varšava-Londýn-New York-Londýn-Manchester za 8000 Kc. Prave zhruba za 7,5 tisice bych si predstavoval letenku do NYC, ale nejlepe uz tak, ze by zahrnovala i prelety z vyse uvedenych tri startovnich mest. Zrejme je muj pozadavek relativne nesplnitelny, ale presto vas chci pozadat o pomoc, rady, prip. primo navrhy letu.

Dekuji za vas cas a cenne napady

Adrian

0
0 reakcí