Ahoj, nějaké tipy na letenky do tepla přes Vánoce? Idealně nějaká Dominikánská republika nebo něco, kde při cestě tam není nutný test?   .

Vanoce

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Ahoj, nějaké tipy na letenky do tepla přes Vánoce? Idealně nějaká Dominikánská republika nebo něco, kde při cestě tam není nutný test? 

0

Zanzibar    s Emirates ,  KLM,  Fly Dubaj ,Qatar, doporucuju upresnit termin a do jake ceny muzes jit ... 

0 Citovat

No zrovna tyto dvě proflaknute destinace, které kvůli jednoduchosti zaplavuji ve velkém turisti z Ruska, EU a Dominikánskou republiku navíc ještě z USA. Tomu bych se vyhnul raději. 

0 Citovat

Tady je super rozhovor o Zanzibaru! :) https://www.likexpats.com/rozhov...zanzibaru/

0 Citovat

Já nevím, školy nemám, jsem jen prostý člověk, ale co je na tom rozhovoru tak super?

0 Citovat

Me napada, ze je to reklama 😀 podle meho zurnalistickeho vzdelani to je obycejny rozhovor, ktery najdes kdekoliv

0 Citovat

Presne  tak  i bez zurnalistickeho vzdelani  reklama jak vysita , navic s ktere se nic nedozvim, jen to  co si kazdy prumerny cestovatel dokaze najit sam

A ano je mi jasne co pise danny  ,ale zadani bylo  tam kde neni treba test  pri priletu do zeme  a kolik je dnes takovych zemi  ? Muze to byt treba jeste Kostarika ,ale to uz je ten let dal a komplikovanejsi prestup

A kde bude ve vanocnim  obdobi a na konci roku poloprazdno ?  A taky nejaka prijatelna cena ? Myslim za vsechno nejen za letenku 

0
6 reakcí