Ahoj, potřeboval bych poradit s letenkou kolem 16. listopadu z Prahy do Malagy a kolem 29.11. zase zpět. Nedaří se mi najít nějaká dobrá cena při podmínce, že vezmu větší zavazadlo (kolem těch 23kg). Případně pokud by to bylo opravdu výhodné, tak pouze zpáteční letenku koncem listopadu. Díky za pomoc. Jirka .

Praha - Malaga

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Ahoj,
potřeboval bych poradit s letenkou kolem 16. listopadu z Prahy do Malagy a kolem 29.11. zase zpět. Nedaří se mi najít nějaká dobrá cena při podmínce, že vezmu větší zavazadlo (kolem těch 23kg). Případně pokud by to bylo opravdu výhodné, tak pouze zpáteční letenku koncem listopadu.

Díky za pomoc.
Jirka

0

Zkoušel jsi okolní letiště poblíž CZE? Respektive neomezovat se jenom na Prahu + zkusit nízkonákladovky s příplatkem za velké zavazadlo.

0 Citovat

Zkoušel a nic kloudného mi stále nevylézá.

0 Citovat

Hola, jsou v prodeji chartery z Německa

Köln-Bonn So. 16.11 So. 30.11 14 Tage Hinflug 17:25 Uhr
Rückflug: 21:00 Uhr € 128

je i z Hamburku, ale až po 28/11 na 9 až 14 dní

Hamburg Fr. 28.11 Fr. 12.12 14 Tage Hinflug 14:40 Uhr
Rückflug: 18:40 Uhr € 119

Je to s AirBerlin, ale prodává to většina něm. charterových operátorů, dokonce se to dá koupit přes některý český CK /kdysi jsem fyzicky kupoval přes Rudolf reisen/
K letence je dost dobrý koupit slevněnou železniční DB zpát. jízdenku za cca 29eur/1směr z jakéhokoli místa v Německu-tedy i z hranic na letiště a zpět/ Jinak je železnice i několikrát dražší než tak letenka/

Chce to sledovat třeba 14 dní před plán.odletem německý chartery.
Buen viaje
Elias

0
3 reakce