Ahoj,  prosím, nemáte někdo tip odkud levněji do Brazílie na konci září (ideálně Sao Paulo). Projel jsem obvyklé weby (kiwi, skyscanner, google flights) a není to ideál (26 k a víc). Nemám problém letět odjinud než z Prahy (Vídeň, Berlín, Mnichov apod.). Předem moc díky za rady. Patrik  .

Brazílie v září

Založil ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Ahoj, 

prosím, nemáte někdo tip odkud levněji do Brazílie na konci září (ideálně Sao Paulo).

Projel jsem obvyklé weby (kiwi, skyscanner, google flights) a není to ideál (26 k a víc).

Nemám problém letět odjinud než z Prahy (Vídeň, Berlín, Mnichov apod.).

Předem moc díky za rady.

Patrik

0

TAP určitě s něčím přijde.

0 Citovat

Tap popravdě zatím vychází poměr cena výkon nejlépe, ale říkám, že asi nejde spoléhat na nějakou akci, když je to relativně brzy. Teda pokud to nebylo naznačení nějaké insider informace :D

0 Citovat

Září už je docela blízko a celkem drahé.

Můžeš-li tam být delší dobu, tak třeba za 770€: 7.9. MXP - JFK - GRU a 28.9. GRU - ATL - MXP

0 Citovat

Tak můžeš lehce spekulovat a sledovat lety do Brazílie z celé Evropy - možná se objeví i nějaký LM s CK, nebo nějaká zajímavá akce, nebo koupit to co je k dispozici už teď.

0 Citovat

Nebo jen na kratší dobu s Ethiopian Airlines za 797€: 21.9. MXP - FCO - ADD - GRU a 2.10. GRU - ADD - FCO - MXP.

0 Citovat

Moc díky za tipy a rady :) O víkendu si na to sednu a něco vyberu.

 

0 Citovat

Třeba se ti podaří zázračně objevit i něco ještě levnějšího, i když konec září je už velmi blízko. Pro srovnání jsem také zakoupil RT São Paulo u Lufthansy (z Amsterdamu za 293€ na listopad), ale už dříve v únoru.

Jako mini ochutnávku Brazílie můžu odkázat na festival tento víkend: http://www.brasilfestbrno.cz/ 

🌴🇧🇷💃🇧🇷🌴

0
7 reakcí