ahoj, hledám levnou letenku na Bali s odletem po Vánocích (25.-26.12.) na cca 10-15 dní, předem díky za rady  .

Letenka na Bali

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

Ahojte,


hledám levnou letenku na Bali na celý měsíc duben 2019. Máte prosím někdo nějaké tipy? Flexibilita +-3 dny.


Předem moc děkuji milí cestovatelé :)

Domča

0 Citovat

najlacnejsie som nasiel okolo 65 euro z Jakarty, alebo Kuala Lumpur

0 Citovat

:-))) 1+

0 Citovat

Pokud to vezme ze Surabaja, dostane se na skvělých 45 Euro za zpátečku :)

0 Citovat

Dobře, tak já upřesním odletová místa, Německo, ČR, Polsko, Rakousko :D 


Děkuji :)

0 Citovat

Zdravím, ráda bych se zeptala zkušenějších. Našla jsem letenky na Bali na konec dubna. Kvůli spolucestující nejsme moc flexibilní s datama. Cena je 16 400 s jedním přestupem s KLM. Mám to vzít nebo ještě vyčkat? 

0 Citovat

Je to lepší než průměr, který máme z Prahy okolo 18 tisíc. Pokud máte fixní data a jeden přestup je podmínkou, je to OK.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Je to lepší než průměr, který máme z Prahy okolo 18 tisíc. Pokud máte fixní data a jeden přestup je podmínkou, je to OK.

děkuji. Jdu do toho.

0 Citovat

Dobrý večer,  je to trošku mimo téma, ale souvisí to s Bali, tak to zkusím, třeba někdo poradí. Nacházím spoustu levných letenek do Asie, do Thajska a tak, ale nějak nemám s kým. Našla jsem teď na červen "levnou" letenku do Bangkoku, ze kterého bych se pak přesunula na Bali, ale nevím, jestli tu letenku využít, sama holka v Asii... je to na Bali bezpečné pro samu jednu holku? Navíc vážím 50 kilo, kdyby mě někdo chtěl hodit do auta, nebude mít sebemenší problém. Pořád toužím po cestě do Asie, ale furt to nevychází a já nechci čekat do důchodu, ale sama se bojím, i když se z Bali stává druhé Chorvatsko, kolik tam je Čechů. Omlouvám se za OT a děkuju za odpověď. :)

0 Citovat

Nemas sa coho bat. Na bali su udajne popularne vypasene dievcata, hlavne anglicky hovoriace :)

0 Citovat

Já bych se ráda přidala, Bali je můj sen.

0 Citovat

Taky bych se rád přidal, na Bali si myslím dlouho. Po Thajsku, už mi začíná Asie chybět :-)

0 Citovat

 Ahoj, já jsem projel za poslední 2 roky téměř celou JV Asii a potkal jsem mnoho samostatně cestujících holek mezi 20-30 lety. Někdy se k někomu na kratší či delší čas přidají. Přepadení nebo třeba znásilnění je v těchto zemích asi méně pravděpodobné než v Evropě. Samozřejmě by nebylo rozumné jít sama s průvodcem bez dalších turistů třeba na 2-denní výlet se spaním ve stanu někde na sopce. Přece jen někteří místní mají pod vlivem sledování amerických a evropských filmů o běloškách trochu zkreslené představy. Jen nevím, jak se chceš na Bali přepravovat. Půjčíš si skútr? Přečti si můj komentář pod cestopisem Bali "za Kačku". Mezi turistickými místy můžeš přejet turistickými minibusy, ale na různé zajímavosti to chce skútr, který není úplně bezpečný s ohledem na místní provoz pro nezkušené, nebo taxi. Nejlepší bude asi najít si další lidi v hostelu a s nimi si pronajmout auto s řidičem či taxi.

0 Citovat

Anet: nechci tě navádět, ale v Thajsku jsem potkal pár holek baťůžkářek okolo 20 let, které tam cestovaly samy, pohybovaly se z místa na místo... nebyly to teda Češky, ale to je fuk. Záleží na nátuře a jak si troufáš. Na druhou stranu asi by nebyl problém se k někomu připojit aspoň na část cesty, buď už tady, předem, nebo i na místě. Edit: viz Libor_S :-)

0 Citovat

Všem moc díky za reakce, máte to u mě!☺Hned se cítím být ... o něco málo víc připravenější. :D  

Každopádně jsem si teda založila fórum, ať nevařím z vody a  je ve správné kategorii, tak kdyby někdo, najdete mě tam. O:) 
https://www.cestujlevne.com/disk...?_fid=q4j1


0