Ahoj scháním 3 letenky do Miami. S odletem nejlepe Praha nebo neco blizko do 300km z Prahy. Bylo by to tak na 10-14dni. Jedno kdy zda leden, unor nebo brezen. Cim levneji tim lepe děkuji .

Letenky na Floridu, Miami

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

24 reakcí

Ahoj scháním 3 letenky do Miami. S odletem nejlepe Praha nebo neco blizko do 300km z Prahy. Bylo by to tak na 10-14dni. Jedno kdy zda leden, unor nebo brezen. Cim levneji tim lepe smiley cca tak max 10000kč za kus pokud by šlo. smiley
děkuji

0

No jestli chceš do 10k tak si počkej na akci na hlavní stránce, takováhle cena se tam na 100% objeví smiley

0 Citovat

Ahoj prosím tě hledám stále nějakou tu letenku do Miami odlet možny z Budapešť, Dusseldorf, Milán, Berlín, Stuttgart dne 17-19.3 přilet cca 31.3 nenajde se něco? díííky

0 Citovat

Aktuálně nabízí z Prahy zajímavý tarif TAP Portugal za 13.650 Kč >>

0 Citovat

na to jsem take koukal ale špatné datu přiletu je tam odlet v pulce brezna ale uz bez moznosti letet zpet a 12hodin se mi na letisti cekat nechce při přestupu v Lisabonu a navic to pak zpet leti do Milána. Myslel jsem ze bych vyuzil tu akci co ted ma CSA a letel z nemecka

0 Citovat

Hele, u toho TAPu máš ubytování v ceně letenky smiley Chápu, že je to teda oser být 2 dny na cestě, ale zase si zdarma prohlídneš Lisabon smiley napiš jim na mejl: info@globair.cz

Jinak letenky Praha - Miami - Vídeň vycházejí na slušných 12.913 Kč + 500 Kč Vídeň - Praha a hlavně je termínů dostatek. Příklad na 1.-13.února >>

0 Citovat

To ubytování jsem nevěděl. to je dobry. Jinak ale já potřebuji přesný datum a to je 18 nebo 19.3 odlet a cca 30.3 přilet. Tak kdyby se něco našlo budu moc rád smiley

0 Citovat

cau, chtel bych se zeptat, jestli nahodou nevite o nejaky blizici se akci na miami. momentalne mi prijde nejlepsi v pomeru cena x pohodlnost cesty porad TAP, kterej uz je za necelejch 14 bez storna. potreboval bych to do ledna. je lepsi pockat nebo brat ty portuglace? diky moc:))

0 Citovat

Ber TAP smiley a nezapomeň si napsat o hotel v Lisabonu zdarma smiley

0 Citovat

>> viewtopic.php?f=1&t=197

0 Citovat

Ahoj smiley..Chystám se koncem ledna na 3 měsíce do Orlanda..Myslíš, že je možnost, ze by se objevily ještě nějaké akční letenky (nebo, jestli třeba právě nějaké nejsou), buďto do Orlanda nebo třeba do Miami??..Nevím, jestli mám ještě čekat nebo si jí booknout už v nejbližší době, aby mě ve výsledku nestála majlant..Odlet nejlépe Praha či Vídeň, Bratislava, Budapešť..
Díky za odpověď smiley..

0 Citovat

Ahoj, jak jsem psal výše, stále je nejlepší kombinace ten TAP, co se prodávají charter letenky, tak tam tě nikdo nenechá letět na 3 měsíce. Zkus prokombinovat PRG,VIE,BUD - mělo by to vyprdnout lepší ceny. Zítra tu budu až kolem 5tý hodiny, tak bych se ti na to mrknul pak. Každopádně platí, že letět za 13K z PRG je luxus smiley (neříkám, že to nejde levněji, ale to musí mít člověk štěstí a nebo měl na tento web přijít o pár týdnů dřív smiley )

0 Citovat

Díky za info smiley)..Jj, vím že letět za 13 tisíc, je fakt luxus..V létě jsem jela za 18 a navíc z Budapešti, ale říkám si, že to byla sezóna, tak by se na leden mohlo objevit něco levnějšího a třeba i z Prahy..No uvidím, s bookovaním bych už asi ale neměla moc otálet..

0 Citovat

Vecer to prolitnu a dam echo smiley

0 Citovat

Hele ,tak Orlando je uplně zabitý. Chce to vzít přes MIA a tam seženeš i na ty 3 měsíce za 13.690 Kč z Budapešti s TAPem >> Na nocování využij hotel zdarma od nich smiley

0 Citovat

Okay, díky moc za tip smiley)..

0 Citovat

Letím do Orlanda na 14 dnů v únoru za solidních cca 4,5k takto:

PRG-MXP-JFK v japonské akci za 1400,-
JFK-MCO-JFK s Deltou za 2600,-
JFK-MXP prilet v japonske akci
MXP-PRG easyjet 500,-

Ve 4 lidech solidni uspora.
Pro jistotu 3 noclehy na JFK, at je trosku casu i na Manhattan a pak nucene v MXP.

0 Citovat

Ahoj, hod sem odkazy smiley diky

0 Citovat

Ahoj, prosím nějaké nové tipy na Miami??? díky smiley smiley nejlepe od toho 18.3

0 Citovat

Zkoušel jsi ten AirBerlin ? Co jsem projížděl NY tak tam byly standardní ceny, ale Drážďany, Norimberk je za humny.

0 Citovat

A to leti rovnou do miami nebo jeste s prestupem? smiley

0 Citovat

Dobrý den,
Prosím o radu, chci po mnoha letech navštívit sestru a potřebuji poradit kdy koupit letenku do Miami na Floridě. Odlet začátek července a návrat koncem července a to buď z Prahy nebo z Vídně. Nyní jsou na trhu letenky kolem cca 20000,- Kč a mě jen zajímá, jestli ji mám zarezervovat, nebo ještě počkat, jestli se objeví nějaká akce se slevou.
Děkuji všem za radu a přeji hezký den.
Jana

0 Citovat

Ahoj,

letenky na Floridu do Tampy nebo Miami jsou fajn, ale pořád je tam to omezení na 3 měsíce. Chtěli bychom letět na 4 měsíce. Třeba akce do NY, sice s odletem jen v dubnu, ale zato omezení až na 12 měsíců, byla bomba. Pokud bude nějaká taková akce na Floridu, tak určitě bude na hlavní stránce s označením TOP, takže bych si určitě všiml, ale pokud ne, tak jsou teď letenky na květen až září až na 18-ti tisících.

Jestli narazíte na letenky alespoň pod 15 tisíc na Floridu, případně Miami, dejte vědět.

Díky

0 Citovat

A co to vzít do toho NY a odtud místním JETblue na Floridu?

0 Citovat

Chceme kvůli zkouškovému letět nejdřív 22.května, takže to tak nepůjde. Před dvoma rokama sme sehnali letenku přímo do Atlanty s jedním přestupem za zhruba 14 tisíc. Minulý rok do Washingtonu pod 14, ale letos je to nějaké předražené. Všechno od 17ti nahoru. Každý den hledám letenky, ale pořád nic.

0
24 reakcí