Zdravím milý přátelé, dnes jsem měl takový planý poplach. Na ITA Matrix jsem objevil letenky v PRG do BOJ a zpět za necelých 3700,- Kč a to v hlavní sezóně. Společnost TravelService. Když jsem zkoušel různě hledat ceny letenek tak jsem našel přímo v tom termínu nejlevnější letenky za 5900. Poradí mi někdo? Předem děkuji za reakce. Jirka .

Letenka do Bourgas (BOJ)

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Zdravím milý přátelé,

dnes jsem měl takový planý poplach. Na ITA Matrix jsem objevil letenky v PRG do BOJ a zpět za necelých 3700,- Kč a to v hlavní sezóně. Společnost TravelService. Když jsem zkoušel různě hledat ceny letenek tak jsem našel přímo v tom termínu nejlevnější letenky za 5900. Poradí mi někdo?


Předem děkuji za reakce.

Jirka

0

To je stará klasika v matrixu, letenky od TVS mají špatně naceněné fare, nejednoho už z toho málem trefilo smiley

0 Citovat

Taky mě to štve... smiley ví někdo o vyhledávači, který má skutečné ceny Travelservice? smiley

0 Citovat

Zdravím , sháním letenku do Burgasu, odlet katowice, brno, videň ale pro 4 osoby cca 25.6-3.7. Jednalo by se o zpáteční délka pobytu 7-10 dní. Dík za info

0 Citovat

Takže asi z toho nic. Sice minulý rok byla akce od Wiizu /50% , odlet z Katowic. Tvá nabídka Řecko - tzn, kde ? Děkuji za info

0
4 reakce