přátelé , je možné ještě koupit za rozumnou cenu letenku do Bangkoku s odletem v neděli 18. ledna ? .

letenka do Bangkoku

Založil ve fóru Hledám letenku

15 reakcí

přátelé , je možné ještě koupit za rozumnou cenu letenku do Bangkoku s odletem v neděli 18. ledna ?

0

Záleží také na tom kdy se chceš vracet a pod abstraktními pojmy typu "rozumná cena" si každý představuje něco jiného, takže musíš být trochu víc specifický.

0 Citovat

vracet se chci 20.dubna ...rozumná je do 16500 ...ale nechci přes Moskvu anebo někde dlouho čekat ...já vím že chci hodně ...ale jen se ptám jestli jsem třeba někde něco přehlédl ...

0 Citovat

No hlavně největší blbost je trvat na konkrétních datech, pokud k tomu nemáš opravdu vážný důvod... to se ti taky může stát, že se nedoplatíš

0 Citovat

Z Vídně jsou na tahle data dostupné lety pod 14,5 tisíce, s kratším přestupem za 15.5 tisíce. Taky nechci svými penězmi podporovat ruskou společnost potažmo rusko jako celek, ale spousta lidí má k vyhýbání se Moskvě jiné důvody (laxní personál například).

0 Citovat

Ja teda nevim, ale kdyz uz letim tak daleko, tak si chci uzit i cestu... a ne abych pretprel let a dostal se do cile znechucen! Kdyz uz nastoupim do letadla, chcu zabavu, dobre jidlo ne nejaky blivajs a uz vubec ne neochotny personal nebo letet nejakym vrakem smiley

Jinak dobra cena je s Emirates z Budapeste do BKK 18.1.2015 - 20.4.2015 164900HUF cca 14500CZK (dle xe.com).

0 Citovat

Panebože, "laxní personál" je argumet jak z "kozí *** patrontaška" smiley Při přestupu 1.40 hod (přílet/odlet) personál vpodstatě neregistruju. No a o té "nepodpoře" si taky myslím svoje, jsme tady ale na cestovatelském fóru, tak se omezím jen na to, že souhlasím s tím, co napsal Lucx.
Mimochodem, Aeroflot má letadla a servis zcela v pohodě, když bych měl trvat na tom, že se všude budu přesouvat pouze s Emirates, tak se mi to buď 1. prodraží nebo 2. nikam nepojedu smiley

0 Citovat

Já na grassroots změny věřim smiley nicméně všichni víme, že internet další flamewar nepotřebuje, takže vás přesvědčovat nebudu smiley

0 Citovat

@Petr76:
Kde utratí člověk své peníze je samozřejmě jeho věc. Já osobně je utrácím tak, abych si za svůj plat užil co nejvíce, nevyhazuju peníze zbytečně oknem.
Je to cestovatelské fórum a nezlob se na mě, chováš se opakovaně jako zarytý "rusofob". Už jsem Ti jednou na Tvou "flame" reakci ohledně toho kdesi tady poslal PM, nerozebirej tady věci, o kterych nemáš moc povědomí, jen co vyčteš na "mainstreamu" (samozřejmě ani já moc ne), prosil bych nějaké podstatné, hlavně cestovatelské podněty smiley Když bych se měl pokaždé pozastavit nad tím, co se kde událo v minulosti, seděl bych doma na zadku a nebo létal jen podle předem daných not.
P.S. Pokud máš potřebu rozebírat incident na letišti Vnukovo, tak prosím max. PM, nejsme na hovinkach.cz

0 Citovat

vidím, že jsem se svým dotazem rozproudil živou diskusi ...
létám dost často , snad i vím kde hledat , ale nikdy není člověk tak dobrý , aby věděl všechno ...
přes Moskvu už jsem letěl dvakrát a že bych jásal , to teda ne ...a slyšet 4 hodiny jen ruštinu ...Emirates jsou dražší ale je to pohoda ...dříve jsem měl pár letů s Turkama-bylo to dost dobré ..ale ted se u nich nemužu trefit do termínů a ceny..
psal jsem to proto , že jsem měl menší zdravotní problém a nechtěl jsem si kupovat letenku předem , když jsem nevěděl přesně jak to se mnou bude ...
ja teda hodně používám skyscanner ...ale mimo to ještě kontroluju ceny i jinde ...
a nikam jinam už zase nechci jezdit ...odlet z Prahy je pohodlnější ...
už jsem lítal taky z Mnichova , Vídně ..nebo přílet do Berlína apod. ...dá se to taky ...ale Praha to Praha je pohodlnější ...
děkuji za rady a jdu na to , dneska musím něco koupit ...

a co říkáte serveru www.cestujlevne.com ......jaké s ním máte zkušenosti ?

0 Citovat

Třeba je dotyčná schizofrenička...? smiley

0 Citovat

schizofrenička není , ale optat se můžu ...
někdo je tady přihlášený , ale třeba má někdy i negativní zkušenosti ...to byl jen dotaz ..

0 Citovat

Taj si sleduj - tady toho vysledujes smiley

0 Citovat

přátelé , je možné ještě koupit za rozumnou cenu letenku do Bangkoku s odletem v sobotu nebo v neděli 13-14 ledna 2018 ? ..... a potřeboval bych otevřenou letenku , protože nevím kdy se budu vracet ....

0 Citovat

přátelé , je možné ještě koupit za rozumnou cenu letenku do Bangkoku s odletem v sobotu nebo v neděli 13-14 ledna 2018 ? ..... a potřeboval bych otevřenou letenku , protože nevím kdy se budu vracet ....

0 Citovat

Záleží čo považuješ za rozumnú cenu... Jednosmerka v hlavnej sezóne pár dní pred odletom nebude žiadne "cestujlevne".

Vidím tam flydubai alebo aeroflot za +- 320€ z Prahy, to nie je vôbec zlá cena. Plus pri flydubai tam máš akurátny čas na rýchlu prehliadku Dubaju (8.5 hodín prestup).

0
15 reakcí