Zdravím, pomalu začínám hledat zpáteční letenky pro dvě dospělé osoby na Filipíny (Manila) v termínu konec října až konec listopadu (konkrétní termín je jedno, chceme prostě zhruba na měsíc). Zatím co jsem viděl byl let s tureckými aerolinkami za cca. 14500,- Ale než jsme se rozhoupali, tak už je nemůžu najít. Teď to vychází nejlevněji přes Dubaj za 18tis. a nějaký drobný. Nenašli byste nějakou levnější alternativu? Jenom podotýkám, že bych rád zachoval délku letu do 20ti hodin s max. jedním přestupem (pokud by to bylo možné - což asi nepůjde, když to chci zároveň i levně:( Dále potom, jestli by šlo poradit, v tomhle termínu let z Filipín do Vietnamu a zpět zhruba s týdenním pobytem ve Vietnamu, popřípadě to celé zkombinovat a do Vietnamu letět až poslední týden pobytu a odtud rovnou zpět do ČR. Konkrétní destinaci ve Vietnamu nevím, ale asi je to jedno a podle toho se bude odvíjet pobyt tam. A poslední otázka...když u by byl přestup v Dubaji, dá se letenka nějak koupit tak, abychom mohli v Dubaji třeba 2 dny zůstat? Odlet a přílet preferuju Prahu...Vídeň a podobný je pro mě hodně z ruky a radši si připlatím 1000,- za letenku, než trávit x hodin ve vlaku nebo busu.... Asi jsem trošku náročnej, ale kdyby to nějak takhle vyšlo, tak by to bylo super....předem díky moc za radu.... .

Filipíny - listopad 2015

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

9 reakcí

Zdravím, pomalu začínám hledat zpáteční letenky pro dvě dospělé osoby na Filipíny (Manila) v termínu konec října až konec listopadu (konkrétní termín je jedno, chceme prostě zhruba na měsíc). Zatím co jsem viděl byl let s tureckými aerolinkami za cca. 14500,- Ale než jsme se rozhoupali, tak už je nemůžu najít. Teď to vychází nejlevněji přes Dubaj za 18tis. a nějaký drobný. Nenašli byste nějakou levnější alternativu? Jenom podotýkám, že bych rád zachoval délku letu do 20ti hodin s max. jedním přestupem (pokud by to bylo možné - což asi nepůjde, když to chci zároveň i levně:(

Dále potom, jestli by šlo poradit, v tomhle termínu let z Filipín do Vietnamu a zpět zhruba s týdenním pobytem ve Vietnamu, popřípadě to celé zkombinovat a do Vietnamu letět až poslední týden pobytu a odtud rovnou zpět do ČR. Konkrétní destinaci ve Vietnamu nevím, ale asi je to jedno a podle toho se bude odvíjet pobyt tam.

A poslední otázka...když u by byl přestup v Dubaji, dá se letenka nějak koupit tak, abychom mohli v Dubaji třeba 2 dny zůstat?

Odlet a přílet preferuju Prahu...Vídeň a podobný je pro mě hodně z ruky a radši si připlatím 1000,- za letenku, než trávit x hodin ve vlaku nebo busu....

Asi jsem trošku náročnej, ale kdyby to nějak takhle vyšlo, tak by to bylo super....předem díky moc za radu....

0

Škoda, že jsi nehledal o týden dřív...

http://cestujlevne.com/letenky-pres-dub ... 10-120-kc/

0 Citovat

Klid, do listopadu času dost smiley

0 Citovat

A ešte i potom sa dali lacnejšie kúpiť ako plánuješ ty. Sleduj promo na webe Cebu Pacific a Phil Airlines. Cebu robia denne nejaké promo, davajú to aj na ich facebook.

0 Citovat

Urcite bych tam v sezone tajfunu nejezdil. Posledni leta to tam neni dobry.Nechte to unor..

0 Citovat

Listopad už je danej:) Snad mě počasí ušetří stejně jako minule:) Akce na letenky si musím hlídat, teď tu poslední jsem taky prošvihl:(

0 Citovat

http://www.zivotnafilipinach.cz/kdy-je- ... ilipinach/
Tak ja budem v Manile do 20/10 (3 dni), potom Asia, ale odlet mám až začiatkom decembra Man-Dubai.
Ale otázka:
Letenky sú kupené cez CEBU PACIFIC, dajme tomu, že z xxx (Filipiny) by bol zmeškaný let do Manily, ktorý by bol príčinou zmeškania letu do Dubai. Není to na jednej letenky, ale : má zákazník právo pri živelnej udalosti na náhradný let bez dodačnej náhrady?

0 Citovat

Ja byl na Filipinach v listopadu a pocasi top! jeden destik co nas chytl na mori asi na 5 minut jinak porad 35 stupnu jasno smiley

0 Citovat

to EPHEMERIS
aktuálne sa ti to núka. Look na CEBU.

0 Citovat

Nazdar tulaci smiley Ja mam v plane letet na Filipiny koncom septembra prip. zaciatkom oktobra na 7 mesiacov.Takze hladam letenku s odletom Budapest/Viden a priletom do KUL,BKK alebo Manily.Ako vidim vacsina akciovych leteniek neumoznuje tak dlhy pobyt.Ma niekto nejaky dobry napad kde by som mal zacat hladat? smiley

0
9 reakcí