Zdravím, prodám zpáteční letenky do NY z Prahy v termínu 5-12.4.2015, které byly koupeny přes Pelikána. Dotaz však zní, kolik činí poplatek za změnu jména na letence a jde to vůbec?  .

New York 5-12.4.2015 - PRODÁM

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Zdravím,
prodám zpáteční letenky do NY z Prahy v termínu 5-12.4.2015, které byly koupeny přes Pelikána. Dotaz však zní, kolik činí poplatek za změnu jména na letence a jde to vůbec? smiley díky

0

Zavolám, zítra smiley o víkendu jim callcentrum nepracuje. Čím dřív začnu shánět kupce, tím líp smiley ale jinak díky za tvojí odpověď...opravdu přínosná smiley

0 Citovat

No já sice nemám z Prahy, ale z Varšavy a řekli mi, že když je to "akční" tarif, tak se jméno změnit nedá, pouze termín a to za stejnou cenu jako byla samotná letenka... smiley kdyby jsi však "pochodil" lépe, tak dej prosím vědět, zajímá mě to smiley

0 Citovat

keby u akcnych letenek slo zmenit jmeno, tak to by kazdy keby prisiel error fare nakupil po 3000 korun 20 leteniek do NYC a potom by ich predaval treba i za 4000 korun a vydelal by 20ku smiley a to by sli predat ohodne drahsie smiley .. takze ono to spis nepojde zmenit

0 Citovat

No já mám koupený takový error fare do NYC za 6k a když jsem se díval na podmínky, tak změna jména stojí 200 GBP. Tzn lze ale je to tak spíš někomu tu letenku darovat, kdo bude ochotný si změnu zaplatit. Jinak to nemá moc smysl.

0
4 reakce